Pestovateľský stan pre izbové rastliny - 60x60x120 cm

Kód tovar: 36-069
139,00 € Cena bez DPH: 115,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Pestovateľský stan pre izbové rastliny - 60x60x120 cm je navrhnutý pre záhradníctvo. Je veľmi vhodný pre pestovateľov v interiéri na pestovanie byliniek, zeleniny, alebo ovocia.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Pestovateľský stan pre izbové rastliny - 60x60x120 cm je navrhnutý pre záhradníctvo. Je veľmi vhodný pre pestovateľov v interiéri na pestovanie byliniek, zeleniny, alebo ovocia. Stan je potiahnutý 99 % reflexnou polyesterovou fóliou, ktorá blokuje únik všetkého svetla, zlepšuje výkonnosť akejkoľvek lampy na rastliny a poskytuje vašim rastlinám vynikajúce prostredie pre rast v interiéri. 

Vysokokvalitný kovový zips uľahčuje otváranie a zatváranie a udržuje vnútorný priestor stanu uzavretý. Konštrukcia s jednoduchým pozorovacím okienkom vám umožní ľahko nahliadnuť do miestnosti a pomôže vám kedykoľvek pozorovať vaše rastliny

Stan (mini skleník) pre pestovanie rastlín v interiéri

 Stan (mini skleník) pre pestovanie rastlín v interiéri

Kvalitné prevedenie

Pestovateľský stan pre izbové rastliny je vyrobený z kvalitného materiálu, konkrétne z 600D Oxfordského plátna s kompozitným litchi vzorom a hliníkovou fóliou. Jeho pevná konštrukcia je zabezpečená bielou povrchovou úpravou železnej rúry s priemerom D16*0.6 mm a čiernymi spojovacími ABS krížikmi. Tieto materiály zabezpečujú odolnosť a dlhú životnosť stanu.

Pestovateľský box

Silné a zdravé rastliny

Stan na pestovanie rastlín je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať dokonalú kontrolu nad prostredím pre rastliny. Umožní vám pestovať silnejšie a zdravšie rastliny a zvýšiť vašu úrodu. Je neškodný a bezpečný, čo ho robí vhodným pre pestovanie vnútorných rastlín v malých bytoch alebo domoch. Môžete v ňom úspešne pestovať rôzne plodiny, ako sú papriky, koriander, bylinky, rajčiaky, šalát, zelenina mimo sezóny, alebo sezónne ovocie.

Skleníkový pestovateľský stan

Inovatívne riešenia

Okrem tradičných prvkov obsahuje pestovateľský stan aj inovatívne riešenia, ako je čierna dvojstranná vodná miska na zachytenie kvapiek, čierne PP šnúrky a zips č. 10 pre jednoduchý prístup. Nechýba okno s filtrom a zeleným lemom, ktoré zabezpečuje optimálny prísun svetla pre rastliny. Tieto prvky robia zo stanu praktický a spoľahlivý produkt pre vášu pestovateľskú potrebu.

Špecifikácia:

  • Rozmery: 60x60x120 cm
  • Materiály: 600D Oxfordské plátno s kompozitným litchi vzorom a hliníkovou fóliou, železná rúra s povrchovou úpravou D16*0.6 mm
  • Čierne ABS spojovacie krížiky
  • Okno s filtrom: 45*13.5 cm s zeleným lemom
  • Vodná miska: Čierna, dvojstranná na zachytenie kvapiek
  • Zips a šnúrky: Čierny zips č. 10 a čierne PP šnúrky
  • Ideálny pre pestovanie rôznych rastlín, byliniek, zeleniny mimo sezóny a sezónneho ovocia


Obsah balenia:
1x Pestovateľský stan pre izbové rastliny 60x60x120 cm

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie