Pestovanie rastlin pod umelym osvetlenim - LED panel 200W

Kód tovar: 36-062
169,00 € Cena bez DPH: 140,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Pestovanie rastlin pod umelym osvetlenim - LED panel 200W pomáha rastlinám rásť a kvitnúť v interiérových podmienkach, kde bežne nie je dostatok svetla.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Pestovanie rastlin pod umelym osvetlenim - LED panel 200W pomáha rastlinám rásť a zároveň kvitnúť v interiérových podmienkach, kde bežne nie je dostatok svetla. Je to priam neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED lampa je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

LED grow lampa


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED Grow lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné 3W LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED lampy sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlovlnovú dĺžku 620-750nm a frekvenciu 400-484THz. Modré svetlovlnovú dĺžku 450-495nm a frekvenciu 606-668THz. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky.

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebbieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ:  Led Lampa 200W
Príkon : 200W
Výkon: 16600lm (na porovnanie ako 12 klasických 100W žiaroviek )
Množstvo LED: 2009 
LED farby: Červená 1715 + Modrá 294 
Typ LED: SMD
Vstupné napätie: AC85-275V
Rozmery (mm): 305x305x35
Vyžarovací uhol: 140°
Hmotnosť: 0,7 kg

Diskusia k produktu (2)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mar

priesady

Marian Ledvák odpovedať

Dobrý deň, je táto lampa vhodná (a postačujúca) na predpestovanie priesad zeleniny na ploche 3 m² ?

Cool Mania

Pestovanie rastlin pod umelym osvetlenim - LED panel 200W

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň
Áno samozrejme na tento účel je plne postačujúca

Mil

Led osvetlenie rastlín

Milan Pavlovic odpovedať

Dobrý deň mam nasadenu papriku v kontajneroch , otáska kedy začať svietit hned alebo až po vyklíčeni dakujem,

Cool Mania

Pestovanie rastlin pod umelym osvetlenim - LED panel 200W

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň
Doporučoval by som až po vyklíčení.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

100%
100%
Peter lopa

Pestovanie rastlin pod umelym osvetlenim - LED panel 200W

Mojím veľkým hobby je pestovanie rôznych odrôd chilli. Niektoré z nich sú ťažšie na vypestovanie v našich končinách ale vyzerá to tak že táto lampa im pomáha, nahrádza slnko, ktoré na Slovenku nemáme tak často akoby som potreboval. Výkon je naozaj ešte vyšší ako som čakal. Už sa neviem dočkať prvej úrody.
Cena
Nepríjemné svetlo pre človeka, ale chápem že to nie je lampa na toto
100%
Ľudovít FEKETE

Led lampa

Rýchlosť,
Žiadne