Aerátor Magic Dekanter - Úzke hrdlo

Kód tovar: 94-006
29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Aerátor Magic Dekanter - úzke hrdlo​. Priemer hrdla so sitkom 27mm. Tento produkt si hneď zamilujete ako ho vyskúšate. Je známe že Víno má lepšiu chuť keď je prevzdušnené.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Aerátor Magic Dekanter - úzke hrdlo​. Priemer hrdla so sitkom 27mm. Tento produkt si hneď zamilujete ako ho vyskúšate. Je známe že Víno má lepšiu chuť keď je prevzdušnené.

 Malý aerátor dekantér presne toto ponúka. Ak pripravujete doma večierok a chcete upútať pozornosť hostí je to perfektný spôsob ako im pobyt na večeierku zlepšiť. Nielenže budú mať Vaši hostia dobrý pocit z večierku ale budú ho mať hlavne s kvalitnej chuti vína.

                                                                                                                                     Dekanter

 

Ako dekantovať víno bez profesionálneho somelierskeho príslušenstva a skúsenosti? Skúste použiť náš aerator, ktorého použitie je maximálne jednoduché a dekantáciu vína skráti na minimum. Dekantácia vína v karafe môže trvať pre dosiahnutie správneho účinku aj niekoľko hodín. Vynikajúci aerator dokáže zvýrazniť chuť a vôňu vína priamo preliatím vína z fľaše cez aerator do čaše. 

Dekantačný lievik je vybavený sitom, ktoré zachytí aj tie najmenšie sedimenty vo víne a vzdušne kanáliky víno dokonale prevzdušnia behom chvíle. Nie je jednoduchší postup, ktorý dokáže zdôrazniť chuť a vôňu vášho vína, na prežitie dokonalého zážitku. 

Ak máte chuť na dobré víno, ale máte málo času, je to ideálne časovo úsporné zariadenie. Zabudnite na hodinu čakania, kým sa víno nadýcha. Stačí jednoducho otvoriť a naliať

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie