Kocky ľadu - falošné umelé akrylové set 100ks

Kód tovar: 94-038
49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Kocky ľadu - falošné umelé akrylové set 100ks. Umelá akrylová kocka ľadu do nápojov či ako dekorácia mís (nádob) so šampanským.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Kocky ľadu - falošné umelé akrylové set 100ks. Umelá akrylová kocka ľadu do nápojov či ako dekorácia mís (nádob) so šampanským predstavuje ideálne riešenie pre každého, kto vytvára rôzne prezentácie nápojov, kde reálny ľad nemá svoje miesto. Ak potrebujete naaranžovať elegantné zátišie či zaujímavý vzhľad drinku, Umelé ľadové kocky sú tie pravé pre vás. 

Falošné ľadové kocky pôsobia očarujúco, ako dekorácia či doplnok každej párty. Navodzujú veľmi realistický dojem a účinne spĺňajú svoj účel. Hoci sú veľmi autentické, nepôsobia mrazivo ani neplavú v nápoji. Napriek tomu vyzerajú veľmi osviežujúco. Vizuálne lákajú na orosenú odmenu. 

Umelé ľadové kocky ľadu - tie sa Vám nikdy nerozpustia

Umelé akrylové kocky ľadu
 

Dlhodobosť a stabilita – to pravé čaro akrylovej kocky ľadu. Kocky ľadu sú veľmi hodnoverné. 

Ich nepravidelné tvary, rôzne veľkosti a číra konzistencia dodávajú na realistickosti produktu. Syntetické kocky vyniknú fenomenálne vo výkladoch, alebo prezentáciách rôznych nápojov a drinkov. Originálne kocky ľadu sú veľmi praktické a odolné. Využiť ich môžete na mnohých eventoch, reklamách či filmoch. Umelé kocky ľadu stačí veľmi jednoducho umyť a znova použiť. 

falosne kocky ľadu akrylové

Akrylové ľadové kocky prinášajú praktické a jednoduché riešenie pre spestrenie nápojov a obľúbených drinkov, či kokteilov. 

Kocky ľadu z akrylu sú ideálne na podujatia na prezentáciu nápojov a pochutín bez toho, aby museli byť neustále nahradené čerstvým ľadom. Falošné kocky ľadu ponúkajú praktickú alternatívu k skutočnému ľadu, ktorá vám ušetrí mnoho času a starostí. Skutočný ľad už nie je tým pravým riešením pre váš biznis. Hoci sú falošné kocky ľadu realistické, bez chuti a netoxické, nie sú určené na konzumáciu. Ľadové kocky vytvárajú peknú expozíciu, nie chladený drink. 

Falošné ľadové kocky vhodné na výstavy či expozície


Špecifikácie:

  • Materiál: akryl 
  • Veľkosť: 20 mm 
  • Farba: priehľadná 

Obsah balenia:

100ks sada umelých akrylových kociek ľadu

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie