Osobný čistič vzduchu od peľu + dymu + smogu + baktérií v náhrdelníku

Kód tovar: 74-005
69,00 € 45,00 € Cena bez DPH: 37,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Osobný čistič vzduchu od peľu + dymu + smogu + baktérií v náhrdelníku na čistenie vzduchu okolo Vás s výnimočným účinkom.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Osobný čistič vzduchu od peľu + dymu + smogu + baktérií v náhrdelníku na čistenie vzduchu okolo Vás s výnimočným účinkom. Táto unikátna prenosná čistička vzduchu Vám dokonale spríjemni váš každodenný život. Náhrdelník ako ionizátor je nenápadný, elegantný a efektívny. Každý z nás chce žiť v čistom a zdravotne nezávadnom prostredí. Bohužiaľ mnohí z nás zabúdajú, že aj vzduch, ktorý dennodenne vdychujeme potrebuje starostlivosť. Práve na tento účel slúži ionizátor ovzdušia a u nás v ponuke môžete kúpiť kompaktný čistič vzduchu v podobe náhrdelníka. Prenosný čistič vzduchu je vhodný najimä pre alergikov (zachytáva peľ) ale rovnako pre každého kto chce zmierniť účinky pasívneho fajčenia či aktívnych fajčiarov.

Ionizátor ako prívesok blokuje peľ a tak je vhodný pre alergikov no zachytáva aj cigaretový dym a tak je vhodným doplnkom pre každého

ochrana proti peľu a cigaretovému dymu - ionizátor

Osobná čistička vzduchu uvoľní 1000000 aniónov na m3 (účinnosť do 1m3), ktoré dezinfikujú dýchaný vzduch, čím prispievajú k zlepšeniu vášho zdravia. Množstvo ľudí trávi každý deň okolo 80 až 90% svojho času vo vnútri budov a automobiloch. To, aké ovzdušie sa nachádza v budovách a našich automobiloch, hrá významnú úlohu v našom zdraví. Znečistený vzduch plný rôznych splodín a baktérií je príčinou množstvá ochorení zdravotných problémov. Je dôležité chránit seba a ostatných aj počas bakteriálnych a chrípkových sezón (napr. COVID-19 - Corona).

prenosný čistič vzduchu náhrdelník

čisté ovzdušie Čistenie vzduchu a antibakteriálna funkcia 

Znečisťujúce látky sú neutralizované aniónmi, ktoré čistia vzduch v miestnosti. Anióny sú rovnako dobré aj na odstraňovanie škodlivých látokrôznych pachov ako aj nezdravých baktérií, alebo vírusov.
bunková aktivácia Aktivovanie buniek a zvyšovanie odolnosti organizmu

Krv s množstvom aniónov zabezpečuje najaktívnejší pohyb buniek v tele. Inými slovami, v oblastiach, ktoré sú plné aniónov sú bunky aktívnejšie čo podporuje rast a cirkuláciu krvi v tele.  
čistenie krvi Čistenie krvi

Krv v našom tele je slabo zásaditá, ale kvôli priveľmi znečistenému ovzdušiu sa v krvi zvyšuje počet katiónov, ktoré zvyšujú kyslosť krvi. Anióny navrátia kyslosť organizmu do pôvodných zdraviu prospešných hodnôt.
zmiernenie alergických príznakov

Znižuje riziko alergií a posilňuje pľúcne funkcie 

Respiračné alergie sú spôsobené látkou zvanou AnerugénAnióny znižujú šancu na získanie alergie pôsobením Anerugénu jeho odstránením zo vzduchu. Vzduch ostane čistý, čím sa zvýši aj odolnosť vášho tela až po odstránenie pľúcnych problémov

 

Technické špecifikácie:

Zdroj napájania: USB
Oblasť použitia: <10㎡
Napätie (V): 6V
Typ: Záporný ión
Funkcia: Odstraňovanie formaldehydu
Hustota aniónov: 1000000 ks/ m3
Príkon (W): 1 W
Výstupný výkon: 5V
Hlučnosť: <10 dB
Efektívny priestor: <1m3
Funkcia: Odstraňovanie zápachu
Rozmery: 39 * 39 * 16 mm
Hmotnosť: 25 g

 

Obsah balnia:

1x náhrdelníkový ionizátor
1x nabíjačka
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie