GPS lokátor do auta 4G vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Kód tovar: 09-141
169,00 € Cena bez DPH: 140,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

GPS lokátor do auta 4G vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch. GPS sledovanie pohybu osôb a vozidiel v reálnom čase.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

GPS lokátor do auta 4G vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch. GPS sledovanie pohybu osôb a vozidiel v reálnom čase. Online GPS tracker do auta Profio GPS L-99 (app v mobile) s batériou až 10000 mAh s indikátorom stavu batérie, ktorá zabezpečí chod GPS zariadenia v sledovacom režime po dobu 35 dní (cca 2 hodiny online sledovania denne) až do 2 rokov v úspornom režime v závislosti od intervalu online sledovania. 

Možnosť AKTÍVNEHO ODPOSLUCHU po zavolaní na zariadenie, aby ste mohli počúvať čo sa v okolí gps lokátora deje. GPS modul je vybavený ultra silným magnetom (ako aj 3M samolepiacou podložkou) a je veľmi jednoduchý a zároveň flexibilný na inštaláciu pre gps monitorovanie vozidiel. 

GPS lokátor - Podpora vysokorýchlostnej 4G SIM karty

gps tracker sledovacie zariadenie

Vďaka silnému magnetickému telu môžete pripevniť 4G GPS lokalizátor od značky PROFIO ELECTRONICS na rôzne miesta sledovaného objektu. Vonkajšia ochrana vodotesného stupňa IPX5 (ochrana proti striekajúcej vode a prachu) umožňuje funkcionalitu zariadenia aj v náročnom vonkajšom prostredí. GPS sledovacie zariadenie nájde svoje využitie pre sledovanie a monitoring pri zapožíčaných vozidlách, autách na lízing, prepravovaný cenný tovar, prenájom ťažkých strojov a monitorovanie špecifického tovaru. 

GPS tracker taktiež upozorní na neoprávnený zásah do inštalácie zariadenia či pri odňatí zariadenia. V našom e-shope môžete kúpiť GPS lokátory najvyššej kvality. Stačí Vám SIM karta (dátová / telefónna) a gps sledovanie vie byť hneď aktívne. Veľkou výhodou tohto gps trackera je, že má takzvaný stopovací režim. Je možné ho nastaviť na  stopovací režim pri pohybe, čo znamená že ako náhle zaznamená pohyb bude vám odosielať dáta v intervale od 5 do 86 400 sekúnd. Potom ako pohyb ustane sa prepne do režimu bez pohybu a bude odosielať dáta v intervale od 5 do 86 400 sekúnd.

V praxi to znamená, že pri pohybe vie odosielať  údaje o polohe napríklad každých 5 minút, ako náhle objekt alebo človek zastane prepne režim a odošle údaje v nastavenom intervale napríklad 1 hodina. Ďalším rozdielom je, možnosť  aktivácie extrémne úsporného režimu. Pri tomto režime volíte dva údaje časový – od kedy sa má režim spustiť napríklad od 14:00 a intervalový – ako často má v tomto režime odosielať údaje o polohe. Rovnako ponúka možnosť zakázania manuálneho vypnutia, kedy nie je možné zariadenie vypnúť manuálne.

gps tracker do auta


GPS zariadenie poskytuje sledovanie užívateľovi formou SMS správy priamo do Vášho mobilného telefónu, kde bude uvedený odkaz na Google mapu a po jeho zakliknutí sa zobrazí aktuálna poloha sledovaného vozidla. Ďalšou formou je cez mobilnú aplikáciu s názvom "Track Solid PRO" (iOS, Android), pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla a rôzne potrebné údaje. Poslednou formou je sledovanie polohy GPS zariadenie cez webové rozhranie "www.tracksolid.com"
 

lokalizovanie gps polohy v realnom case

Funkcia GEO FENCE 

Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

geofence gps lokalizator

4G GPS lokátor polohy multifunkčný

Tento 4G GPS tracker môže byť použitý a umiestnený na motocykel, kufor, autobus, tašku, auto, kontajner a tak ďalej.

4G gps online tracker použitie

Dvojitá lokalizácia polohy GPS a LBS

Tento tracker podporuje GPS a LBS lokalizovanie. GPS je určenie vonkajšej polohy s presnosťou menej ako 10 metrov. LBS je určenie polohy (v miestach kde nie je gps signál) s presnosťou menej ako 500 metrov.

lokalizacia polohy GPS a LBS tracker

Silná magnetická montáž

GPS tracker má možnosť napojiť na silný priemyselný magnet a preto je možné pripevniť sledovacie zariadenie jednoduchým spôsobom na akýkoľvek kovový povrch - podvozok vozidla, dvere, pod sedadlo, na kontajner a podobne. Ale tento tracker obsahuje aj 3M lepiaci držiak pre umiestnenie na nekovové časti.

 

silný magnet na upevnenie trackera

Dlhý pohotovostný režim - Standby 60 dní

Vstavaná nabíjateľná a vymeniteľná batéria 10000 mAh 3,7V, ktorá umožňuje mimoriadne dlhý pohotovostný režim a funkciu inteligentnej úspory energie. V sledovacom režime po dobu 35 dní (cca 2 hodiny online sledovania denne) až do 2 rokov v závislosti od intervalu online sledovania.

super 10000 mAh Li-polymer batéria LL301 tracker

Monitorovanie hlasu

Je  možné použiť prednastavené SOS číslo na poslanie SMS príkazu na gps tracker pre hlasové monitorovanie - odposluch. GPS tracker Vám do sekundy zavolá späť. Zdvihnete a môžete monitorovať rozhovor v okolí trackera.

hlasový monitoring lokátor

Alarm neoprávneného odstránenia GPS lokátora

Ak GPS lokátor zaznamená neoprávnené odňatie cez Anti-tamper tlačidlo bude odoslaný alarm v podobe výstražnej správy a automaticky sa aktivuje režim GPS sledovania po dobu 20 minút. Po 20 minútach sa zariadenie prepne späť do pohotovostného režimu.

tamper alert upozornenie o demontazi trackera

Vodotesný stupeň IPX5 proti vode a prachu

GPS lokalizator je sledovacie zariadenie zabezpečené proti prachu a ostreku vody aby plnilo funkciu monitorovania objektu aj v ťažkých podmienkach.

IPX5 úroveň ochrany vodeodolný a prachuvzdorný tracker

Upozornenie na odstránenie krytu trackera

Tlačidlo detekcie krytu vyskočí ako upozornenie a odošle sa pri demontáži krytu zariadenia. V pohotovostnom režime sa nahrá varovná správa a režim sledovania sa aktivuje po dobu 20 minút, ak sa zistí, že kryt zariadenia bol demontovaný.

detekcia odmontovania krytu trackera

Vibračný alarm

Ak sa napríklad vyskytne abnormalita vo vašom aute, napríklad keď niekto narazí do vášho auta, rozbije alebo poškriabe, tak gps lokátor pošle telefónny alarm, aby včas našiel príslušnú osobu.

vibracny alarm tracker

GPS slepá zóna alarm

Keď online tracker vstúpi do GPS slepej zóny, zmení "polohovanie" na "nepolohovanie" (positioning na non-positioning) na dobu viac ako 60 sekúnd, a pošle alarm "Pozor! GPS signál je slabý, nedokáže hľadať v regióne", do vášho telefónu alebo inej software platformy.

GPS slepá zona alarm tracker

Doplnok k dátam GPS slepej zóny

Ak lokátor vstúpi do slepej zóny GPS, môže uložiť 1000 satelitných údajov o polohe. Ak nabehne potom signál GPS, údaje z polohovania v slepej zóne GPS sa doplnia.

GPS slepa zona doplnenie udajov lokalizator

 
gps lokalizácia WCDMA/ GSM - 4G sieť pre vynikajúce pokrytie a lokalizovanie
bateria kapacita 10 000 mAh batéria - vysokokapacitná lítiová batéria zabezpečuje dostatočné dlhé napájanie GPS zariadenia 
hlasovy odposluch Hlasový odposluch - možnosť aktivovať režim odposluchu pomocou textovej správy
ultra silny magnet Silný magnet - silný magnetický kryt umožňuje flexibilnú inštaláciu na vozidlo prípadne iný druh majetku
alarm proti narušeniu Upozornenie na narušenie - akonáhle bude zaznamenaný neoprávnený zásah do zariadenia, okamžite budete o tom informovaný
   
ipx5 vodeodolnosť IPX5 vodeodolný - vodotesnosť GPS zariadenia zabezpečuje stabilnú prevádzku aj v náročnom vonkajšom prostredí
inteligentne napajanie Inteligentná správa napájania - pre lepšiu úsporu energie je možné vypnúť komunikačný modul 3G


 

Špecifikácie:

GNSS
Polohovací systém GPS+BDS+LBS
Presnosť polohovania <2,5 m CEP
Citlivosť sledovania -165dBm
Citlivosť snímania -148dBm
TTFF (otvorená obloha) Priem. horúci štart ≤ 1 sek
Priem. studený štart ≤ 32 sek
Komunikačná sieť LTE/GSM

Frekvencia:
LTE-FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28
GSM: 900/1800 MHz
LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66
GSM: 850/900/1800/1900 MHz
Batéria 10 000 mAh/3,7 V priemyselná lítium-polymérová batéria

Pracovné režimy
 Režim 1: Režim časovania polohy
Režim 2: Režim inteligentného polohovania
Režim 3: Režim úspory batérie
Pohotovostný režim Až do 2 rokov v režime šetrenia batérie
Rozhranie: LED indikácia 1 indikátor stavu (červený), 4 indikátory batérie (modrý)
SIM: Nano-SIM
Tlačidlo citlivé na tlak
Mikrofón: áno
Tamper alert: cez tlačidlo 

Operačné prostredie: Prevádzková teplota –20 ℃ až +70 ℃
Prevádzková vlhkosť 5%~95%, nekondenzujúca
Krytie IP65
Senzory 3-osový akcelerometer
Podpora Bluetooth Bluetooth 5.0
Upozornenie na slabú batériu, upozornenie na manipuláciu, upozornenie na vibrácie, upozornenie na odstránenie krytu, upozornenie na vypnutie

Rozmery: 108,5 x 61,1 x 30,0 mm
Hmotnosť: 260g

 

Obsah balenia:

1x GPS lokátor Profio GPS L-99
1x USB adaptér
1x USB kábel
1x zadný kryt so samolepiacou podložkou
1x manuál

!!! Pre fungovanie lokátora je nevyhnutné zakúpiť aj 1-10 ročnú licenciu na sledovanie cez systém TRACKSOLID!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie