LED Grow lampa s trojitou hlavicou pre podporu rastu 27W (9x3W)

Kód tovar: 36-064
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED Grow lampa 27W (9x3W) s trojitou hlavicou pre podporu rastu interierových rastlín v akejkoľvek fáze - plné spektrum LED svetla.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED Grow lampa 27W (9x3W) s trojitou hlavicou pre podporu rastu interiérových rastlín v akejkoľvek fáze. Plné spektrum LED svetla je najnovší trend v pestovaní izbových rastlín, ako adekvátna náhrada za slnko. Pokročilé svetelné LED čipy poskytujú široké spektrum 400 nm ~ 800 nm, podobne ako slnečné svetlo, ale väčšina je modrá a červená, čo je však najlepšia kombinácia pre podporu rastu. Skvelý spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. LED lampa s tromi hlavicami je na stojane so štipcovým držiakom pre jednoduché upevnenie lampy na roh stola, parapetu a podobne. Jednotlivé funkcie LED lampy ovládate prostredníctvom ovládača s ktorým môžete LED lampu: zapnúť/vypnúť, prepínať farebné kombinácie LED diód, nastavovať % svietivosť v rozpätí od 20%- 100% alebo nastaviť časovač (4/8/12 hodín) po koľkých hodinách sa má lampa automaticky vypnúť.

LED Grow lampa na rastliny

LED Grow lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch. Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy len 500g. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED lampy sa pohybuje od -20° do 40° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.
 

led žiarovka rastliny
 

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlovlnovú dĺžku 620-625 nm a modré svetlovlnovú dĺžku 460-465 nm. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky. Fotosyntéza prebieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

led lampa na rastliny

Špecifikácie:

Typ: Led lampa s plným spektrom
LED vlnová dĺžka: červená 620 nm ~ 625 nm, modrá 460 nm ~ 465 nm
Typ LED: SMD
Vstupné napätie: 5V
Príkon: 27W
Pracovná teplota: -20C° ~ 40C°
Rozmery: 280 mm x 380 mm
Hmotnosť: 500 g
 

Obsah balenia:

1x LED lampa s USB a ovláčacom
1x Manuál

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Jo

LED rastové svetlá s trojitou hlavou na podporu rastu 27W (9x3W

Jo Banana odpovedať

Stačí len táto lampa na úplný rast rastliny, od vyklíčenia až po zber? V mojom prípade by som zasadil 2 paradajky

Preložené z: hr
Cool Mania

LED Grow lampa s trojitou hlavicou pre podporu rastu 27W (9x3W)

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Áno určite, ak potrebujete zasadiť 2 paradajky, je to dosť sily na rast :)

Preložené z: hr
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

100%
100%
Jo Banana

LED Grow lampa s trojitou hlavicou pre podporu rastu 27W (9x3W)

Skvelé
Preložené z: hr
100%
Zdravko

DR

Výborne
Preložené z: hr