LED lampa pre kvitnutie rastlín s výkonom 120W

Kód tovar: 36-061
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED lampa pre kvitnutie rastlín s výkonom 120W, zabezpečuje prospešné svetlo na rast rastlín v tmavých podmienkach bez vyžarovania vysokej teploty a to všetko pri minimálnej spotrebe energie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED lampa pre kvitnutie rastlín s výkonom 120W, zabezpečuje prospešné svetlo na rast rastlín v tmavých podmienkach bez vyžarovania vysokej teploty a to všetko pri minimálnej spotrebe energie. Využite tento moderný a priam až neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED lampa je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

LED lampa 120w


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED Grow lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED lampy sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

LED grow light

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlovlnovú dĺžku 630-660nm a frekvenciu 400-484THz. Modré svetlovlnovú dĺžku 440-460nm a frekvenciu 606-668THz. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky.

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebbieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ:  Led Lampa 120W
Príkon : 120W
Výkon: 9960lm (na porovnanie ako 7 klasických 100W a jedna 25W žiarovka)
Množstvo LED: 1365 
LED farby: Červená 1131 + Modrá 234 
Typ LED: SMD
Vstupné napätie: AC85-265V
Rozmery (mm): 315x310x40
Vyžarovací uhol: 120°

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

DRA

Otázka

DRAGOSLOVEANU CALIN odpovedať

Pre 120 W lampu, čo je priemerná pokrytá plocha v podmienkach, v ktorých je namontovaná vo výške 2,5 metra. Dá sa namontovať na strop s dreveným obkladom? Ďakujem !

Preložené z: ro
0
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie