Dekantér na víno - SET ANGEL

Kód tovar: 94-003
55,00 € Cena bez DPH: 45,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Dekantér na víno - SET ANGEL, vďaka ktorému bude vaše víno jemné a dostatočne prekysličené. Nestrácajte čas zdĺhavou prípravou vína.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Dekantér na víno - SET ANGEL, vďaka ktorému bude vaše víno jemné a dostatočne prekysličené. Nestrácajte čas zdĺhavou prípravou vína. Jednoducho víno prelejte do čaše na víno cez stojan ANGEL a začnite si užívať dokonalú chuť.

Milovníci vína vedia, že pre maximálne dosiahnutie lahodnej chuti sa víno musí najprv zoxidovať. Na dosiahnutie tohto efektu nestačí nechať otvorenú fľašu vína na stole. Vďaka nemu bude víno chutiť úžasne už po prvom dúšku. Jednoducho stačí postaviť aerator a nelievať cez neho víno. Víno sa zoxiduje a dosiahne plnú chuť.

 Ako dekantovať víno bez profesionálneho somelierskeho príslušenstva a skúsenosti? Skúste použiť náš ANGEL stojan, ktorého použitie je maximálne jednoduché a dekantáciu vína skráti na minimum. Dekantácia vína v karafe môže trvať pre dosiahnutie správneho účinku aj niekoľko hodín. 

angel dekanter set

Vynikajúci stojan ANGEL dokáže zvýrazniť chuť a vôňu vína priamo preliatím vína z fľaše cez stojan  do čaše. Dekantačný lievik je vybavený sitom, ktoré zachytí aj tie najmenšie sedimenty vo víne a vzdušne kanáliky víno dokonale prevzdušnia behom chvíle. Nie je jednoduchší postup, ktorý dokáže zdôrazniť chuť a vôňu vášho vína, na prežitie dokonalého zážitku. Dekantačný stojan pritom nemusíte ukrývať niekde v skrini. Jeho jednoduchý a štýlový dizajn oživí každý priestor v ktorom bude umiestnený. Krivky stojanu pohrávajúce sa so svetlom upútajú pohľad každého a ohúria v každej príležitosti.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie