Hydroponické pestovanie - vysoko výkonný LED panel s plným spektrom 300W

Kód tovar: 36-063
239,00 € Cena bez DPH: 199,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Hydroponické pestovanie - vysoko výkonný LED panel s plným spektrom 300W je ideálny pre všetky fázy rastu rastlín a skvele spolupracuje s kultúrou vodného roztoku a pôdnou kultúrou. Preto nájde využitie v domácej záhrade, na výstave kvetov, v skleníkoch,

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hydroponické pestovanie - vysoko výkonný LED panel s plným spektrom 300W je ideálny pre všetky fázy rastu rastlín a skvele spolupracuje s kultúrou vodného roztoku a pôdnou kultúrou. Preto nájde využitie v domácej záhrade, na výstave kvetov, v skleníkoch, pivniciach ale aj pre akvária. V tomto prípade ide o neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED panel je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

LED panel s plnym spektrom

Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED panel má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED lampy sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

NASA led panel grow

LED Panel poskytuje plné spektrum. Červené svetlovlnovú dĺžku 630-660nm a frekvenciu 400-484THz. Modré svetlovlnovú dĺžku 430-460nm a frekvenciu 606-668THz, IR svetlo 730nm, UV svetlo 380nm, biele teplé svetlo 3500K a biele svetlo 6500K. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky. Modré spektrum sú maximálnymi vrcholovými bodmi pre vegetatívny rast a absorpciu. Biele svetlo poskytuje výplň pre všetky chýbajúce spektrá. Teplé svetlo poskytuje energiu a podporuje fotosyntézu rastlín. UV svetlo ma jedinečnú funkciu sterilizácie a zabíja fytopatogénne baktérie. IR zabezpečuje kvitnutie a klíčenie. 

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebbieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ: Led panel s plným spektrom 
Príkon: 300W
Výkon: 24900lm (na porovnanie ako 18 klasických 100W žiaroviek )
Množstvo LED: 252
LED farby: Červená 183 + Modrá 40 + 10 teplá biela + 10 biela + 6 IR + 3 UV 
LED vlnová dĺžka: červená 630nm~660nm, modrá 430nm~460nm, teplá biela 3500K, biela 6500K, IR 730nm, UV 380nm.
Typ LED: SMD
Vstupné napätie: AC85-265V
Rozmery (mm): 400x210x60
Hmotnosť: 2,8kg

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mat

Hydroponické pestovanie - vysoko výkonný LED panel s plným spektrom 300W

Matúš odpovedať

Ešte raz 😆.
Akú plochu na svieti počas rastu zeleniny až k plodom?
Druhá otázka, dá sa regulovať svietivosť (rast, kvet)?
Vopred ďakujem za odpoveď 🥳

0
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie