UFO LED lampa pre rast rastlín v interiéri 130W s plným spektrom

Kód tovar: 36-057
119,00 € Cena bez DPH: 99,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

UFO LED lampa pre rast rastlín v interiéri 130W s plným spektrom farieb je ideálna lampa pre pestovanie rastlín v interiérových podmienkach či už v domácnosti alebo skleníkoch.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

UFO LED lampa pre rast rastlín v interiéri 130W s plným spektrom farieb je ideálna lampa pre pestovanie rastlín v interiérových podmienkach či už v domácnosti alebo skleníkoch. Vďaka priloženému závesnému systému je možné upevniť LED lampu priamo nad rastilu. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED lampa je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

LED grow light UFO


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín, je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

Led Ufo light grow

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED lampy sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

Led ufo grow light

Led lampa obsahuje až 132 LED diód v štyroch farbách. Červené svetlo má vlnovú dĺžku 640-670nm, modré svetlo má vlnovú dĺžku 450-470nm, IR svetlo 730nm a UV svetlo 370nm.. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky. Modré spektrum sú maximálnymi vrcholovými bodmi pre vegetatívny rast a absorpciu. UV svetlo ma jedinečnú funkciu sterilizácie a zabíja fytopatogénne baktérie. IR zabezpečuje kvitnutie a klíčenie. 

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ: UFO LED Lamp - plné spektrum
Príkon: 130W
Výkon: 10790lm (na porovnanie svetlo ako z 8 klasických 100W žiaroviek)
Počet LED: 132
Typ LED: SMD LED dióda
LED farby: 91 červená + 30 modrá + 6 IR + 5 UV
Vstupné napätie: AC85-275V
Rozmery (mm): 186x65
Materiál: Hliník
Hmotnosť: 0,9kg
Životnosť: viac ako 50 000 hod.
Vyžarovací uhol: 120°

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

99%
99%
Vasile

svetlo

Veľmi ekonomický produkt
Preložené z: ro