NASA lampa na rastliny

Kód tovar: 11-060
70,00 € Cena bez DPH: 58,33 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

NASA lampa na pestovanie rastlín na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi presne to čo hľadáš.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED lampa Edície NASA ( červená a modrá) ponúka neuveriteľný spôsob, ako pestovať rastliny v uzavretých priestoroch, v halách a v skleníkoch, v dom, prístrešku, alebo v pivnici. Červené a modré LED lampy dodajú Vašim rastlinám pomoc ktorú potrebujú.

LED lampa produkuje svetlo červenej a modrej farby, s cieľom podporovať a udržať čo najvyšší rast rastlín. To sú najdôležitejšie farebné svetlá pre Vaše izbové rastliny pre reguláciu ich zdravého rastu a zlepšenie prírodného procesu fotosyntézy. Je neuveriteľne efektívna, ochraňuje rastliny, a tiež šetrí energiu.

Lampa bola vyrobená tak, aby šetrila životné prostredie a je aj  tiež dobrá pre Vašu peňaženku :) a je malá, prenosná a ľahká. Na pestovanie rastlín rastúcich v uzavretých priestoroch,  sú nutné zvýšené náklady. Svetlom a teplom z LED lampy sa náklady znížia.

Budete prekvapení, keď budete sledovať Vaše rastliny ako rastú tak silno, tak rýchlo! Tieto praktické LED lampy sú ideálne pre skleníkárov, ktorí chcú najviac ťažiť z využitia maximálneho rastu rastlín v ich vlastnom dome, či záhrade. NASA lampa na pestovanie rastlín na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi presne to čo hľadáš.

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Már

lampa

Mária odpovedať

Kolko ma watov ???

Cool Mania

NASA lampa na rastliny

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Táto žiarovka má 36 wattov.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie