LED lampa na rastliny 54W (18x3W)

Kód tovar: 36-052
65,00 € Cena bez DPH: 54,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED lampa na rastliny 54W (18x3W) je neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne pre všetky fázy rastu rastlín.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED lampa na rastliny 54W (18x3W) je neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED Grow žiarovka je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

led lampa rastliny


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED Grow lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné 3W LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED žiarovky sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

led growing light

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlo má vlnovú dĺžku 620-750nm a frekvenciu 400-484THz. Modré svetlo má vlnovú dĺžku 450-495nm a frekvenciu 606-668THz. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky.

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebbieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ: Nasa 20W
Príkon : 54W
Výkon: 4482lm (na porovnanie ako 3 klasické 100W a jedna 25W žiarovka)
Počet LED: 18x3W
Typ LED: SMD LED dióda
Vstupné napätie: AC85-265V
Rozmery (mm): 122x130
Pomer červenej a modrej: 8:1
Vyžarovací uhol: 60°
Typ závitu: E27

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mar

Dotaz

Marta Berková Ing. odpovedať

na akú plochu je určená???

Cool Mania

LED lampa na rastliny 54W (18x3W)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý den, cca na plochu 2x2m

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

92%
93%
Jeremy

Dobrá lampa

Perfektný gadget, kúpil som si ho pred mesiacom a naozaj spĺňa účel. Pomáha rastlinám, som spokojná. Svietivosť je naozaj dobrá, LED diódy sú pomerne silné.
dosť veľké rozmery, ale môže byť
Preložené z: en
91%
Peter Kolesár

Lampa ako lusk

Perfektná vecička, mám ju doma už mesiac a naozaj splnila účel. Rastlinkám to pomáha, ja som spokojný. Svietivosť je naozaj dobrá, ledky sú pomerne silné.
trošku väčšie rozmery, ale dá sa to