Elektronická pasca na myši a hlodavce (potkany)

Kód tovar: 11-298
U$86,90 Cena bez DPH: U$72,42
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

Elektronická pasca na myši a hlodavce (potkany) vybavená inteligentným senzorom bezdrôtového obvodu, ktorá sníma, keď hlodavec vstúpi, eliminuje akúkoľvek možnosť úniku.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Elektronická pasca na myši a hlodavce (potkany) vybavená inteligentným senzorom bezdrôtového obvodu, ktorá sníma, keď hlodavec vstúpi, eliminuje akúkoľvek možnosť úniku a funguje dobre na myši, potkany, veveričky a hlodavce. Silný zásah elektrickým prúdom 7000 voltov okamžite zabije hlodavce bez akejkoľvek bolesti a je jednoduché zlikvidovať mŕtveho hlodavca jednoduchým zdvihnutím veka a vyprázdnením do odpadkového koša. Elektrická pasca zabíja hlodavce bez potreby uchýliť sa k toxickým látkam a je preto ideálnym riešením pre domácnosti s malými deťmi, pretože nevyžaduje žiadne škodlivé jedy ani chemikálie pre prevádzku.

Pasca na potkany, myši a iné hlodavce

elektronická pasca na myši


Malé náklady a šetrenie energie - pasca na hlodavce funguje na 4 alkalických D batériách (nie sú súčasťou dodávky), ponúkajúc v priemere až 30 použití, produkujúc menej odpadu pri nižších nákladoch ako jednorazové lapače myší, alebo je tu možnosť použiť adaptér. Efektívny dizajn pasce ju predurčuje na použitie na chytanie hlodavcov pre trávnik, záhradu a terasu vášho domu, kancelárske alebo skladovacie priestory. Keď je horná a dolná polovica pasce oddelená, elektrický okruh je úplne vypnutý. Tento elektronický lapač myší a hlodavcov je možné bezpečne a ľahko čistiť. Balenie obsahuje predlžovací LED kábel a adaptér, ale nezahŕňa batérie.

Inovatívna elektrická pasca na hlodavce s inteligentným senzorom

Vlastnosti:

Efektívna a bezpečná pri obsluhe
Jednoduché čistenie
Hlodavec je chytený v pasci, nie je treba ho hľadať ako pri požití otravy

Špecifikácie: 

Elektrický okruh: 7000 voltov
Rozmery: 27,6x12,8x12 cm 

Obsah balenia:

1x Elektronická pasca na hlodavce
1x LED kábel a adaptér

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie