​Darčeky pre mužov 2023: TOP #20 tipov darček pre muža

​Darčeky pre mužov 2023: TOP #20 tipov darček pre muža. Nemáte nápady?? My Vám poradíme aký dar pre otca, priateľa, kamaráta, chlapa, manžela - darčekové inšpirácie pre Vás.

O mužoch sa zvykne hovoriť, že sú ako večné deti. Nezáleží pritom či ide o manžela, priateľa, brata, kamaráta, otca či starého otca. Každý z nich potrebuje mať svoju "pánsku zábavku", bez ktorej by si svoj život vedel len veľmi ťažko predstaviť. Niektorí sú tzv. autíčkári, iní naopak muzikanti či vášniví cestovatelia. Pri výbere správneho darčeka pre muža je preto dôležité, aby ste vášho obdarovaného poznali čo najlepšie. Viete čomu sa venuje? Aké má záľuby a čo mu obyčajne vyčaruje úsmev na tvári? V takom prípade bude pre vás veľmi jednoduché vybrať ideálny darček pre muža, darček pre otca, darček pre priateľa, darček pre kamaráta, či darček pre manžela. 

Ak je ale výber darčeka pre vás stresujúcou záležitosťou, určite vám pri rozhodovaní pomôže zoznam našich TOP 20 tipov darčekov, z ktorých si zaručene vyberiete. Máme pre vás skvelé tipy na darčeky pre kamaráta, darčeky pre mužov do auta, rôzne vtipné darčeky pre mužov, ako aj darčeky pre mužov na Vianoce. Existuje totiž len veľmi malá pravdepodobnosť, že by muž nemal rád autá, hudbu, šport, elektroniku, zábavu či cestovanie. Poznáte snáď takého?

 

darčeky pre muža

Originálny darček pre muža - manžela, otca, brata, strýka či kamaráta pritom vybavíte priamo z pohodlia vášho domova a to v našom e-shope Cool-mania.eu. Ak už teda hľadáte vhodný tip na darček pre muža k narodeninám, meninám, valentinsky darcek pre muza, darcek pre muža k 50, darček pre muža na Vianoce, alebo akúkoľvek inú príležitosť, stačí ak sa pohodlne usadíte, vezmete do ruky laptop, tablet alebo mobil a ponoríte sa do bohatej ponuky našich TOP vybraných produktov

Pripravení?

#TOP 1 Darček 3D drevené mapy na stenu - originálny darček pre muža, osobny darcek pre muza, darceky pre muzov originalne

Darček pre muža  darčeky pre mužov

Či už obdarúvate muža - dobrodruha, alebo kohokoľvek s kvalitným vkusom pre interiérový dizajn, 3D mapa je zaručene voľbou číslo 1. Nechajte ho vizualizovať si svoj cestovateľský sen. Vďaka 3D mape k nemu bude mať každý deň o čosi bližšie. Krásne sa vyníma v spálni, domácej pracovni, v kancelárii vo firme, podniku, ale aj v detskej izbe malého školáka. Mapa je vyrobená z niekoľkých drevených častí, z ktorých každá je ručne opracovaná. Hovoríme tak o poctivo vyrobenom, luxusnom interiérovom doplnku, v ktorom je možné vybrať si z viacerých farieb dreva, ako aj rôznych rozmerov (od 100 cm x 60cm  až po 300 cm x 175 cm). Ide o skvelý osobny darcek pre muza, ktorý zapasuje do jeho životného štýlu. Stačí ak kliknete na príslušný odkaz, zvolíte farbu a veľkosť a o pár dní sa môže váš obdarovaný tešiť z krásneho a najmä originálneho darčeka.

 

#TOP 2 Darček Univerzálna USB smart pumpa - darček pre otca, darček pre manžela, darčeky pre mužov do auta

 
Darček pre manžela

Skutočný muž má rád veci pod kontrolou a v prípade poruchy je pripravený rýchlo a efektívne zasiahnuť. Práve preto by v povinnej výbave každého muža nemala chýbať kvalitná pumpa. Nebavíme sa však o pumpe, pri ktorej mu počas nafukovania narastú svaly. Tá naša prichádza s inteligentným smart riešením, je plne elektrická, vzduchová, ovládaná LED displejom a vďaka svojím rozmerom aj plne prenosná, kdekoľvek na cestách. Mimo iného je ľahko nabíjateľná, či už prostredníctvom pribalenej externej nabíjačky, alebo cez USB či DC zapaľovanie priamo v aute. Tento náš tip na darček pre muža je vhodný ako výbava pre automobil, motorku, bicykel, ale aj nafukovačku. Ideálny ako darček pre otca, darček pre priateľa, či darček pre manžela. Poteší jednoducho každého chlapa, ktorý trávi väčšinu svojho času na cestách.

 

#TOP 3 Darček Svalový stimulátor EMS - darčeky na vianoce pre mužov, darček k narodeninám pre muža

 
darček pre priateľa

Pokiaľ sa chystáte obdarovať muža, ktorý túži po krásnom vypracovanom tele, našli ste mu v tejto chvíli ideálny darček. Možno má len málo času, sedavú prácu, alebo ho cvičenie v posilňovni jednoducho nebaví. Tak či onak, náš svalový stimulátor EMS mu pomôže dostať sa do formy. Tento originálny darček pre priateľa ocenia všetci muži bez ohľadu na úroveň kondície. Či už hľadáte darček pre otca s pivným bruškom, pre aktívne športujúceho manžela na zintenzívnenie tréningu, alebo pre priateľa, ktorý by chcel vyformovať postavu s minimálnym úsilím, ste na správnej adrese. Nenápadne si schová stimulátor pod oblečenie, stlačením aktivuje a nechá pracovať počas šoférovania, čítania, či sledovania TV.  Ocenia ho aj starší muži, ktorí sa ťažšie dostávajú do formy a pri bežnom cvičení v posilňovni sú obyčajne náchylnejší k svalovým zraneniam. Preto môže byť EMS stimulátor skvelý darček pre muža k 40, darček pre muža k 50, alebo darček pre muža k 60 narodeninám

 

#TOP 4 Darček Levitujúce predmety - darceky pre muzov originalne

 
originálny darček pre muža
 

Hľadáte niečo skutočne originálne? Darček pre muža, ktorým sa bude môcť pochváliť svojím známym, kolegom alebo rodine? S našim levitujúcim doplnkom do interiéru sa mu to s veľkou pravdepodobnosťou podarí. Ohúriť ho môžete vznášajúcou sa nočnou lampou, glóbusom, kvetináčom, reproduktorom, alebo reklamnou plošinou, na ktorej dokonale vynikne akýkoľvek predmet. Tento originálny interiérový doplnok dodá nový rozmer jeho kancelárii, domu či bytu a to nezávisle od toho, kde si ho umiestni. Ak hľadáte darček pre muža na narodeniny, darček na 50 pre otca, darček pre muža na Vianoce, Valentína, alebo ním chcete len potešiť kamaráta, levitujúci predmet je skvelým darčekom na každú príležitosť. Na výber máte niekoľko rôznych modelov a farebných odtieňov. Tak do toho! Klikajte a vyberajte.

 

#TOP 5 Darček LANGIE - Digitálny hlasový tlmočník - tip na darček pre otca, muža, vianočné darčeky pre mužov

 
darček pre otca

Jazyková bariéra? Žiadny problém. O všetko sa postará digitálny tlmočník LANGIE, ktorý vášmu obdarovanému otvorí celkom novú bránu do sveta. Nie len že zabezpečí preklad do 53 jazykov, dokonca je po novom už aj plnohodnotným turistickým sprievodcom. Langie je ideálnym darčekom pre muža - cestovateľa, ale tiež pre každého, kto odchádza za prácou do zahraničia (darček pre otca). Nápomocný je aj v prípade, ak potrebujete vybaviť online hovor so zahraničným partnerom. Okrem WiFi siete spolupracuje s mobilnou 3G/4G sieťou za pomoci Langie SIM kariet, ktoré si tak isto môžete zakúpiť v našom eshope cool-mania.eu. Vhodný je ako darček pre kamaráta, darček pre muža na Vianoce, ale tiež ako darček pre otca, pre ktorého dokáže byť štúdium nového jazyka obzvlášť náročné. Prekladač Langie disponuje mnohými funkciami. Ak by ste mali záujem dozvedieť sa o nich čosi viac, kliknite na nasledujúci odkaz

 

#TOP 6 Darček Pre vinárov - Exkluzívne darčeky - darček pre mužov vinárov

tip na darček pre muža

 

A pri zariaďovaní interiéru nemôžme zabudnúť na tento originálny darček pre mužov vinárov - Exkluzívne, elegantné a luxusné vínne sety, dekantéry, elektrické otvárače, aerátory, ľadové kocky alebo darčekové kufríky pre fanúšikov dobrého a kvalitného vína. Týmto darčekom pre priateľa spravíte trefu do stredu terča! Skvostná chuť vína nespočíva len v jeho ročníku a kvalitnej odrode. Neodmysliteľnou súčasťou pre zvýraznenie správnej chute a vône vína je jeho servírovanie a nalievanie do čaše. Originálny a štýlový darček pre muža, ktorý zaiste ocení váš výber a určite hneď tento skvelý a dokonalý darček hneď oskúša pri serírovaní kvalitného vína a možno rovno pripraví spoločnú večeru vo dvojici v krásnej romantickej atmosfére :)

 

#TOP 7 Darček Šatky na tvár a hlavu - vtipné darčeky pre mužov, darcek pre priateľa

 
darček pre kamaráta

Ochrana tváre sa stala akýmsi novým štandardom, no okrem ochrannej funkcie netreba zabúdať ani na imidž. Na ten si okrem žien, potrpia dnes už aj páni. Ak hľadáte darček pre muža, ktorý je milovníkom filmov či zvierat, kúpou šatky s daným motívom rozhodne nič nepokazíte. Využiť ju dokáže počas turistiky, športu ale aj pri bežných nákupoch v potravinách. Šatky sú vyrobené zo 100% polyesteru, vďaka čomu dokonale zachytávajú nečistoty a škodliviny z vonkajšieho prostredia efektívnejšie ako iné materiály. Okrem ochrannej funkcie ide aj o imidžový a najmä vtipný darček pre muža, s ktorým bude na verejnosti neprehliadnuteľný.

 

#TOP 8 Darček Zábavné rúška na tvár - vtipný darček pre muža, darcek pre chlapa

 
vtipný darček pre muža

Napriek tomu, že asi každý z nás má už nosenia rúšok plné zuby, čo by ste povedali na to, keby ste prostredníctvom nich dokázali rozdávať úsmev? Ten, kto dokáže byť nad vecou aj v týchto zložitých časoch je obyčajne ten, koho udalosti dokážu zasiahnuť najmenej. Smiech totiž predstavuje taký typ vírusu, ktorým by sa rád nakazil každý. Našimi zábavnými rúškami vám tak radi pripomenieme, akú dôležitú úlohu zohráva humor v našich každodenných životoch. Sú vhodným darčekom pre mužov - teenagerov, ale aj pre všetkých tých, ktorí nikdy nestrácajú zmysel pre humor a ktorí svojou výstrednosťou radi vystupujú z radu. Ak ste už teda plánovali kúpiť mužovi niečo čo ho pobaví, naše rúška sú tou správnou alternatívou. Ideálne ako darček pre muža k narodeninám, či darček pre muža na Vianoce. 

 

#TOP 9 Darček Sleephones - Sluchadlá na spanie - darcek pre muza, doprajte mu pokojný spánok

 
darček pre muža na narodeniny

Určite mi dáte za pravdu, že kvalitný spánok je základom zdravia každého človeka. Pri nedostatočnom spánku sa budíme mrzutí a bez energie. Keďže naša podvedomá myseľ nikdy nespí, to na čo myslíme tesne pred spaním, výrazne ovplyvní náš spánok, ale aj to ako sa ráno zobudíme. Ak preto hneď z rána chcete vidieť vášho muža, priateľa, otca či kamaráta vysmiateho a plného energie, nemali by ste jeho kvalitu spánku rozhodne podceňovať. Ideálnym nástrojom je napríklad relaxačná hudba, ktorú si pred spaním môže pustiť aj vďaka naším Sleephones - sluchádkam na spanie. Tie sú vyrobené z mäkkého materiálu - fleece, obsahujú vysokokvalitné integrované sluchadlá a dokážu izolovať okolitý hluk. Mimo toho ich obdarovaný dokonale využije aj pri učení a relaxovaní. Vhodné ako darček pre otca, darcek pre manzela, či darček pre priateľa. So Sleephones - slúchadlami na spanie u neho 100% zabodujete.

 

#TOP 10 Darček USB kľúče pre muža - darček na vianoce pre muža, darceky pre muzov originalne

 
darceky pre muzov originalne

Ďalším skvelým tipom na darček pre muža je aj USB kľúč s originálnym prevedením. U nás ich nájdete hneď niekoľko, od vtipných až po tématické. Obdarovať ním môžete brata, priateľa, manžela, otca, strýka, švagra, kamaráta, zamestnanca či obchodného partnera. Jednoducho kohokoľvek a pri akejkoľvek príležitosti. Je jedno či hľadáte darček na 50 pre otca, valentinsky darcek pre muza, alebo darček pre muža na Vianoce. USB kľúč využijú kedykoľvek. Môžu si ho pripnúť na kľúče a štýlovo prenášať dáta medzi rôznymi zariadeniami. Originálne a účelové, čo poviete?

 

#TOP 11 Darček Kamery do auta - darceky pre muzov originalne, darčeky pre mužov do auta

 
darček k narodeninám pre muža

Skvelý darček k narodeninám pre muža? Opäť zásah do čierneho. Kamera s GPS, Full HD rozlíšením a nočným videním je snom azda každého muža s vlastným automobilom. Zaznamenáva pohyb auta a udržiava ho pod dohľadom 24 hodín denne. Zaručená bezpečnosť, ktorá napomáha pri dokazovaní poistných udalostí a slúži aj ako čierna skrinka pre záznam GPS súradníc. Na výber máme niekoľko skvelých modelov, no ak ste sa v predchádzajúcich vetách stratili v obdorných pojmoch, zavolajte nám a my vám s výberom radi pomôžeme :) Kamera je vhodná ako darček pre otca na Vianoce, alebo osobny darcek pre muza - autíčkára.

 

#TOP 12 Darček Masážna vibračná pištoľ - tip na darček pre muža na dokonalé uvoľnenie tela 

 

darček pre muža k 60 narodeninám 

Fyzická a mentálna záťaž so sebou prináša viacero problémov, medzi ktoré obyčajne patrí aj stuhnuté svalstvo. Masérov je síce na svete dosť, no žiadneho z nich si so sebou domov či na cesty nevezmete. A práve tu nastupuje na scénu náš šikovný pomocník - Masážna vibračná pištoľ. V prípade že hľadáte darček pre muža s fyzicky náročnou prácou, športovca, alebo kohokoľvek kto má rád uvoľnenie v podobe masáže, tento darček si okamžite zamiluje. 5 úrovní rýchlostí a 5 masážnych hlavíc, dokonale uvoľní napätie v tele a poskytne hlbokú upokojujúcu masáž. Masážna pištoľ predstavuje tiež vhodný tip na darček pre muža k 60, keďže svalstvo rokmi chabne a je preto potrebné venovať mu zvýšenú starostlivosť.

 

#TOP 13 Darček Tetovacie rukávy - darček na vianoce pre muža, darček pre priateľa

 
darček na vianoce pre muža

Ďalším skvelým tipom na darček pre muža môže byť aj naša  „vychytávka“ v podobe tetovacích rukávov. Tie sú vyrobené z hi-tech materiálu nylónu a spandexu, ktorý imituje farbu ľudskej pleti a podobá sa dámskym pančuchám. Práve to spôsobuje, že tetovanie dokonale prilne na kožu človeka a vyzerá ako skutočné. Výhodou je obmena tetovacích vzorov, vďaka čomu sa mu tetovanie nikdy nezunuje. Možno že nepôjde o ideálny darček pre muža k 50, no je vhodný pre muža - teenagera, ako aj všetkých tých, ktorý by si chceli vyskúšať, aký pocit je mať na ruke tetovanie, hoci aj falošné. 

 

#TOP 14 Darček Vyhrievané veci na telo - vianočné darčeky pre mužov, skvelý darček pre otca

 
vianočné darčeky pre mužov

Len si to predstavte. Vonku mrazivý chlad a mínusové teploty, no vaše telo je v príjemnom teplúčku. To určite ocení každý zimomravý chlap. Praktický darček pre otca, dedka, manžela, priateľa alebo kohokoľvek koho trápia studené nohy, ruky, či iná časť tela. Doprajte im elektricky vyhrievané vložky do topánok, vyhrievané rukavice, ohrievač krížov alebo teplé vyhrievané ponožky. Ideálny vianočný darček pre muža v chladnom decembrovom období, alebo darček pre otca k narodeninám. S našími vyhrievanými vecami na telo už viac nebude musieť dookola počúvať starú známu vetu: "Poriadne sa obleč".

 

#TOP 15 Darček Magnetické guličky Neocubue - darceky pre muzov originalne, darček pre otca na Vianoce

 
darceky pre muzov originalne

Už ste počuli o magnetických guličkách Neocube? Ešte nie? Tak teraz máte jedinečnú príležitosť. Sada obsahujúca 216 guličiek v priemere 5 mm vyrobených zo špeciálneho materiálu, v rôznych farebných kombináciách je úžasným nástrojom pre rozvoj  fantázie, motoriky a kreativity. Darčeku sa potešia deti, dospelí ale aj starší ľudia. Práve z tohto dôvodu ide o vhodný tip na darček pre muža k 40, darček pre muža k 50, či tip na darček pre muže k 60 narodeninám. Keďže okrem spomínaných funkcií pôsobí aj ako antistresová pomôcka, je vhodným darčekom prakticky pre  kohokoľvek bez vekového obmedzenia. Budete prekvapení, keď ich uvidíte zahĺbených a plne ponorených do vytvárania nových geometrických útvarov. 

 

#TOP 16 Darček Tričko s elektronickou hrajúcou gitarou - zábavný darček pre muža, darček pre manžela

 
vtipné darčeky pre mužov

Len tak si pobrnkávať známe rockové melódie kdekoľvek a kedykoľvek? To sa len tak nevidí. S naším „vychytávkovým“ tričkom s elektronickou hrajúcou gitarou to rozhodne možné je. Skrytá duša rockera opäť zaplesá, v prípade že sa rozhodnete obdarovať ho týmto originálnym imidžovo-hudobným kúskom. Gitara dokáže zahrať všetky akordy a stačí ju aktivovať ovládacou jednotkou, ktorá sa jednoducho pripne na opasok. Skvelý darček pre otca, darček pre manžela, alebo ho môžete vnímať aj ako vtipný darček pre muža na Vianoce, či rôznu inú príležitosť.

 

#TOP 17 Darček Karaoke párty mikrofóny - tip na darček pre muža, objavte v ňom novú superstár

 
darček pre muža k 40 50 60

Rád si spieva v sprche, v aute alebo si len tak "pohmkáva" na verejnosti? Dovoľte mu prejaviť svoj talent naplno. Darovaním karaoke mikrofónu zistíte, či bude patriť iba k zabaváčom svojich priateľov na chate, alebo oslní aj na väčších pódiách. Tak či onak, zaspievať si obľúbené známe piesne je vždy veľká zábava. Mikrofón disponuje bluetooth reproduktoromdržiakom na telefón s meničom hlasu. Okrem toho má aj LED podsvietenie a podporu micro SD kariet. Ideálny darček pre muža, (darček na 40, 50, 60 pre muža) deti, ale aj kolektív ľudí.

 

#TOP 18 Darček LED svietiaci pásik - darčeky pre mužov do auta, imidžová svetelná dekorácia

 
darček pre priateľa

Štýlové podsvietenie do auta, izby alebo kdekoľvek do interiéru? Ďalší skvelý tip na darček pre muža, ktorý si potrpí na imidžové veci. S LED pásikom dokáže vytvoriť flexibilné osvetlenie akéhokoľvek tvaru a vložiť ho aj do úzkého priestoru. Pásik je vodeodolný a nespotrebuje veľa energie. Je jednoduchý na inštaláciu a vďaka úspore energie má životnosť až 15 000 hodín. Darčeku sa určite poteší každý chlap, ktorý ma sklon k autám, ale aj domácemu majstrovaniu. Vďaka svietiacemu pásiku vytvorí v priestore celkom novú atmosféru.Vhodný ako darček pre otca, darček pre priateľa, alebo darček pre manžela.

 

#TOP 19 Darček LED tričká – darceky pre muzov originalne, máme vzory pre každého

 
valentinsky darcek pre muza

Tričko na narodeniny, alebo Vianoce už dostal zrejme každý z nás, no originálne tričko s LED potlačou asi len málokto. Tento originálny darček pre muža upriamy pozornosť všetkých okoloidúcich. Od hudobného ekvalizéra blikajúceho v rytme hudby, cez svietiace okuliare až po symbol slovenskej zástavy. Naša ponuka je skutočne bohatá, s množstvom originálnych vzorov . Ak by ste si ale náhodou nevybrali, môžete si jednoducho navrhnúť vlastnú potlač, podľa svojich predstáv. Vďaka tomu sa tričko stane ešte o čosi originálnejšie a osobnejšie. Môžete zvoliť vtipný nápis alebo spoločnú fotku. Bude to tak skvelý osobny darcek pre muza a skvelý tip na darček pre otca, darček pre manžela či kamaráta.

 

#TOP 20 Darček LED svietiace topánky – darček k narodeninám pre muža, kamaráta, každý chlap v nich zažiari

 
darčeky pre kamaráta

Súčasťou života azda každého mladého človeka je móda. Od výstredného účesu, cez originálne oblečenie až po pohodlnú, štýlovú obuv. Ak už je reč o obuvi, čo by ste povedali na LED svietiace topánky, s ktorými zažiari na každej párty, festivale, alebo len tak na ulici? Coolový darček, ktorý sa dá jednoducho ovládať pomocou mobilného zariadenia cez bluetooth. Stačí ak v aplikácii vyberiete farbu a topánky začnú svietiť vo vami zvolenom farebnom odtieni. Tomuto darčeku sa poteší každý mlady muž, ktorý chce byť jednoducho „cool“. Tenisky sú výborným tipom na darčeky pre mužov na Vianoce, alebo ako darček pre muža k narodeninám, darčeky pre kamaráta.

 

Tak čo? Inšpirovali sme vás? Veríme že áno. Ak ste si ale ani napriek naším top 20 tipom darčekov pre mužov nič nevybrali, dovoľte nám dať vám do pozornosti aj ostatné produkty z nášho e-shopu. Za zmienku stoja napríklad auto doplnky, LED equalizéry či LED bannery, alebo naše nenápadné špionážne kamery,  športové kamery či exkluzívne darčeky pre milovníkov vína.

 

Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete v e-shope www.cool-mania.eu