Pero s hadom (kobra) - Extravagantné a luxusné hadie pero

Kód tovar: 100-006
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Pero s hadom (kobra) - Extravagantné a luxusné hadie pero je skutočnou lahôdkou pre milovníkov kaligrafie a ručného písania s perom.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Pero s hadom (kobra) - Extravagantné a luxusné hadie pero je skutočnou lahôdkou pre milovníkov kaligrafie a ručného písania s perom. Jeho dvojfarebný irídiový ohnutý hrot umožňuje jednoduchú zmenu uhla písania, čo znamená, že môžete vytvárať jemné či široké línie podľa vašich preferencií. Táto flexibilita umožňuje jedinečný kaligrafický zážitok.

Luxusné pero had kobra - Hadie pero

luxusné pero had kobra

Exotický dizajn

Svojím vzhľadom je kaligrafické pero s hadmi skutočne unikátne. Jeho lesklý čierny povrch je ozdobený 2 trojrozmernými hadmi, z ktorých jeden je stočený okolo uzáveru a druhý okolo pera. Títo hadi majú namiesto očí zelené drahokamy a ich pohľady sa stretávajú. Dizajn dodáva peru nezameniteľný šmrnc a pôsobí dojmom elegancie a exotiky.

pero s hadom darčekové hadie pero

Kobra pripravená k útoku

Vrch kaligrafického pera je zdobený stočenou kobrou pripravenou k útoku. Jej výrazné červené drahokamy, ktoré slúžia ako oči, pritiahnu pozornosť a dodajú peru štýlový a luxusný vzhľad. Detailne spracovaná kobra symbolizuje silu a eleganciu, čím vytvára dojem, že píšete s nástrojom, ktorý je skutočne výnimočný.

pero na kaligrafiu s hadmi

Starostlivo opracované prevedenie

Všetky 3 hady na kaligrafickom pere sú vyrobené z kovu so starostlivo opracovaným povrchom, ktorý pripomína striebro. Detailné spracovanie spolu s lesklým povrchom zabezpečuje, že pero pôsobí naozaj elegantne a atraktívne. V kombinácii so symbolikou hada a kobry vytvára kaligrafické pero s hadom dokonalú rovnováhu medzi sofistikovaným dizajnom a praktickou funkčnosťou.

pero zdobené hadom

Špecifikácia:

  • Uzáver: skrutkovací 
  • Dĺžka: cca 160 mm
  • Farba pera: čierna
  • Materiál: kov


Obsah balenia: 

1x Pero s hadom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

97%
97%
Gabriel

Pero s motívom hada

Kvalitné spracovanie
Originálny darček

Robustné ťažké okrasné pero - veľmi sa mi páči dostal som ho ako darček od svojej frajerky. Pero sa naozaj veľmi dobre drží ale jeho vystúpené časti (ornament hada) môžu pôsobiť pre niekoho nekomfortne.