Luxusná darčeková sada - Atramentové pero s pierkom + 5 hrotov + podstavec + otvárač na listy + voskové pečiatky

Kód tovar: 100-024
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Luxusná darčeková sada - Atramentové pero s pierkom + 5 hrotov + podstavec + otvárač na listy + voskové pečiatky je skutočným klenotom a exkluzívny darček.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Luxusná darčeková sada - Atramentové pero s pierkom + 5 hrotov + podstavec + otvárač na listy + voskové pečiatky je skutočným klenotom a exkluzívny darček. Toto zvláštne pero nesie v sebe krásu minulých čias a umožňuje oživiť umenie kaligrafie s elegantným štýlom. 

pero s pierkom atramentove namacacie

Výnimočný dar pre milovníkov písania a vintage štýlu

Starožitné kaligrafické pero je originálnou a štýlovou dekoráciou, ktorá zaujme nielen spisovateľov, umelcov a milovníkov kníh, ale aj ľudí obľubujúcich retro veci. Jeho umiestnenie na pracovnom stole je skutočne výnimočné, pretože opticky rozširuje priestor a vytvára príjemnú pracovnú atmosféru. Svojou eleganciou a históriou toto pero dokáže zútulniť každú kanceláriu, či pracovňu. Nechajte sa inšpirovať jeho kaligrafickým pôvabom a vstúpte do sveta písania s jedinečným štýlom.

Retro sada kaligrafického pera s náhradnými hrotmi

Umelecké vyjadrenie s 5 rôznymi hrotmi kaligrafického pera

Kaligrafia je umenie, ktoré sa zrodilo zo zručnosti a vášne pre písmo. Starožitné kaligrafické pero poskytuje kaligrafovi neobmedzenú kreativitu a vyjadrenie. S jeho 5 rozličnými hrotmi je možné dosiahnuť širokú škálu efektov a štýlov písma. Jemné hroty umožňujú precízne a detailné písmo, ktoré je ideálne pre vytváranie tenkých a jemných čiar. Naopak, hrubšie hroty ponúkajú možnosť vytvárať širšie a expresívnejšie písmo, čím dodávajú vašim kaligrafickým dielam silu a výraz.

Sada kaligrafického pera luxusna pera luxusne

Luxusný darčekový set

Tento luxusný darčekový set obsahuje namáčacie atramentové pero s modrým atramentom a kovovou rukoväťou, do ktorej je prichytené originálne pierko a štýlový kovový podstavec. Spolu tvoria štýlovú ozdobu každého pracovného stola. Súčasťou sady je aj sklenená fľaštička s modrým atramentom. Pero tiež obsahuje kvalitný hrot s ktorým sa veľmi príjemne píše. V balení ale nájdete ďalších 5 hrotov, ktoré majú rôzne široké špičky. Obsahuje aj sadu na vlastnú pečiatku s voskom ako aj exkluzívny otvárač listov.

luxusny darčekovy set kaligrafického pera

Špecifikácia:

  • Kovové prevedenie pera
  • Kovový podstavec
  • Modrý atrament


Obsah balenia:

2x Starožitné kaligrafické pero
5x Kaligrafických hrotov
1x Modrý atrament
1x Kovový podstavec
1x Zlatý otvárač na listy 
1x Sada voskových pečiatok

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

99%
99%
Susana Hoffer

Pero set

Pekný historický vzhľad
Aj reálne funguje
Množstvo príslušenstva k peru

Kupované ako darček synovi. Veľmi sa potešil, má rád históriu a tento set je naozaj veľmi pekne spracovaný. Súčasťou je dokonca aj pečať a vosk - fakt super originálny darček.