DOD GS980D Dual 4K+1K kamera do auta s GPS + 5GHz Wifi + 256GB podpora

Kód tovar: 55-220
399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Nová duálna autokamera DOD GS980D dual 4K+1K rozlíšenie - kamera do auta s GPS a 5GHz wifi prenosom + 3" displejom, podporou 256GB micro SD karty.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Nová duálna autokamera DOD GS980D dual 4K+1K rozlíšenie - kamera do auta s GPS a 5GHz wifi prenosom + 3" displejom, podporou až 256GB micro SD karty. Kamera do auta s absolútne novým obrazovým snímačom OmniVison OS08A10 pre prednú kameru a SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor pre zadnú kameru vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie a to aj v úplnej tme. Model DOD GS980D je autokamera s plnohodnotným videozáznamom v 4K rozlíšení pre prednú a FULL HD rozlíšení pre zadnú kameru v bezkonkurenčnej kvalite na oboch video kanáloch kamier s frekvenciou pri nahrávaní 30 fps, kompresiou videa H.265 a s clonou f/1.5 pre krištálovo čistý obraz.

NAJLEPŠIE HODNOTENÁ KAMERA DO AUTA a VÍŤAZ TESTOV ZA ROK 2023

vitaz testov
 
https://www.arecenze.sk/kamery-do-auta/ 
https://necenzurovane.sk/dod-gs980d 
https://producteo.sk/kamery-do-auta/ 
https://www.smartmag.cz/nejlepsi-kamera-do-auta/
https://testy-recenzie.eu/test-kamier-do-auta/ 
https://dodomacnosti.sk/kamery-do-auta/ 
https://www.testy-spotrebicu.cz/test-recenze-dualni-autokamera-dod-gs980d-4k/ 

Vstavaný Super capacitor (super kondenzátor) namiesto Li-Ion batérie - pre ešte lepšiu odolnosť a životnosť kamery. Kamerový set disponuje širokouhlým objektívom až 140° prednej aj zadnej kamery čo Vám umoží mať monitorovaný naozaj široký uhol v okolí vášho auta, blížiaci sa k parametrom rybieho oka. Malé rozmery prednej kamery len 97x54x40mm Vám zaručia, že nebude pútať pozornosť resp. Vám nebude zaclánať vo výhľade.

dod 980D predná a zadná autokamera

 

Test, unboxing a VIDEORECENZIA - Arecenze.cz 

 
 

Test, unboxing a VIDEORECENZE - Testy-spotrebicu.cz

 

 

Kamera do auta Duálna 4k + 1K kamera s prídavnou zadnou kamerou

Aby Vám neunikol žiadny detail a mali ste záznam aj zo zadnej časti vozidla (pri náraze zozadu, aťd). Použitie zadnej kamery je voliteľné, prednú kameru možno používať aj samostatne. Možnosť obrátiť obraz o 180 stupňov pre prednú a zadnú kameru (kamera môže byť namontovaná "dole hlavou"). 

Najlepsia kamera do auta 4k 5k autokamera dod dual GS980D

Objektív s f/1.5 clonou pre jasný a čistý obraz. Kompresia obrazu H.265, MP4 súbor. Podpora micro SD až do 256GB. Autokamera taktiež disponuje s citlivosťou ISO až do 6400 pre vynikajúce snímanie v slabých svetelných podmienkach a nočného videa. Vstavaný procesor GPS umožňuje vodičom zachytiť rýchlosť a polohu s vysokou presnosťou. Kamera  je jednoducho ovládateľná prostredníctvom tlačítok a prehľadného 3,0" LCD displejaKáblové prepojenie medzi kamerami je cca 6m dlhé. Kameru DOD S980D je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Predná kamera je tiež ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou lepiaceho 3M držiaku s GPS loggerom.

Najlepsia kamera do auta s GPS duálna s podporou 5G Wifi a 4K rozlíšením

 

4k kamera do auta gps dod gs980d

Certifikovaná CE kamera do auta pre prevádzku v celej Európskej Únii

Certifikovaná kamera do auta pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle. 

 

certifikovaná kamera do auta dod gs980d použitie v eu

Autokamery do auta novej generácie NEXT GEN - DOD GS980D

Špičková kamera do auta a nová vlajková loď oceňovaného Taiwanského výrobcu DOD-TECH.  

autokamery do auta DOD najlepsie

Až 4K + 1K rozlíšenie záznamu z kamery

 Aby vám neušiel žiadny detail, (ako čitateľnosť ŠPZ) či jazdíte rýchlo, v zhoršených svetlených podmienkach (dážď, sneh, tma, aťd)

4k autokamera dualna kamera do auta

Vysokorýchlostný prenos dát - 5G WIFI

Prezeranie a zdieľanie dát priamo cez mobilný telefón, bez potreby vyberania pamäťovej karty

5G autokamera android app ios
 

Aplikácia pre Android / iOS

Prehľadná aplikácia od DOD (Android/iOS) na smartfóny či tablety, kde budete môcť po spárovaní cez Wifi prehrávať svoje videá z jazdy, sledovať aktuálnu pozíciu cez google maps či meniť nastavenia kamery.
aplikacia dod kamera do auta gs980d
 

Clona f/1.5 zaručí vysokú citlivosť a ostrý obraz aj pri zlých svetelných podmienkach cez deň, či v noci

Vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení - Veľkosť clony odráža množstvo svetla dopadajúce na senzor pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla bude zachytené v snímači kamery. Vďaka najširšej clone, ktorá je 66% väčšia v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najostrejší obraz.
 
4k autokamera kamera do auta

Zabudovaný GPS modul v patentovanom držiaku s 3M nálepkou

Patentovaný naozaj pevný nacvakávací držiak pre elimináciu vibrácií, či neželaných zvukov na zázname s 3M nálepkou (s USB-C konektorom pre nápajanie priamo z držiaka) so zabudovaným GPS senzorom

dod autokamera

Napájanie autokamery je cez USB-C rozhranie

Nápajanie kamery do auta DOD GS980D je riešené cez USB-C rozhranie (nie klasické micro či mini USB), teda nový štandart vysokorýchlostného prenosu dát ako aj napájania autokamery.

5K autokamera dod gs980D kamera do auta

Perfektné nočné videnie vďaka HDR technológii zabezpečí ostrý obraz aj po tme

Jedná sa o technológiu High Dynamic Range (teda vysoký dynamický rozsah), ktorá umožní oveľa lepšie sledovať veľmi svetlé aj veľmi tmavé časti obrazu zároveň. Skrátene HDR, je technológia, ktorá umožňuje rozšírenú reprodukciu detailov v tmavých aj svetlých častiach snímanej scény zároveň
 
dod gs980d HDR kamera do auta

Líder na trhu bezpečnosti a monitoringu áut - Úplne nový PARKOVACÍ MÓD 5. GENERÁCIE

Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie upgrade 5.0. Dobrá kamera nahráva počas jazdy, ale lepšia kamera bude udržiavať vaše vozidlo pod dohľadom 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Kamera poskytuje dve možnosti ochrany pri parkovaní. Prvým je nahrávanie pomocou funkcie TIMELAPS Ide o časozberné nahrávanie kedy kamera každú 1 sekundu vytvára snímky, ktoré následne spája do videa, teda neujde Vám žiadny záznam detail, ktorý si budete potrebovať preveriť. 
 
Druhým režimom je nahrávanie pri DETEKOVANÍ KOLÍZIE. V tomto režime má kamera aktívny G senzor, ktorý sníma preťaženie a pri náraze spustí nahrávanie videa. Parkovací režim vyžaduje trvalé napájanie, ideálne cez sadu trvalej kabeláže v našej ponuke.
parkovací mód dod kamera do auta
 

Superkondenzátor

Kamera DOD GS980D má zabudovaný super kondenzátorom namiesto lítiových batérií. Superkondenzátor zaisťuje lepšiu ochranu pred vyššou teplotou a nehrozí tak poškodenie, alebo explozia ako pri klasických batériách. Poskytuje tiež dlhšiu životnosť ako autokamery s lítium-iónovými batériami.

superkondenzátor dod

Podpora až do 256GB micro SD karty

Autokamera podporuje micro SD karty až do 256GB (bežné auto kamery len do 128GB)V prípade havárie, prudkého zabrzdenia, alebo naklonenia auta, kamerový set má funkciu G senzora, ktorá slúži na ochranu súborov pri náraze. Takisto v prípade núdze umožňuje používateľom manuálne chrániť existujúci súbor stlačením tlačidla "SOS". 
256gb micro sd karta

 

G-senzor ochrana dát pri náraze

Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.

G senzor ochrana pri náraze kamera do auta

Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam

Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

 

cyklické nahrávanie kamera do auta

Nová kompresia videa H.265

Autokamera je vybavená novou kompresiou H.265, ktorá zaistí ukladanie záznamov v menšej veľkosti. Záznam nahratý v tejto kompresií bude zaberať o 30% menej miesta na pamäťovej karte a pritom kvalita obrazu ostane zachovalá. Takže sa pamäťovú kartu sa Vám zmestí oveľa viacej záznamov v porovnaní so staršou kompresiou H.264. 1min. zaberá na 4k prednej kamere cca 215MB a zadná kamera 1K zaberá cca 70MB

kompresia h 265 kamera do auta

 

Špecifikácie:

Rozlíšenie videa: predná kamera: 3840x2160@30fps, zadná kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: predná kamera: OmniVison OS08A10, zadná kamera: SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor
Displej: 3" IPS displej
Širokouhlý objektív : 140 ° (predná aj zadná kamera)
Clona: f/1,5
Citlivosť ISO: až do ISO 6400
Video formát: H.265 MP4
Záznamové médiá: Micro SDHC/SDXC triedy 10 (až do 256GB)
Audio: mikrofón a mono reproduktor (súčasťou)
Batéria: super kapacitor
Vstupný výkon: 5V 2,5A
Rozmery prednej kamery (d/š/v): 97x54x40mm
Rozmery zadnej kamery: 60x30x33 mm
Hmotnosť prednej kamery: 91,6 g
Hmotnosť zadnej kamery: 28,2 g
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Obsah balenia:

1x Predná kamera do auta DOD GS980D
1x Držiak s 3M nálepkou + GPS modulom
1x Zadná kamera
1x Prepojovací kábel so zadnou kamerou (6M)
1x Nabíjačka do auta 12-24V
2x Transparentná ochranná nálepka pre jednoduché upevnenie držiaka na sklo
1x Manuál

dod gs980d obsah balenia

 

 arecenze logo

Arecenze.sk - Recenzia a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D sa v porovnávacom teste čiernych skriniek do aut portálu Arecenze.sk umiestnila na 1. mieste - VÍŤAZ POROVNANIA. Disponuje veľmi kvalitným spracovaním, unikátnymi funkciami a špičkovou kvalitou obrazu. Ako duálna kamera na trhu nemá konkurenciu. "

Čítaj celý článok


necezurovane.sk

Necenzurovane.sk - Recenze a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D sa ocitla v teste modelov čiernych skriniek do áut v jednotlivých cenových kategóriách, vrátane rád, podľa akých parametrov autokameru vybera ako VÍŤAZ TESTU, bol udelený titul NAJVYŠŠIA KVALITA"

Čítaj celý článok

 

testy spotrebu.cz
 

 

Testy-spotrebicu.cz - Recenze a test DOD GS980D

"Kamera DOD GS980D získala ocenenie TOP Produkt v rozlíšení 4K ako známku kvality. Pokiaľ vyžadujete od kamery bezkonkurenčné rozlíšenie a kvalitu je táto autokamera stvorená priamo pre vás a my vám jej nákup môžeme určite odporučiť."

Čítaj celý článok


heureka logo
 

 

Recenzie od používateľov Heureka.sk - 99%

"Kamera použitá v extrémnych podmienkach (hustý dážď zlá viditeľnosť), točené aj v noci po zhliadnutí videa má viac ako prekvapila. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitu."

Čítaj všetky recenzie  DOD GS980D na portáli Heureka.sk

Diskusia k produktu (2)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

And

DOD GS980D Dual 4K+1K kamera do auta s GPS + 5GHz Wifi + 256GB podpora

Andrii Bondarenko odpovedať

dobrý deň. uveďte informácie v ponuke, aké jazyky existujú? alebo len po slovensky? ďakujem 🙂

Preložené z: cs
0
Jos

zadná kamera

Josef Vacek odpovedať

Dobrý deň, je zadná kamera vonkajšia? Napr. pre dodávky?

Preložené z: cs
Cool Mania

DOD GS980D Dual 4K+1K kamera do auta s GPS + 5GHz Wifi + 256GB podpora

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Kamera je určená do interiéru. Zadná kamera nemá vhodnú IP ochranu pre použitie v exteriéri.

Preložené z: cs
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (5)

99%
100%
SAT64

DOD GS980D Dual 4K+1K kamera do auta s GPS + 5GHz Wifi + 256GB podpora

Kúpil som si tento malý klenot pre moje nové auto. Drahá, ale táto značka sa mi vždy páčila. 5 minút v 4K zaplní 1 GB a pre zadnú stranu 0,5 GB. 1 hodina obojstranného záznamu je 18 GB, čo s 256 GB MicroSD zodpovedá dobrým 14 hodinám záznamu. Bezchybná predná kvalita videa, veľmi dobrá zadná časť, aj keď vidíte rozdiel. Všetky údaje, súradnice, rýchlosť a ďalšie sa zobrazujú na oboch záznamoch. Menu je veľmi kompletné. Kúpil som si aj príslušenstvo, aby som mohol využiť parkovací režim, ale ešte som to neskúšal, alebo skôr musím vybrať druhú zakúpenú kartu MicroSD.
Momentálne žiadne.

Bez toho to nejde. Palubné kamery montujem na svoje auto, auto mojej manželky a skúter už viac ako 10 rokov.

Preložené z: it
100%
Jozef

Super kamera

Spickova kamera od DOD,velmi pekne a ostre obrazy den a noc,vyssia podpora karty az do 256 GB,rychle dodanie kamery
Gps mohlo byt zabudovane priamo v kamere,vyssia cena kamery

Spickova kamera od DOD lepsiu som nemal a to som ich mal dost

100%
Bahmen

Najlepšie

Všetko dobré
Spoľahlivá stránka, rýchle dodanie
Did je najlepší fotoaparát, aký som kedy mal viac ako 8 rokov, ale má 1080p, takže je čas na upgrade,
Mohol by som si kúpiť lokálne g622 4k, ale kvalita je nízka
Kúpte si to a ste šťastní

5/5

Preložené z: en
99%
P.P.

Brilantná

4K žiadne interpolované ale reálne
kvalita spracovania pôsobí na high-end úrovni
Taiwanská značka
app v slovenčine

Oplatí sa investovať, naozaj kvalita za ktorú sa platí

Preložené z: cs
97%
Lokej Jozef

Nadmieru naplnila očakávania

- jednoznačne OBRAZ deň či noc - asi som nevidel lepší na autokamere
- Moja 3-tia kamera DOD takže už viem do čoho som išiel
- oproti starším modelom wifi prenos stabilný aj app bez komplikácií
- vyššia podpora kariet ako konkurencia
- asi by som vytkol možno ten GPS modul by som zabudoval priamo do kamery
- už tradične vysoká cena za DOD modely

Asi to naj čo je momentálne v ponuke, takže ja môžem doporučiť