Magický dekantér vína - luxusný aerátor

Kód tovar: 94-023
49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Magický dekantér vína - luxusný aerátor slúži na prevzdušnenie červeného vína pre zvýraznenie jeho aromatických a chuťových vlastností v krátkom čase.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Magický dekantér vína - luxusný aerátor slúži na prevzdušnenie červeného vína pre zvýraznenie jeho aromatických a chuťových vlastností v krátkom čase. Jednoducho nevyhnutný doplnok pre každého milovníka červeného vína, ktorý vie oceniť kvalitu a vie, že víno musí dýchať aby sa otvorilo. Stačí umiestniť pohár pod dekantér a následne cez neho naliať víno. Následne si už môžete vychutnávať skutočnú chuť vína od prvého momentu. Uvidíte, aký rozdiel v chuti a vôni dokáže táto maličkosť spraviť. Skvostná chuť vína nespočíva len v jeho ročníku a kvalitnej odrode. Neodmysliteľnou súčasťou pre zvýraznenie správnej chute a vône vína je jeho servírovanie a nalievanie do čaše. Niektoré druhy vín vyniknú až po ich dekantácii. Pre domáceho vinára je dekantácia vína zdĺhavý a zároveň veľmi náročný proces, ktorý musí byť prevedený správne, aby sa chuť a vôňa vína nezničili. Týmto spôsobom upravujte predovšetkým staršie vína, alebo vína s výraznou chuťou.

magický dekantér vína

 

Neexistuje jednoduchší postup, ktorý dokáže zdôrazniť chuť a vôňu vášho vína, na prežitie dokonalého zážitku. Dekantačný stojan pritom nemusíte ukrývať niekde v skrini. Jeho jednoduchý a štýlový dizajn oživí každý priestor v ktorom bude umiestnený. Krivky stojanu pohrávajúce sa so svetlom upútajú pohľad každého a ohúria v každej príležitosti.

 

Vlastnosti:

plus atraktívny a elegantný dizajn
plus zlepší buket vína v zlomku sekundy
plus vyrobené z vysoko kvalitného akrylátu a silikónu

 

Obsah balenia:

1x dekantér
1x stojan
2x podstavec
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie