GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Kód tovar: 09-062
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh vydrží v pohotovostnom režime až do 2 rokov

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh vydrží v pohotovostnom režime až do 2 rokov. GPS sledovanie pohybu osôb a vozidiel v reálnom čase. Online GPS tracker do auta (app v mobile) s batériou až 10000 mAh s indikátorom stavu batérie, ktorá zabezpečí chod GPS zariadenia v sledovacom režime po dobu 30 dní (cca 2 hodiny online sledovania denne) až do 2 rokov v závislosti od intervalu online sledovania. Možnosť AKTÍVNEHO ODPOSLUCHU po zavolaní na zariadenie, aby ste mohli počúvať čo sa v okolí gps lokátora deje.

GPS modul je vybavený ultra silným magnetom (ako aj 3M samolepiacou podložkou) a je veľmi jednoduchý a zároveň flexibilný na inštaláciu pre gps monitorovanie vozidiel. Zabezpečenie proti demontáži pomocou svetelného senzora proti odcudzeniu.

Vďaka silnému magnetickému telu môžete pripevniť 3G GPS lokalizátor od značky PROFIO ELECTRONICS na rôzne miesta sledovaného objektu. Vonkajšia ochrana vodotesného stupňa IPX5 (ochrana proti striekajúcej vode a prachu) umožňuje funkcionalitu zariadenia aj v náročnom vonkajšom prostredí. GPS sledovacie zariadenie nájde svoje využitie pre sledovanie a monitoring pri zapožíčaných vozidlách, autách na lízing, prepravovaný cenný tovar, prenájom ťažkých strojov a monitorovanie špecifického tovaru. GPS tracker taktiež upozorní na neoprávnený zásah do inštalácie zariadenia či pri odňatí zariadenia. V našom e-shope môžete kúpiť GPS lokátory najvyššej kvality. Stačí Vám SIM karta (dátová / telefónna) a gps sledovanie vie byť hneď aktívne.

Veľkou výhodou tohto gps trackera je, že má takzvaný stopovací režim. Je možné ho nastaviť na  stopovací režim pri pohybe, čo znamená že ako náhle zaznamená pohyb bude vám odosielať dáta v intervale od 5 do 86 400 sekúnd. Potom ako pohyb ustane sa prepne do režimu bez pohybu a bude odosielať dáta v intervale od 5 do 86 400 sekúnd. V praxi to znamená, že pri pohybe vie odosielať  údaje o polohe napríklad každých 5 minút, ako náhle objekt alebo človek zastane prepne režim a odošle údaje v nastavenom intervale napríklad 1 hodina. Ďalším rozdielom je, možnosť  aktivácie extrémne úsporného režimu.  Pri tomto režime volíte dva údaje časový – od kedy sa má režim spustiť napríklad od 14:00 a intervalový – ako často má v tomto režime odosielať údaje o polohe. Rovnako ponúka možnosť zakázania manuálneho vypnutia, kedy nie je možné zariadenie vypnúť manuálne.

gps tracker do auta


GPS zariadenie poskytuje sledovanie užívateľovi formou SMS správy priamo do Vášho mobilného telefónu, kde bude uvedený odkaz na Google mapu a po jeho zakliknutí sa zobrazí aktuálna poloha sledovaného vozidla. Ďalšou formou je cez mobilnú aplikáciu s názvom "Track Solid" (iOS, Android), pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla a rôzne potrebné údaje. Poslednou formou je sledovanie polohy GPS zariadenie cez webové rozhranie "www.tracksolid.com"
 

lokalizovanie gps polohy v realnom case

 

Funkcia GEO FENCE 

Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

geofence gps lokalizator

Tento 3G GPS tracker môže byť použitý a umiestnený na motocykel, kufor, autobus, tašku, auto, kontajner a tak ďalej.

3G gps online tracker použitie

3G vysokorýchlostný prenos dát

GPS lokátor podporuje 2G GSM a 3G WCDMA prenos dát. Vysokorýchlostný prenos dát 3G môže dosiahnuť prenos až 7,2 M/s, je takmer 43-krát rýchlejší ako sieť 2G.

vysokorýchlostný prenos dát 3g WCDMA tracker

Dvojitá lokalizácia polohy GPS a LBS

Tento tracker podporuje GPS a LBS lokalizovanie. GPS je určenie vonkajšej polohy s presnosťou menej ako 10 metrov. LBS je určenie polohy (v miestach kde nie je gps signál) s presnosťou menej ako 500 metrov.

lokalizacia polohy GPS a LBS tracker

Silná magnetická montáž

GPS tracker má možnosť napojiť na silný priemyselný magnet a preto je možné pripevniť sledovacie zariadenie jednoduchým spôsobom na akýkoľvek kovový povrch - podvozok vozidla, dvere, pod sedadlo, na kontajner a podobne. Ale tento tracker obsahuje aj 3M lepiaci držiak pre umiestnenie na nekovové časti.

 

silný magnet na upevnenie trackera

Dlhý pohotovostný režim - Standby 60 dní

Vstavaná nabíjateľná a vymeniteľná batéria 10000 mAh 3,7V, ktorá umožňuje mimoriadne dlhý pohotovostný režim a funkciu inteligentnej úspory energie. V sledovacom režime po dobu 30 dní (cca 2 hodiny online sledovania denne) až do 2 rokov v závislosti od intervalu online sledovania.

super 10000 mAh Li-polymer batéria AT6 tracker

Monitorovanie hlasu

Je  možné použiť prednastavené SOS číslo na poslanie SMS príkazu na gps tracker pre hlasové monitorovanie - odposluch. GPS tracker Vám do sekundy zavolá späť. Zdvihnete a môžete monitorovať rozhovor v okolí trackera.

hlasový monitoring tracker

Alarm neoprávneného odstránenia GPS lokátora

Ak GPS lokátor zaznamená neoprávnené odňatie cez Anti-tamper tlačidlo bude odoslaný alarm v podobe výstražnej správy a automaticky sa aktivuje režim GPS sledovania po dobu 20 minút. Po 20 minútach sa zariadenie prepne späť do pohotovostného režimu.

tamper alert upozornenie o demontazi trackera

Vodotesný stupeň IPX5 proti vode a prachu

GPS lokalizator je sledovacie zariadenie zabezpečené proti prachu a ostreku vody aby plnilo funkciu monitorovania objektu aj v ťažkých podmienkach.

IPX5 úroveň ochrany vodeodolný a prachuvzdorný tracker

Upozornenie na odstránenie krytu trackera

Tlačidlo detekcie krytu vyskočí ako upozornenie a odošle sa pri demontáži krytu zariadenia. V pohotovostnom režime sa nahrá varovná správa a režim sledovania sa aktivuje po dobu 20 minút, ak sa zistí, že kryt zariadenia bol demontovaný.

detekcia odmontovania krytu trackera

Vibračný alarm

Ak sa napríklad vyskytne abnormalita vo vašom aute, napríklad keď niekto narazí do vášho auta, rozbije alebo poškriabe, tak gps lokátor pošle telefónny alarm, aby včas našiel príslušnú osobu.

vibracny alarm tracker

GPS slepá zóna alarm

Keď online tracker vstúpi do GPS slepej zóny, zmení "polohovanie" na "nepolohovanie" (positioning na non-positioning) na dobu viac ako 60 sekúnd, a pošle alarm "Pozor! GPS signál je slabý, nedokáže hľadať v regióne", do vášho telefónu alebo inej software platformy.

GPS slepá zona alarm tracker

Doplnok k dátam GPS slepej zóny

Ak lokátor vstúpi do slepej zóny GPS, môže uložiť 1000 satelitných údajov o polohe. Ak nabehne potom signál GPS, údaje z polohovania v slepej zóne GPS sa doplnia.

GPS slepa zona doplnenie udajov lokalizator

 
gps lokalizácia WCDMA/ GSM - 3G sieť pre vynikajúce pokrytie a lokalizovanie
bateria kapacita 10 000 mAh batéria - vysokokapacitná lítiová batéria zabezpečuje dostatočné dlhé napájanie GPS zariadenia 
hlasovy odposluch Hlasový odposluch - možnosť aktivovať režim odposluchu pomocou textovej správy
ultra silny magnet Silný magnet - silný magnetický kryt umožňuje flexibilnú inštaláciu na vozidlo prípadne iný druh majetku
alarm proti narušeniu Upozornenie na narušenie - akonáhle bude zaznamenaný neoprávnený zásah do zariadenia, okamžite budete o tom informovaný
alarm na demontáž krytu
  Alarm na demontáž krytu - alarm sa aktivuje pri zmene SIM karty alebo pri zapnutí/ vypnutí zariadenia.
ipx5 vodeodolnosť IPX5 vodeodolný - vodotesnosť GPS zariadenia zabezpečuje stabilnú prevádzku aj v náročnom vonkajšom prostredí
inteligentne napajanie Inteligentná správa napájania - pre lepšiu úsporu energie je možné vypnúť komunikačný modul 3G


 

Špecifikácie:

Komunikačný systém: WCDMA/GSM
Komunikačná frekvencia: GSM: 850/900/1800/1900MHz WCDMA: 850/900/1200/2100MHz (B1/B2/B5/B8)
Citlivosť: Trieda II RBER2% (-102dBm)
GPRS: Trieda 1,2, TCP/IP
Citlivosť príjmu: Tieda II RBER2% (-102dBm)
Pamäť: 32+32Mb
Fázová chyba: RMSPE<5, PPE<20
Max. výstup: GSM850/GSM900:33±3dBm, GSM1800/GSM1900:30dBm, WCDMA: 24dBm
Max. frekvenčná chyba: ±0.1ppm
GPS čip: Vysoko citlivý GPS čip
Frekvencia: GPS L1, 1575.42MHz
GPS kanál: 66
Lokalizačná presnosť: <10 metrov
Citlivosť sledovania: -162dBm 
Citlivosť snímania: -149dBm
Gombík: pre zapnutie/vypnutie
LED indikátor: 1 červený pre GPS, 4 modré pre batériu
Pohotovostný režim: 2 roky (GSM vypnuté), 50 dní (GPRS pripojené, GPS vypnuté), 120 hodín (GPS zapnuté)
GPS anténa: GPS keramická anténa
Prevádzková teplota: -20℃ ~ 70℃
USB port: micro 5 pin
Batéria: 10 000mAh/ 3.7V lítiová polymerová batéria
Rozmery: 108 mm (šírka) x 61 mm (výška) x 30 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 286g

 

Obsah balenia:

1x GPS lokátor Profio GPS L-6
1x USB adaptér
1x USB kábel
1x zadný kryt so samolepiacou podložkou
1x manuál

!!! Pre fungovanie lokátora je nevyhnutné zakúpiť aj 1-10 ročnú licenciu na sledovanie cez systém TRACKSOLID!!!

Diskusia k produktu (4)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Rom

GPS L-6

Dobrý deň, licenciu treba každý rok obnovovať a stojí to každý rok 10eur?

Rom

GPS L-6

Pripadne nejake video ako to ukazuje na mobile pohyb auta. Ďakujem

Cool Mania

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý den, všetko nájdete vo YT videu po produktom

rud

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Hallo, je potrebna SD karta? A, vychádzam s toho, že prístroj môže byť v permanentnom pripojení na auto batériu. Ďakujem s pozdravovam kovacz

Cool Mania

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň
Nie SD karta nie je potrebná, ale samozrejme musíte mať vloženú SIM kartu s predplatenými internetovými dátami.

Ing

čidlo otřesu - upozornění

Ing. Miroslav HALTMAR odpovedať

Dobrý den. Upozorní majitele tento lokátor na mobil svého majitele, že se něco děje?
A ještě prosím, aplikace GPS sledování je placená služba, nebo to lze bezplatně? Děkuji Vám za info.

Cool Mania

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý den
Mobil samozřejmě upozorní pomocí push notifikace či emailu pokud nastane nepředvídaná okolnost.
A ano je nutné dokoupit i 1 roční licenci na sledování:

kat

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Kde je to najlepšie ukryť v aute? ako sa to dá upevniť?

Cool Mania

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň
Ideálne niekde v priestoroch motora. Tracker má v sebe magnet tak stačí priložiť ku karosérii.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (7)

98%
100%
Václav Z.

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

GPS lokalizátor funguje opravdu velmi spolehlivě. Výdrž baterie je ohromná a aplikace pro sledování přehledná. Montáž je oproti jiným lokátorem absolutně nenáročná, stačí jej připevnit přes magnet. Využívají ji na vice svých vozidlech, konkrétně 11 vozidel a vše je naprosto přehledné - plní přesně ten účel který jsem hledal. Telefonická podpora prodejce je opravdu na úrovni.
Přesnost lokalizace
Rozměry a váha
Komunikace obchodu
Vyšší cena
98%
Radoslav

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh + odposluch

Rýchla dodávka tovaru
Ako sa za registrujem do aplikácie keď nemám kód
90%
Jan

Top

Extrémně dlouhá výdrž baterie + ukazatel stavu
app je fakt velmi přehledná, mám info o každém pohybu vozidla
plánuji namontovat na několik firemních vozidel
100%
Erik

Super tracker ale hlavne odbornici

Bol som si tento gps lokator kupit osobne a mozem povedat ze takeho pracovnika co mi vsetko ukazal vysvetlil som nezazil. Profik co mi vysvetlil rozdiely medzi jednotlivymi modelmi a ukazal ako co funguje. K tomu som dostal podrobny manual takze klobuk dole pred Vami.
Nic nemozem vytknut