Ionizátor - automatická čistička vzduchu do auta USB

Kód tovar: 15-025
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Ionizátor - automatická čistička vzduchu do auta USB je praktické prenosné zariadenie, ktoré zabezpečuje svieži a zdravý priestor na nielen cestách.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Ionizátor - automatická čistička vzduchu do auta USB je praktické prenosné zariadenie, ktoré zabezpečuje svieži a zdravý priestor nielen na cestách pre Vás a Vašu rodinu vrátane chlpatých členov domácnosti. Jedná sa o automatický čistič vzduchu, ktorý zachytáva nie len škodlivé čiastočky, ale odstraňuje aj zápachy. Prepravujete svojich domácich miláčikov? Ideálne riešenie ako zabrániť zostávajúcemu pachu v aute. Svoje využitie nájde aj v domácnosti, ako v kuchyni, spálni prípadne v kancelárií. Ionizátor môžete napájať cez usb priamo do siete alebo prostredníctvom powerbanku (externá batéria). 

čistička vzduchu do auta

360° výkonný čistič vzduchu s tromi filtračnými vrstvami pokrýva oblasť okolo 6 m3. Prvá vrstva pozostáva zo studeného katalyzátora, druhá z aktívneho uhlíka a tretia z antibakteriálnej bavlny. Spolu vytvárajú koncentráciu 800 miliónov negatívnych kyslíkových iónov, čistička tak odstraňuje zo vzduchu formaldehyd, čiastočky prachu a baktérií. Vďaka vertikálnej trojrozmernej štruktúre vzduchových kanálov vzduch cirkuluje rýchlejšie a zvyšuje účinnosť čistenia vzduchu. Zabezpečuje čistý a svieži vzduch, tým pádom zlepšuje aj Vaše zdravie. Čistička vzduchu je ideálna pre ľudí, ktorí trpia alergiami, kašľom, nádchou, astmou a inými dýchacími problémami. Trpíte silnou alergiou na peľ počas jarných a letných mesiacov? Vytvorte si príjemne prostredie vo Vašom aute na dlhých cestách bez kýchania a slziacich sa očí. 

čistič vzduchu

Rafinovaný dizajn v tvare pohára si nájde svoje miesto v každom aute. Vonkajší matný povrch zabezpečuje odolnosť voči opotrebeniu a zároveň pôsobí neutrálnym dojmom. Čistička vzduchu obsahuje klasický USB konektor a zároveň aj micro USB konektor čo umožňuje vychutnať si čistý vzduch v aute a súčasne si nabíjať svoj mobilný telefón. Na vrchu sa nachádza jednodotykové tlačítko pre spustenie a vypnutie zariadenia. Po zapnutí čističky sa spustí aj príjemne ambientné osvetlenie v podobe meniacich sa farieb čo dodá Vášmu autu dokonalú atmosféru počas nočnej jazdy. Čistička vzduchu je malé, kompaktné zariadenie s vysokým výkonom a zároveň tichým chodom aby Vás nerušilo počas svojej činnosti. 

automobilová čistička vzduchu

Vlastnosti:

plus Filter s 3 vrstvami
plus 360° priestorové čistenie
plus Hĺbkové čistenie vzduchu
plus Ambientné osvetlenie - 5 farieb
plus Efektívne odstraňovanie fomaldehydu, prachových častíc, zápachu 

 

Špecifikácie:

Využitie: automobil, interiér
Hluk: ≤ 50 DB
Napájanie: DC 5V
Rozmery: (Š) 75 mm x (V) 165 mm x (H) 75 mm
Hmotnosť: 210 g

 

Obsah Balenia:

1x Čistička vzduchu
1x USB kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie