Power bank s 3x výstup Micro USB/USB C/Lightning konektor - 10 000 mAh

Kód tovar: 65-005
45,00 € 32,00 € Cena bez DPH: 26,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Power bank s 3x výstup Micro USB/USB C/Lightning konektor - 10 000 mAh je externá nabíjačka s s tromi vstupmi pre nabíjanie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Power bank s 3x výstup Micro USB/USB C/Lightning konektor - 10 000 mAh je externá nabíjačka s s tromi vstupmi pre nabíjanie. Disponuje aj ukazovateľom stavu batérie v číslach od 100% nabitia. Prenosná batéria Vám zaručí, že sa vám nestane aby sa váš smartfón či iné kompatibilné zariadenie nečakane vybili. Každý z nás pozná ten pocit keď si zabudneme dať nabiť mobilný telefón  alebo iné potrebné zariadenie a batéria sa vybije v tej najmenej vhodnej chvíli.  Powerbank, slúži ako veľmi dobrý záložný zdroj energie, ktorý môžete mať neustále pri sebe. Disponuje kapacitou až 10 000 mAh, takže je viac než postačujúci pre úplné nabitie väčšiny zariadení ako je smartfón, smarthodiny, alebo fotoaparáty. To všetko je obsiahnuté vo veľmi kompaktnom rozmere s odolnou a elegantnou konštrukciou.

prenosná power banka 10000 mah

Medzi najväčšie prednosti externej nabíjačky patrí kompatibilita jej dobíjania. V súčasnosti sú najrozšírenejšie tri typy nabíjacích káblov – Micro USB, USB C a Lightning konektor. Ak jeden vlastníte je často otravné meniť kábel v zásuvke len aby ste mohli dobiť iné zariadenie napríklad powerbank. Powerbanka však disponuje všetkými troma vstupmi pre nabíjanie a teda sa tejto starosti bez problémov vyhnete.LCD displej, ktorý indikuje stav nabitia externej nabíjačky je na jeho prednej strane. Disponuje jedným výstupom pre nabíjanie cez USB  (2A) a tromi vstupmi pre nabíjanie powerbanku Micro USB/Type C: 5V 2A Lightning:5V 1A. O bezpečnosť pri užívaní sa stará ochrana pred prepätím, preťažením a skratom.

 
Technické špecifikácie:
 
Vstup: Micro USB/Type C: 5V 2A Lightning:5V 1A
Výstup: USB 5V 2.1A 
Kapacita: 10 000 mAh
Rozmery: 90*63*22 mm
Ochrana pred prepätím, preťažením a skratom
 
Obsah balenia:

1x externá nabíjačka
1x nabíjací kábel
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie