Power bank s kapacitou 10000mAh a duálnym USB výstupom s výkonom 2.0A

Kód tovar: 65-003
43,00 € 27,00 € Cena bez DPH: 22,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Power bank s kapacitou 10000mAh a duálnym USB výstupom s výkonom 2.0A zachráni hneď dve elektrické zariadenia v prípade ich vybitia.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Power bank s kapacitou 10000mAh a duálnym USB výstupom s výkonom 2.0A zachráni hneď dve elektrické zariadenia v prípade ich vybitia a tak budete môcť pokračovať ďalej vo Vašej činnosti. Výborne poslúži ako náhradný zdroj energie pre rôzne druhy elektronických zariadení. Power bank disponuje ochranou proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Vďaka svojim minimálnym rozmerom a váhe je ideálna na prenos aj vo vrecku. Batéria je určená na nabíjanie pre váš iPod, iPhone, mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, GPS zariadenia a iné. Výkonná nabíjačka a externá batéria s moderným a zároveň elegantným vzhľadom. Dokáže nabíjať aj Vaše kamery a fotoaparáty, čo sa hodí obzvlášť na dovolenkách, alebo na výletoch do prírody, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. 

Power bank obsahuje nový typ Li-polymerovú batériu, ktorá vám zaručuje nízku hmotnosť, vysokú kapacitu, minimálne samovybíjanie a veľkú výkonosť. Vďaka kapacite batérie až 10000mAh nabije batériu bežného smartfónu viac ako 5x.  Batéria má dva USB výstupy čo vám umoňuje nabíjať dva zariadenia naraz. Výstupný výkon USB portov je 2.0A. Doba úplneho nabitia powerbanku je 7-8 hodín. Stupeň nabitia batérie vám indikujú štyri led kontrolky, preto sa vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vedieť.

 

Štýlový power bank s kapacitou až 10000mAh

Externá batéria je vybavená inteligentnými čipmi, ktoré zaručia jej ochranu proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť vaše zariadenie prostredníctvom USB kábla k externej batérii a tlačítkom ho zapnúť. Po nabití zariadenia odpojíte USB kábel a externá batéria sa po niekoľkých sekundách automaticky vypne. Powerbank je ideálny pre festivaly , táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s vašimi nárokmi. Batéria bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

 

Vlastnosti:

plus Ochrana proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu
plus Dva USB výstupy s výkonom 2.0A
plus LED indikátor vybitia externej batérie
plus Malé rozmery pre nosenie aj vo vrecku
plus Kapacita batérie až 10000mAh
plus Li-Polymérová batéria


Špecifikácie:

Model: M102
Typ batérie: Li-Pol
Výstup: 5V / 2.0A
Vstup: 5V / 2.0A
Kapacita: 10000mAh
Doba úplneho nabitia: 7-8 hodín
Životnosť: 1000 nabíjacích cyklov
Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
Prepäťová ochrana: áno
Ochrana proti prehriatiu: áno
Ochrana proti nadmernému prebitiu: áno
Ochrana proti nadmernému vybitiu: áno
Rozmery: 130 * 70 * 15 mm
Hmotnosť: 198 g

Obsah balenia:

1x Externá batéria 10000mAh
1x USB kábel

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

98%
98%
Selena G.

Silná powerbanka

Duálne nabíjanie zariadení
Malá veľkosť do vrecka alebo kabelky
trochu ťažký, ale veľký výkon

Je to dostatočná powerbanka pre mobilné telefóny. Môžem nabíjať dve zariadenia naraz, to je naozaj dobrá vec. Skvelý pomocník na výlet, dovolenku či turistiku.

Preložené z: en