Rúško na tvár s vrecúškom - 100% polyester SAMURAJ

Kód tovar: 75-068
15,00 € 7,00 € Cena bez DPH: 5,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Rúško na tvár s vrecúškom - 100% polyester SAMURAJ. Toto štýlové rúško je vodeodolné s možnosťou vložiť dodatočný filter.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Rúško na tvár s vrecúškom - 100% polyester SAMURAJ. Toto štýlové rúško je vodeodolné s možnosťou vložiť dodatočný filter cez vnútorné vrecúško (je však možné použiť aj bez filtra) ponúka všestranné využitie pre každého, kto potrebuje zvýšenú ochranu pre seba, rodinných príslušníkov či priateľov. Chráni pred prachom, je teda vhodná napríklad pri outdoorových aktivitách, zachytáva malé čiastočky vo vzduchu a je teda vhodnou prevenciou počas chrípkových sezón (ako ochranná maska). To ako ju využijete je len a len na vás. Polyester rúško je možné použiť opakovane. Vložte masku do misky, alebo umývadla a nalejte do nej vodu s teplotou cca 30 - 40 °C a pomaly umývajte. Vďaka 100% polyester mikrovláknu rúška rýchlo schnú.

Farebná maska so vzorom je vyrobená zo 100% polyesteru vďaka čomu je schopná zachytiť nečistoty a škodliviny efektívnejšie ako iné materiály využívane pri výrobe masiek na tvár. Moderné ochranné rúška na tvár na predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest. Ich veľkou prednosťou je módny, štýlový dizajn vďaka ktorému budete nepriehliadnuteľní. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona). U nás nájdete farebné rúška, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool a štýlovo

Dizajnové a štýlové VODEODOLNÉ masky na tvár 100% polyester s vrecúškom kde je možnosťou vložiť dodatočný FILTER

samurai maska rúško na tvár

Buďte zodpovedný k sebe a svojmu okoliu a chráňte Vaše zdravie aj zdravie svojich blízkych

maska na tvár použitie

Je dôležité aby sme chránili seba a dbali aj na bezpečnosť svojho okolia. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona), ale aj pri práci v prašnom prostredí (smog, prachové čiastočky) Vďaka tomu, že je vyrobená z 100% polyesteru pomerne ľahko sa cez ňu dýcha a poskytuje aj zaručený komfort. 

Ušnice masky su mäkké a ich dĺžka je nastaviteľná - 100% polyester maska je vodeodolná a vhodná pre všetky typy tváre pre mužov aj ženy

vodeodolná maska rúško na tvár

 

Špecifikácie:

Rozmer: 21x12,5 cm
Materiál: 100% polyester mikrovlákno
Vodeodolnosť: áno

 

Obsah balenia:

1x Ochranné rúško na tvár 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie