HALLOWEEN - Šatky na tvár a hlavu VENOM

Kód tovar: 81-020
19,00 € 15,00 € Cena bez DPH: 12,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

HALLOWEEN - Šatky na tvár a hlavu VENOM, kde sa budeš cítiť ako filmový netvor. Multifunkčná ochranná šatka na hlavu pánska, dámska.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

HALLOWEEN - Šatky na tvár a hlavu VENOM, kde sa budeš cítiť ako filmový netvor. Multifunkčná ochranná šatka na hlavu pánska, dámska (unisex) s rôznymi motívmi môžeš kúpiť online, na predaj u nás. S cool šatkou s motívom filmu VENOM budeš vyzerať a nahánať strach, ako obavaný netvor. Ochranná šatka na tvár (na hlavu) plní funkciu, ako rúško na tvár a teda dokáže chrániť aj pred prachom, je teda vhodná napríklad pri outdoorových aktivitách, zachytáva malé čiastočky vo vzduchu a je teda vhodnou prevenciou počas chrípkových sezón COVID-19 (ako ochranná maska). To ako ju využijete je len a len na vás.

U nás nájdete štýlové a cool šatky na tvár, ktoré sú nie len efektívne a ochranné, ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool a štýlovo. Nami predávané šatky so vzorom sú vyrobené zo 100% polyesteru vďaka čomu sú schopné zachytiť nečistoty a škodliviny efektívnejšie, ako iné materiály využívane pri výrobe šatiek na tvár. Šatky na tvár pánske, či dámske šatky (v unisex prevedení) na predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest.

Šatka na hlavu, či na tvár je vhodná, ako ochrana pred vírusmi (ako rúško počas chrípkových sezón), či pre outoorové športové aktivity

Šatka na tvár použitie

Šatky (tubusy) je možné použiť ako: šatku, čelenku, šál na krk, masku na tvár, čiapku, kuklu, bandáž a iné

Ochranné šatky na hlavu Vás ochráni proti:

slnku - vhodná ochrana hlavy, ako šatka, či čiapka proti silnému slnku
vetru - ochráni dýchacie cesty rovnako, ako hlavu
hmyzu - vhodné napríklad pri cyklistike
chladu - ochrana tváre, dýchacích ciest, proti nepríjemnému chladu
malým časticiam, ako napr. prach
vlhkosti - napríklad pri horskej turistike

šatka na tvár ochrana pred

Šatky sú vyrobené z polyestru a sú skutočne prievzdušné. Vďaka tomuto materiálu rýchlo schnú je možné ich jednoducho oprať (30 - 40 °C) vo vode a pri ich nosení budete mať pocit, akoby ste na tvári nič nemali. Veľmi obľúbenými sa stali aj počas vírusových a chrípkových sezón – ako prevencia voči šíreniu baktérií a vírusov. Sú výbornou alternatívou k bavlneným rúškam.

 

Špecifikácie produktu:

Materiál: 100% Polyester mikrovlákno
Veľkosť: 50 x 25 cm
Špecifikácie: Jedna veľkosť (Unisex)
 

Balenie obsahuje:
1x - Šatka so vzorom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

96%
96%
Juro

Super venom šatka

Objednával som kvôli pandemii. Super maska lebo venoma mám rád a dobre sa mi cez ňu dýcha. Viem ju nosiť aj na krku a keď ju nepotrebujem tak ako potítko okolo ruky. Príjemný vzdušný materiál a vyzerá naozaj štýlovo.