4K DUAL kamera do auta s GPS + unikátny parkovací režim + H.265 kompresia - PROFIO N83

Kód tovar: 55-211
339,00 € Cena bez DPH: 282,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

​4K DUAL kamera do auta s GPS + unikátny parkovací režim + 157° uhol záberu + H.265 kompresia - PROFIO N83.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

4K DUAL kamera do auta s GPS + unikátny parkovací režim + 157° uhol záberu + H.265 kompresia - PROFIO N83. 2 kanálová auto kamera s vysokým rozlíšením 4K + 1080P zadná kamera. Vďaka tejto autokamere budete disponovať záznamom z jazdy pred vozidlom aj za ním. Predná kamera poskytuje 4K rozlíšenie videa a kamera umiestnená tak aby natáčala čo sa deje za vozidlom, (zadná kamera) ponúka Full HD 1080p rozlíšenie.

 Vďaka vysokému rozlíšeniu, senzoru STARVIS 2M CMOS, technológii WDR, clone F1.8 a širokému uhľu pohladu až 157° (predná kamera) a 143° (zadná kamera) budú nahrávky z kamery v špičkovej kvalite a použiteľné aj v horších svetelných podmienkach. Samozrejmosťou sú aj ďalšie funkcie, ako nahrávanie v slučke, detekcia pohybu, GPS, G senzor alebo podpora micro SDXC kariet do veľkosti 256GBH.265 kompresia - záznam nahratý v tejto kompresií bude zaberať o 30% menej miesta na pamäťovej karte

Duálna kamera do auta s unikátnou H.265 kompresiou obrazu a podporou 256GB micro SD

Profio ponúka prednú kameru a zadnú kameru, takže výhodou je snímanie videa z 2 kamier a to súčasne pri 4K + 1080p/30fps, čo vám poskytne všestrannú ochranu na cestách. Predná kamera dokáže bez problémov zaznamenať jasné,  viditeľné ŠPZ a dopravné značky

2-kánálová kamera do auta Profio N83

Parkovací režim s detekciou pohybu

Monitorovanie počas parkovania je možné spustiť detekciou pohybu alebo detekciou kolízie s nepretržitým napájaním. Automatická detekcia pohybu sa spustí, keď sa pred vašim autom nachádzajú pohyblivé osoby, alebo predmety, prípadne ak je detekovaný náraz. Detekcia kolízie umožní automaticky zapnúť záznam pri náraze. Pre správne fungovanie režimu parkovania by kamera mala byť vždy pripojená k trvalému napájaniu. Zapnite túto funkciu pri konštantnom napájaní a kamera začne detekovať pohyb objektov pred kamerou. Keď kamera vyhodnotí že pred vozidlom nie je pohyb, automaticky vypne nahrávanie videa. Funkcia je vhodná pre ochranu pred poškodením vozidla, alebo odcudzením vecí.

Profio kamera do auta parkovací režim


Superkondenzátor

Kamera Profio má zabudovaný super kondenzátor namiesto lítiových batérií. Superkondenzátor zaisťuje lepšiu ochranu pred vyššou teplotou a nehrozí tak poškodenie, alebo explózia ako pri klasických batériách. Poskytuje tiež dlhšiu životnosť ako autokamery s lítium-iónovými batériami.

Superkondenzátor kamera do auta profio

 

Nová kompresia videa H.265

Autokamera je vybavená novou kompresiou H.265, ktorá zaistí ukladanie záznamov v menšej veľkosti. Záznam nahratý v tejto kompresií bude zaberať o 30% menej miesta na pamäťovej karte a pritom kvalita obrazu ostane zachovalá. Takže sa pamäťovú kartu sa Vám zmestí oveľa viacej záznamov v porovnaní so staršou kompresiou H.264.
 
kompresia h.265


DashCam Player

V tomto jednoduchom prehrávacom softwari nájdete užitočné informácie, ktoré boli zaznamenané kamerou. Pri prehrávaní nahratého videa sa načítajú údaje ktoré boli vložené kamerou do video záznamu. Software Vám zobrazí GPS polohu vozidla na mape, kde budete vidieť kde sa vozidlo v daný moment nachádzalo. Údaje z G senzora sa zobrazia v grafe, kde budete vidieť preťaženie na samostaných osiach. Pri použití viac-kanálovej kamery je možné zapnúť zobrazenie viacerých obrazov počas prehrávania.

  prehrávač Dashcam profio kamera


Spoľahlivý svedok nehody

Vďaka zabudovanému G-senzoru je autokamera Profio spoľahlivým partnerom aj v krízových situáciách. Kamera automaticky detekuje náraz a uzamkne súbor aby sa automaticky nevymazal. Takýto súbor je uložený vo vyhradenom priečinku kde nemôže byť vymazaný funkciou nahrávania v slučke.

G senzor kamera do auta profio


Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty (podľa nastavenia). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky vymažú a nahradia novými.

cyklický záznam kamera do auta profio

 

Senzor Sony STARVIS

Sony STARVIS je technológia podsvietenia pixelov používaná v obrazových snímačoch CMOS pre špičkové kamery. Vyznačuje sa vysokou citlivosťou a dosahuje vysokú kvalitu obrazu vo viditeľnej svetlosti ale aj v oblasti kde by inak kamera musela použiť infračervené prisvetlenie. Vďaka vysoko výkonnému snímaču Sony STARVIS CMOS, veľkému 6-sklenenému objektívu je táto kamera do auta schopná automaticky zvýšiť expozíciu v tmavých situáciách na snímanie jasných videozáznamov.

Sony Starvis senzor autokamera
 

Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé, alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. WDR je rozdiel v úrovniach svetla na obraze medzi najtmavšími a najjasnejšími oblasťami.  

wdr technologia profio autokamera

WDR - rozdiel urovni svetla

Vysoký uhol snímania - 157°

V záujme zníženia slepých bodov autokamera Profio používa 157° širokouhlý celosklenený objektív, ktorý pohodlne sníma 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoko citlivá a umožňuje presné a podrobné zaznamenávanie záberov. 

2 kanalova autokamera - siroky uhol 157 stupnov

Unikátny dizajn

Unikátny dizajn napájacieho adaptéru v sebe skrýva port USB a umožňuje tak napájať ďalšie USB zariadenie, takže používaním autokamery nestratíte možnosť pripojiť napríklad na nabíjanie telefón.

napájanie autozapaľovač kamera do auta profio

 

Špecifikácie:

Model: Profio N83
CPU: Hi3559V200
Formát nahrávaných súborov: MP4,JPG
Podpora micro SD: do 256GB ( min. class 10)
Dátové rozhranie: USB C 2.0
Senzor: OS08A10 8M + IMX307 STARVIS 2M CMOS
Objektív: 157°+143° širokouhlý objektív
LCD: 3,0 palca
Objektív: 1.8 fixed lens
Batéria: Super kondenzátor
Napájanie: 12V - 24V (adaptér na 5V 1,5A)
Pracovné napätie: 5V 1,5A
G senzor: Áno, 3 osí
WDR: Áno
Nahrávanie v slučke: Áno
GPS: áno
Rozlíšenie videa: 4KP25 + 1920x1080P25
Kompresia videa: H.264/265 encoding
Prevádzková teplota a vlhkosť: -20°- 70° C, RH 15-60%
Pracovná vlhkosť: 15% - 60%
 

Predná kamera 
Senzor: OmniVision OS08A10 8M CMOS
Rozlíšenie videa: 4K (3840x2160) 30fps
Uhol snímania: 157° (wide)
Clona objektívu: F2.1
Rozmery (mm): 96,6 (D) x 52,1 (V) x 35,4 (Š)
Hmotnosť: 100g

Zadná kamera 
Senzor: IMX307 STARVIX 2M CMOS
Rozlíšenie videa: Analog (TVI), 4KP25 + 1080P25
Uhol snímania: 143° (wide)
Clona objektívu: F1.8
Rozmery (mm): 58,3 (D) x 24,9 (V) x 31,1 (Š) (bez vyvedeného kábla)
Hmotnosť: 95g (vrátane vyvedeného kábla)

Obsah balenia:

1. Autokamera PROFIO N83
2. Zadná kamera PROFIO
3. Kábel na pripojenie zadnej kamery - (Dĺžka 6m)
4. Napájací adaptér 12V/24V - (Dĺžka 3,5m)
5. Držiak s prísavkou a GPS
6. USB kábel
7. Manuál

profio electronics Kamera Profio je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie