Kadernícky kufrík prenosný rozkladací luxusný - Hliník + Koža

Kód tovar: 10-583
399,00 € 349,00 € Cena bez DPH: 290,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Kadernícky kufrík prenosný rozkladací luxusný - Hliník + Koža. Ideálny pomocník pri práci v teréne na svadbu, večierok, karneval.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Kadernícky kufrík prenosný rozkladací luxusný - Hliník + Koža. Tento praktický kufrík je vyrobený z kvalitného materiálu, má hliníkový rám a čiernu PU kožu vo vnútri, ktorá je odolná voči škvrnám a ľahko sa čistí. Dizajn je ideálny pre umelcov a kaderníkov, či už v salóne, alebo na prácu v teréne, rovnako ako aj pre pre úpravu srsti domácich miláčikov. Je to skvelý organizér pre kadernícky salón, alebo pojazdné kaderníctvo v teréne. Je teda vhodný na úpravu účesu a je veľmi obľúbený u kaderníkov aj u živnostníkov na voľnej nohe. Kufrík môžete vziať kamkoľvek, je ľahký, spratný a poskytuje veľký úložný priestor. 

Luxusný kadernicky kufrik s vybavenim - ideálny pomocník pri práci v teréne na svadbu, večierok, karneval, párty, alebo pri iných príležitostiach.

kadernicky kufrik luxusny hlnikový

Multifunkčný skladací kadernícky kufrík pre organizované usporiadanie kaderníckeho náradia a pomôcok.

Vovnútri kufríka sú 2 veľké výklopné pánty so zásobníkmi, ktoré po rozložení poskytnú dostatočný úložný priestor pre rôzne kadernícke potreby a pomôcky. Interiér kufríka ďalej ponúka úložný priestor pod zásobníkmi, kde sa dajú uskladniť mnohé šikovné pomôcky a drobnosti, či už sú to gumičky na vlasy, sponky, štipce a iné.príslušenstvo. A predná časť kufríka po rozložení vytvorí skvelý úložný priestor s mnohými závesnými vrecúškami a držiakmi pre hrebene, kefy, nožnice, štetce na farbenie vlasov atď. Vrchná časť kufríka má jednu rukoväť a 2 zámky na kľúče. Kufrík má kolieska a rukoväť, pomocou ktorých sa dobre prenáša a je ľahko spratný aj v autobuse, vlaku či v aute. 

 

Vlastnosti:

Materiál kufríka: Čierny hliníkový rám, čierna PU koža
Veľkosť kufríka: H360 x Š225 X V360 mm

 

Obsah balenia:

1x Kadernícky kufrík (bez vybavenia)

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie