Atramentové pero luxusné s pierkom + 5 hrotov - Exkluzívny darčekový set

Kód tovar: 100-018
59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Atramentové pero luxusné s pierkom + 5 hrotov - Exkluzívny darčekový set. Retro historické pero v štýlovom prevedení ako originálny a hodnotný darček pre všetkých.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Atramentové pero luxusné s pierkom + 5 hrotov - Exkluzívny darčekový set. Retro historické pero v štýlovom prevedení ako originálny a hodnotný darček pre všetkých. Toto zvláštne pero nesie v sebe krásu minulých čias a umožňuje oživiť umenie kaligrafie s elegantným štýlom. 

Luxusné pero - ideálny darček pre vašich blízkych

Luxusné pero - ideálny darček pre vašich blízkych

Výnimočný dar pre milovníkov písania a vintage štýlu

Starožitné kaligrafické pero je originálnou a štýlovou dekoráciou, ktorá zaujme nielen spisovateľov, umelcov a milovníkov kníh, ale aj ľudí obľubujúcich retro veci. Jeho umiestnenie na pracovnom stole je skutočne výnimočné, pretože opticky rozširuje priestor a vytvára príjemnú pracovnú atmosféru. Svojou eleganciou a históriou toto pero dokáže zútulniť každú kanceláriu či pracovňu. Nechajte sa inšpirovať jeho kaligrafickým pôvabom a vstúpte do sveta písania s jedinečným štýlom.

Starožitné pero s pierkom

Umelecké vyjadrenie s 5 rôznymi hrotmi kaligrafického pera

Kaligrafia je umenie, ktoré sa zrodilo zo zručnosti a vášne pre písmo. Starožitné kaligrafické pero poskytuje kaligrafovi neobmedzenú kreativitu a vyjadrenie. S jeho 5 rozličnými hrotmi je možné dosiahnuť širokú škálu efektov a štýlov písma. Jemné hroty umožňujú precízne a detailné písmo, ktoré je ideálne pre vytváranie tenkých a jemných čiar. Naopak, hrubšie hroty ponúkajú možnosť vytvárať širšie a expresívnejšie písmo, čím dodávajú vašim kaligrafickým dielam silu a výraz.

darček pero s pierkom darčekove balenie

Luxusný darčekový set

Tento luxusný darčekový set obsahuje namáčacie atramentové pero s atramentom a kovovou rukoväťou, do ktorej je prichytené originálne pierko. Spolu tvoria štýlovú ozdobu každého pracovného stola. Súčasťou sady je aj sklenená fľaštička s atramentom a stojan na pero. Pero tiež obsahuje kvalitný hrot s ktorým sa veľmi príjemne píše. V balení ale nájdete ďalších 5 hrotov, ktoré majú rôzne široké špičky.

kaligrafické pero s pierkom na namáčanie

Špecifikácia:

  • Kovové prevedenie pera
  • Atrament


Obsah balenia:

1x Starožitné kaligrafické pero s pierkom na namáčanie
5x Kaligrafických hrotov
1x Stojan na pero
1x Atrament

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie