UV čistič dezinfekčný 57ml so sterilizáciou na chrániče zubov / zubné pomôcky / vyrovnávače

Kód tovar: 11-718
59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

UV čistič dezinfekčný so sterilizáciou na chrániče zubov / zubné pomôcky / vyrovnávače s 57ml kapacitou je vybavený štyrmi UV-C lampami, ktoré zabezpečujú účinnú dezinfekciu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

UV čistič dezinfekčný so sterilizáciou na chrániče zubov / zubné pomôcky / vyrovnávače s 57ml kapacitou je vybavený štyrmi UV-C lampami, ktoré zabezpečujú účinnú dezinfekciu zo všetkých strán. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo na dezinfekciu a počkať 3 minúty, aby bol proces dezinfekcie kompletný. Tento postup vytvára ochrannú vrstvu proti korózii, čím sa predlžuje životnosť čistených predmetov. Účinnou UVC sterilizáciou dokáže zabiť 99,99% baktérií a mikróbov, zaisťujúc vysokú úroveň hygieny a čistoty.

Prenosný zubný dezinfekčný čistič s puzdrom s UVC sterilizáciou

IPX5 efektívne chráni čistič pred vodou

Prenosný dezinfekčný čistič s UVC sterilizáciou je šikovné zariadenie navrhnuté s ventilátorom a otvormi pre odvod pachov, ktoré počas sterilizačného procesu udržujú vzduch vo vnútri čističa čerstvý. Jeho vodotesný dizajn s odolnosťou IPX5 efektívne chráni čistič pred vodou, zabezpečujúc jeho dlhodobú funkčnosť a bezpečnosť. Je dôležité poznamenať, že zariadenie je odolné voči striekajúcej vode, avšak nie je vhodné na ponorenie do vody ani na umývanie v umývačke riadu. Tento dizajn zaisťuje, že vaše predmety zostanú počas dezinfekcie chránené bez ohrozenia funkčnosti alebo bezpečnosti zariadenia.

Prenosný zubný dezinfekčný čistič sterilizátor

25 dezinfekčných cyklov na jedno nabitie

Prenosný dezinfekčný čistič, napájaný vstavanou batériou s kapacitou 500 mAh, poskytuje približne do 25 dezinfekčných cyklov na jedno úplné nabitie, pričom na nabíjanie potrebuje len 2 hodiny (s použitím priloženého kábla typu USB C). Jeho kompaktné a ľahké prevedenie z neho robí ideálneho spoločníka na cesty, do školy, alebo do práce, ľahko sa zmestí do vrecka, alebo školskej tašky a jeho štíhly dizajn nijako neobmedzuje vašu mobilitu.

zubný dezinfekčný čistič

Vnútro z potravinárskeho silikónu

Dezinfekčný čistič je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť vášho zdravia. Vnútro z potravinárskeho silikónu zaručuje udržiavanie vysokej úrovne hygieny zubných aparátov bez rizika uvoľňovania škodlivých chemikálií vďaka čomu je bezpečný aj pre citlivé ústa. Vnútro čističa je pevné a odolné, nepraskne a nerozbije sa, čo zaisťuje dlhotrvajúcu ochranu vášho strojčeka pred akýmkoľvek poškodením a zároveň zaručuje, že vaše zubné preparáty zostanú v bezpečí a bez poškodenia.

UVC sterilizátor zubne nahrady vyrovnávače chránič zubov

Protišmykový dizajn

Čistič je vybavený magnetickým zámkom a protišmykovým dizajnom, čo zabezpečuje jeho praktickosť a bezpečnosť pri používaní. Má kompaktnú konštrukciu so vstavaným magnetickým uzáverom, ktorý je vysoko tesniaci a efektívne bráni vniknutiu vody, prachu a nečistôt. Zároveň zabraňuje nechcenému otvoreniu boxu, čo by mohlo spôsobiť poškodenie zubných strojčekov. Vnútro vybavené silikónovou textúrovanou podložkou minimalizuje šmykanie a pohyb, predchádza tak posunu čistených predmetov pri otváraní boxu a zabezpečuje, že vaše pomôcky zostanú na mieste a sú chránené pred poškodením.

zubný dezinfekčný čistič s UVC sterilizátorom


Špecifikácia:

  • 4ks 254 nm UV-C diód, efektívne ničia 99,9% baktérií, bez potreby demontáže a chemikálií
  • Kapacita 57ml (5,5cm priemer s 1,8cm hlbkou - priestoru na dezinfekciu)
  • So zabudovaným ventilátorom pre rýchle sušenie 
  • So silikónovou drenážnou podložkou
  • Batéria 500 mAh
  • Nabíjanie cez USB 5V


Obsah balenia:
1x Prenosný dezinfekčný čistič 
1x Kábel typu C
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie