Externá batéria + auto štartér Hummer H3 6000mAh pre motory do 3,5L benzín/ 2,0L diesel

Kód tovar: 15-027
129,00 € Cena bez DPH: 107,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Externá batéria + auto štartér Hummer H3 6000mAh pre motory do 3,5L benzín/ 2,0L diesel je multifunkčné zariadenie, ktoré funguje ako externá batéria pre elektronické zariadenia, ako štartovací box pre naštartovanie vozidiel a taktiež poslúží ako LED baté

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Externá batéria + auto štartér Hummer H3 6000mAh pre motory do 3,5L benzín/ 2,0L diesel je multifunkčné zariadenie, ktoré funguje ako externá batéria pre elektronické zariadenia, ako štartovací box pre naštartovanie vozidiel a taktiež poslúží ako LED baterka. Ide o praktický a výkonný power bank, ktorý Vám pomôže v každej núdzovej situácií či už na cestách alebo v domácnosti. Vďaka veľkému výkonu spolu s priloženými štartovacími káblami dokáže naštartovať auto aj s úplne vybitým akumulátorom a preto chladné zimné rána nebudú viac pre Vás postrachom. Už žiadne komplikované štartovanie pomocou dlhých štartovacích káblov a za pomoci susedovho auta. 

externa bateria + auto štartér hummer h3

Majte v zálohe poistku v podobe výkonného power banku, ktorý nakopne Vaše vozidlo a vy už viac nebudete meškať do práce kvôli veľkým mínusovým teplotám alebo zabudnutým zapnutým svetlám v aute. Vybitá batéria Vás už nikdy neprekvapí vďaka štartovaciemu boxu od spoločnosti Hummer. Štartovací box si hravo poradí s dobitím každého elektronického zariadenia ako mobil, notebook, tablet, kamera, navigácia a iné s napájaním DC 5V. Pomocou dodávaného adaptéra s konektorom zapaľovača cigariet 12V do auta môžete napájať akékoľvek 12V elektronické zariadenia, ako je ručný vysávač, vzduchový kompresor, leštičku a podobne. Zároveň si viete štartovací box nabíjať nie len doma, ale aj na cestách pomocou pribalenej auto nabíjačky. 

hummer h3 6000mah

Zariadenie obsahuje aj výkonnú LED lampu s podporou 3 režimov - bežná batéria, SOS, stroboskop. Vďaka svojim miniatúrnym rozmerom a ľahkej váhe je naozaj praktickým prenosným pomocníkom, ktorý sa ľahko zmestí do vrecka, kabelky alebo priehradky v aute. Výkonný a zároveň multifunkčný štartovací box Hummer v atraktívnom dizajne s kvalitným spracovaním nájdete dostupný v našom e-shope v troch modelových prevedeniach. Vyberte podľa Vašich potrieb a nenechajte už nič na náhodu. 

 

Vlastnosti:

plus Naštartovanie vozidla s benzinovým/dieslovým motorom.
plus Power bank pre rôzne elektronické zariadenia
plus LED lampa s 3 režimami
plus Praktické rozmery 

 

Špecifikácie:

Kapacita batérie: 6 000mAh / 22,2 Wh
Typ batérie: Li-Ion
Cyklus životnosti batérie: 1000+
Čas v pohotovostnom režime batérie: Viac ako 6 mesiacov
Štartovací prúd: 12V / 150A ~ 300A
Výstup USB: 5V / 2A
Výstup: 5V / 2A
Vstup: 5V / 2A
Prevádzková teplota: -20 ° C až 60 ° C
Rozmery: (Š) 7,9 cm (V) 13,5 cm (H) 1,5 cm
Hmotnosť: 227 g

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie