Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Kód tovar: 19-037
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil. Ideálna voľba ako si vo svojom aute môžete spraviť cúvaciu kameru bez nutnosti inštalovať cúvací monitor.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil. Ideálna voľba ako si vo svojom aute, alebo dodávke môžete spraviť cúvaciu kameru bez nutnosti inštalovať cúvací monitor. K tomuto Wifi prevodníku potrebujete už len Váš mobilný telefón a ľubovolnú cúvaciu kameru, ktorá má video cinch konektor pre zapojenie. Nepotrebujete mať  v  aute žiadny monitor k cúvacej kamere. Z Google Play, alebo iTunes si stiahnete si aplikáciu s názvom WIFI AVIN, ktorá Vám umožní pripojiť sa na Wifi box cez mobilný telefón. 

Podpora systému Android aj iOS. Obraz z cúvacej kamery sa Vám bude zobrazovať na mobilnom telefóne. Dosah wifi transmitera je 10m čo postačuje pre inštaláciu zariadenia do osobných aut a dodávok. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Wifi prevodník má tri konektory. Jeden z nich je napájací konektor pre wifi box, ktorý pripojíte na trvalé napájanie, alebo cúvacie svetlá na Vašom aute.

wifi box pre cúvacie kamery

Druhý kábel slúži na pripojenie video cinch konektoru z cúvacej kamery. K tretiemu konektoru pripojíte napájanie cúvacej kamery. Kamera bude napájaná priamo z Wifi boxu čo Vám uľahčí prácu, pretože nemusíte pripájať osobitne kábel pre napájanie cúvacej kamery. Hneď ako sa mobilný telefón pripojí cez wifi sieť k Transmitteru, aplikácia sa automaticky spustí a zobrazí cúvaciu kameru. Keď pripojíte napájací konektor na cúvacie svetlá Wifi box sa zapne len pri zaradení spiatočky. Po zaradení spiatočky trvá 7 sekúnd, kým  sa vytvorí wifi sieť a spustí aplikácia, ktorá zobrazí cúvaciu kameru. Pri inštalácii na trvalé napájanie sa wifi sieť vytvorí po naštartovaní. Potom už len stačí pri cúvaní kliknúť na ikonku aplikácie v mobile pre zobrazenie cúvacej kamery.

wifi box cúvacia kamera osobné auto

 

plus Zobrazenie cúvacej kamery na vašom mobilnom telefóne
plus Všetko jednoducho cez aplikáciu ktorú stiahnete na Google Play
plus Nepotrebujete inštalovať monitor pre cúvaciu kameru
plus Jednoduchá inštalácia celého zariadenia

 

Špecifikácie:

Podpora op. systému: Android, iOS
Frekvencia vysielania: 2400MHz-2483,5MHz
Dosah: 10m
Frekvencia snímkovania: 30fps
Video rozlíšenie: VGA 640x480
Napájanie : DC 12V
Spotreba prúdu: 110mAh (max)
Vodeodolný: áno
Váha: 80g
Rozmery: 78x43x18mm
Prevádzková teplota: -10°C až +50°C
Prevádzková vlhkosť: 15%-85%


Obsah balenia:

1x Wifi Transmitter
1x Anténa
1x Napájací kábel

Diskusia k produktu (4)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Moj

Wifi transmiter

Mojmír Beneš odpovedať

Potřeboval bych transmiter s větším dosahem, pro kamion, tedy připojení k návěsu, cca 17m. Dá se koupit takový?

Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý den
Ano zkuste se podívat na tento transmitter: <a href="https://www.cool-mania.cz/auto/couvaci-kamery/wifi-transmitter-a-receiver-s-dosahem-az-100m-pro-couvaci-kamery-a-monitory-se-4-pin-konektorem">https://www.cool-mania.cz/auto/couvaci-kamery/wifi-transmitter-a-receiver-s-dosahem-az-100m-pro-couvaci-kamery-a-monitory-se-4-pin-konektorem</a>

Dan

Wifi Transmitter Box pro couvací kameru - zobrazení přes mobil

Daniel Pavel odpovedať

Dobrý den.
Mám stejný problém jako předchozí diskutující. Potřebuji připojit ve vleku dvě kamery. Jednu couvací a druhou pro vnítřní prostor. zaujala mě odpověď, že k jednomu vysílači lze připojit dvě zařízení. Pokud to znamená, že mohu k jednomu zařízení připojit dvě kamery, zajímalo by mě jakým způsobem a co je k tomu potřeba. Nejspíš to ale znamená, že se k wifi síti přijímače lze připojit dvěma zobrazovacími přístroji, což neřeší můj problém. Obraz chci zobrazovat na mobílním telefonu. pokud budu muset přepínat mezi dvěma wifi sítěmi, půjde to v rámci dané aplikace?
Děkuji.

Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Áno, v predošlej diskusií išlo o pripojenie dvoch zariadení na sledovanie obrazu na jeden vysielač. Vo vašom prípade by ste potrebovali dva tieto vysielače a na jednom mobilnom telefóne by ste si museli prepínať wifi siete. Žiaľ v aplikácií takéto prepínanie nie je možné museli by ste si vždy otvoriť nastavenia wifi a vyhľadať si dostupné wifi siete.

Pet

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Petr Tomsu odpovedať

Ještě k předchozímu dotazu , se chci dotázat když wifi transmitter budu používat na vozíku za autem , jestli jej musím bezprostředně umístit do vodotěsného pouzdra nebo je li vodě odolný natolik že jej stačí upevnit zespod přívěsu a připojit vše potřebné .
Petr Tomšů

Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Zariadenie nemá žiadnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi, takže pri inštalácií na vozík odporúčame aj nejaké ochranné púzdro.

Pet

WIFI transmitter

Petr Tomsu odpovedať

Dobrý den chci ci dát na auto Fabia II hatch-bag na víko kufru parkovací kameru ( měla by tam pasovat ze superB nebo audi-a4) ale aby montáž nebyla moc náročná uvažuji o wifi transmitter umístěný někde za světlometem v autě a k tomu připojit kameru , napájené ze světla zpátečky .
Dále mám i tažné na vozidle zás.13pin a s použitím redukce mohu zapojit vozík s přívěsem zás7pin ale není tam napájení zpátečky , abych to nemusel předělávat dal bych tam také wifi transmitter s kamerou a napojil bych to na obrysové světla vozíku .
A můj dotaz je když budou zapnuté obrysové světla na vozíku a současně zpátečka na autě budou v tu samou chvíli vysílat dva wifi transmittery současně - zda-li to nebude nějaký problem , nebo jestli se mi na mobilu ukážou oba transmittery s kamerama každý zvlášť .
A ještě jeden dotaz když u kamery bude napojen wifi transmitter a zároveň vysílač k monitoru na palubní desce zdali z té kamery obraz nebude zhoršen nebo jestli je to reálné mít obraz i na mobilu i na monitoru.
Napadne -li mne ještě nějaký dotaz než obědnám vše potřebné ozvu se.
Děkuji Petr Tomšů

Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Toto zariadenie si vytvára vlastnú wifi sieť, na ktorú sa viete potom s mobilným telefónom pripojiť. Čiže ak budú použité dve takéto zariadenia, tak si budete môcť manuálne prepínať medzi dvoma wifi sieťami, na ktorú sa má mobilný telefón pripojiť. Čo sa týka pripojenia dvoch zariadení na jeden vysielač, tak takéto pripojenie je možné.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

95%
95%
Andrew Duff

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Stačí ho zapojiť a namontovať. Pracoval prvýkrát.
Brilantné.
Pripojil som to k osvetleniu ŠPZ, takže kamera je zapnutá, keď mám zapnuté bočné svetlá. Funguje to.
Naozaj žiadne.
Robí podľa očakávania.