Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Kód tovar: 19-037
99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil. Ideálna voľba ako si vo svojom aute môžete spraviť cúvaciu kameru bez nutnosti inštalovať cúvací monitor.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil. Ideálna voľba ako si vo svojom aute, alebo dodávke môžete spraviť cúvaciu kameru bez nutnosti inštalovať cúvací monitor. K tomuto Wifi prevodníku potrebujete už len Váš mobilný telefón a ľubovolnú cúvaciu kameru, ktorá má video cinch konektor pre zapojenie. Nepotrebujete mať  v  aute žiadny monitor k cúvacej kamere. Z Google Play, alebo iTunes si stiahnete si aplikáciu s názvom WIFI AVIN, ktorá Vám umožní pripojiť sa na Wifi box cez mobilný telefón. 

Podpora systému Android aj iOS. Obraz z cúvacej kamery sa Vám bude zobrazovať na mobilnom telefóne. Dosah wifi transmitera je 10m čo postačuje pre inštaláciu zariadenia do osobných aut a dodávok. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Wifi prevodník má tri konektory. Jeden z nich je napájací konektor pre wifi box, ktorý pripojíte na trvalé napájanie, alebo cúvacie svetlá na Vašom aute.

wifi box pre cúvacie kamery

Druhý kábel slúži na pripojenie video cinch konektoru z cúvacej kamery. K tretiemu konektoru pripojíte napájanie cúvacej kamery. Kamera bude napájaná priamo z Wifi boxu čo Vám uľahčí prácu, pretože nemusíte pripájať osobitne kábel pre napájanie cúvacej kamery. Hneď ako sa mobilný telefón pripojí cez wifi sieť k Transmitteru, aplikácia sa automaticky spustí a zobrazí cúvaciu kameru. Keď pripojíte napájací konektor na cúvacie svetlá Wifi box sa zapne len pri zaradení spiatočky. Po zaradení spiatočky trvá 7 sekúnd, kým  sa vytvorí wifi sieť a spustí aplikácia, ktorá zobrazí cúvaciu kameru. Pri inštalácii na trvalé napájanie sa wifi sieť vytvorí po naštartovaní. Potom už len stačí pri cúvaní kliknúť na ikonku aplikácie v mobile pre zobrazenie cúvacej kamery.

wifi box cúvacia kamera osobné auto

 

plus Zobrazenie cúvacej kamery na vašom mobilnom telefóne
plus Všetko jednoducho cez aplikáciu ktorú stiahnete na Google Play
plus Nepotrebujete inštalovať monitor pre cúvaciu kameru
plus Jednoduchá inštalácia celého zariadenia

 

Špecifikácie:

Podpora op. systému: Android, iOS
Frekvencia vysielania: 2400MHz-2483,5MHz
Dosah: 10m
Frekvencia snímkovania: 30fps
Video rozlíšenie: VGA 640x480
Napájanie : DC 12V
Spotreba prúdu: 110mAh (max)
Vodeodolný: áno
Váha: 80g
Rozmery: 78x43x18mm
Prevádzková teplota: -10°C až +50°C
Prevádzková vlhkosť: 15%-85%


Obsah balenia:

1x Wifi Transmitter
1x Anténa
1x Napájací kábel

Diskusia k produktu (4)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Moj

Wifi transmiter

Mojmír Beneš odpovedať

Potreboval by som transmiter s väčším dosahom, pre kamión, teda pripojenie k návesu, cca 17m. Dá sa kúpiť taký?

Preložené z: cs
Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň
Áno skúste sa pozrieť na tento transmitter: https://www.cool-mania.cz/auto/couvaci-kamery/wifi-transmitter-a-receiver-s-dosahem-az-100m-pro-couvaci-kamery-a- monitory-so-4-pin-konektorom

Preložené z: cs
Dan

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Daniel Pavel odpovedať

Dobrý deň.
Mám rovnaký problém ako predchádzajúci diskutujúci. Potrebujem pripojiť vo vleku dve kamery. Jednu cúvaciu a druhú pre vnútorný priestor. zaujala ma odpoveď, že k jednému vysielaču je možné pripojiť dve zariadenia. Pokiaľ to znamená, že môžem k jednému zariadeniu pripojiť dve kamery, zaujímalo by ma akým spôsobom a čo je na to potrebné. Zrejme to ale znamená, že sa k wifi sieti prijímača je možné pripojiť dvoma zobrazovacími prístrojmi, čo nerieši môj problém. Obraz chcem zobrazovať na mobilným telefóne. pokiaľ budem musieť prepínať medzi dvoma wifi sieťami, pôjde to v rámci danej aplikácie?
Ďakujem.

Preložené z: cs
Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Áno, v predchádzajúcej diskusii išlo o pripojenie dvoch zariadení na sledovanie obrazu na jeden vysílač. Vo vašom prípade by ste potrebovali dva tieto vysielače a na jednom mobilnom telefóne by ste si museli prepínať wifi siete. Žiaľ v aplikácii takéto prepínanie nie je možné museli by ste si vždy otvoriť nastavenie wifi a vyhľadať si dostupné wifi siete.

Preložené z: cs
Pet

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Petr Tomsu odpovedať

Ešte k predchádzajúcej otázke, sa chcem opýtať keď wifi transmitter budem používať na vozíku za autom, či ho musím bezprostredne umiestniť do vodotesného puzdra alebo je vode odolný natoľko že ho stačí upevniť zospodu prívesu a pripojiť všetko potrebné.
Peter Tomšov

Preložené z: cs
Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Zariadenie nemá žiadnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi, takže pri inštalácii na vozík odporúčame aj nejaké ochranné pouzdro.

Preložené z: cs
Pet

WIFI transmitter

Petr Tomsu odpovedať

Dobrý deň chcem či dať na auto Fabia II hatch-bag na veko kufra parkovaciu kameru (mala by tam pasovať zo superB alebo audi-a4) ale aby montáž nebola veľmi náročná uvažujem o wifi transmitter umiestnený niekde za svetlometom v aute ak tomu pripojiť kameru, napájané zo svetla spiatočky .
Ďalej mám aj ťažné na vozidle zás.13pin a s použitím redukcie môžem zapojiť vozík s prívesom zás7pin ale nie je tam napájanie spiatočky, aby som to nemusel prerábať dal by som tam tiež wifi transmitter s kamerou a napojil by som to na obrysové svetlá vozíka.
A moja otázka je keď budú zapnuté obrysové svetlá na vozíku a súčasne spiatočka na aute budú v tej istej chvíli vysielať dva wifi transmittery súčasne - či to nebude nejaký problem, alebo či sa mi na mobile ukážu oba transmittery s kamerami každý zvlášť.
A ešte jeden dotaz keď pri kamere bude napojený wifi transmitter a zároveň vysielač k monitoru na palubnej doske či z tej kamery obraz nebude zhoršený alebo či je to reálne mať obraz aj na mobile aj na monitore.
Ak ma napadne ešte nejaká otázka než obednám všetko potrebné ozvem sa.
Ďakujem Peter Tomšů

Preložené z: cs
Cool Mania

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Toto zariadenie si vytvára vlastnú wifi sieť, na ktorú sa viete potom s mobilným telefónom pripojiť. Čiže ak budú použité dve takéto zariadenia, tak si budete môcť manuálne prepínať medzi dvoma wifi sieťami, na ktorú sa má mobilný telefón pripojiť. Čo sa týka pripojenia dvoch zariadení na jeden vysílač, tak takéto pripojenie je možné.

Preložené z: cs
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

95%
95%
Andrew Duff

Wifi Transmitter Box pre cúvaciu kameru - zobrazenie cez mobil

Stačí ho zapojiť a namontovať. Pracoval prvýkrát.
Brilantné.
Pripojil som to k osvetleniu ŠPZ, takže kamera je zapnutá, keď mám zapnuté bočné svetlá. Funguje to.
Naozaj žiadne.
Robí podľa očakávania.
Preložené z: en