Prídavný LED pásik svetelný 1,5m pre Twinkly Line - 100 ks RGB

Kód tovar: 78-035
49,00 € 39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prídavný LED pásik svetelný 1,5m pre Twinkly Line - 100 ks RGB - slúži na predĺženie LED svetelného pásu - nalepovacia zadná časť.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prídavný LED pásik svetelný 1,5m pre Twinkly Line - 100 ks RGB - slúži na predĺženie LED svetelného pásu - nalepovacia zadná časť.  Na zadnej strane pásu sa nachádza 3M nálepka pre jednoduchú inštaláciu a pripevnenie kdekoľvek. Toto balenie obsahuje 1,5 metrový prídavný svetelný pás, ktorý sa jednoducho, pomocou vstavaného konektora, pripojí ku hlavnému Twinkly Line s ovládačom. Twinkly Line LED pás s ovládačom je možné kúpiť v našom e-shope. Vytvorte si vlastnú požadovanú dĺžku celkového pásu/osvetlenia. Môžete za sebou napojiť hneď niekoľko svetelných pásov. 

twinkly konektor

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Tento svetelný pás je navrhnutý pre použitie v interiéri - krytie IP20. Pás má dĺžku 1,5 metra a nachádza sa na ňom 100 RGB LED žiaroviek. 

twinkly rgb pás

LED svietiaci dekoračný pás 1,5M - TWINKLY LINE (100 ks svetielok)

led pásiky svietelné twinkly

Svetelný pás pozostáva zo 100 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Dióda RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

led pásiky svetelné cez app programovateľné

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a LED prskavku a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

Nádherná svetelná dekorácia - nastavte si vlastné farby, animácie a motívy LED svetielok spoločne pre viacero LED zariadení

 

Univerzálna LED svetelná ozdoba ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

twinkly line prídavné led

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC bude vaša svetelná ozdoba reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda, ktorá má všetky jasné dúhové farby

led svetelný pás  wifi led svetielka

Vlastnosti:

plus 100 LED svetelných diód
plus Vstavaný pripájací konektor
plus 3M nálepka na zadnej strane
plus RGB svetlo - škála 16 mil. farieb
plus Univerzálne použitie
plus Dĺžka 1,5 metra


Špecifikácia:

Model: TWL100ADP-B
Počet diód: 100
Odolnosť: IP20
Pripojenie: vstavaným konektorom na obidvoch koncoch
Dĺžka pásu: 1,5 metra
Typ LED: RGB
Kábel: čierny
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x Prídavný LED svetelný pás 1,5 metra so 100 diódami
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie