Svetla na stromcek vianocny - LED osvetlenie žiarovky 20ks RGB - Twinkly Feston + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-031
149,00 € 119,00 € Cena bez DPH: 99,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Svetla na stromcek vianocny - LED osvetlenie žiarovky 20ks RGB - Twinkly Feston, Bluetooth + Wi-Fi ovládanie cez Smartphone.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Svetla na stromcek vianocny - LED osvetlenie žiarovky 20ks RGB - Twinkly Feston, Bluetooth + Wi-Fi ovládanie cez Smartphone. Tento revolučný LED svetelný reťazec prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Android, iOS

farebné wifi led žiarovky

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri, aj exteriéri - krytie IP44. Táto reťaz je dlhá 10 metrov a má na sebe 20 LED žiaroviek

svetla na stromcek twinkly

LED farebné žiarovky - TWINKLY svetielka 20ks RGB LED

osvetlenie na stromček rgb twinkly

Svetelný pás pozostáva zo 20 kusov LED farebných žiaroviek vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Svetlá sú rozmiestnené vedľa seba, kažých 50 cm, spája ich čierny kábel. Dióda RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

twinkly festoon

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie, nas stolom farebné žiarovky a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

vianočné smart žiarovky

Univerzálna LED svetelná dekorácia ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Nádherná svetelná dekorácia - nastavte si vlastné farby, animácie a motívy LED svetielok

farebné žiarovky ovládané cez mobil

Prepracovaná mobilná aplikácia spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude vaša svetelná reťaz reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda, ktorá má všetky jasné dúhové farby

  led žiarovka rgb

 

Vlastnosti:

plus 20 LED farebných žiaroviek
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB svetlo - škála 16 mil. farieb
plus Univerzálne použitie
plus Krytie IP44


Špecifikácia:

Model: TWF020STP-BEU
Počet diód: 20
Dĺžka kábla so žiarovkami: 10 m
Dĺžka kábla od prvého svetla po adaptér: 4,5 m
Odolnosť: IP44
Priemer diódy: 45 mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozostup svetiel: 50 cm
Typ LED: RGB matná žiarovka
Kábel: čierny
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x LED farebná žiarovky (20ks) + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Karel

Svetla na stromcek vianocny - LED osvetlenie žiarovky 20ks RGB - Twinkly Feston + BT + Wi-Fi

Svetlá sú určené pre vianočný stromček no mimo Vianoc ich používam aj ako osvetlenie na okenných rámoch v detskej izbe. Decká z nich majú neskutočnú radosť. Je to veľmi pekná dekorácia a ich kúpu neľutujem
Ovládanie cez telefón
Celoročné využitie.
Preložené z: cs