LED pás svietiaci programovateľný nalepovací 1,5m - Twinkly Line - 100 ks RGB + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-034
79,00 € 49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED pás svietiaci nalepovací - Smart programovateľný 1,5 metra - Twinkly Line - so 100 ks LED svetlami RGB, BT + Wi-Fi s ovládaním cez APP.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED pás svietiaci nalepovací - Smart programovateľný 1,5 metra - Twinkly Line - so 100 ks LED svetlami RGB, BT + Wi-Fi s ovládaním cez APP. Tento revolučný LED svietiaci pás prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS. Na zadnej strane pásu sa nachádza 3M nálepka pre jednoduchú inštaláciu a pripevnenie kdekoľvek. Toto balenie obsahuje ovládač - Wi-Fi/Bluetooth pripojenie a ovládanie, adaptér a 1,5 metrový svetelný pás. Pre rozšírenie dĺžky pásu je možné dokúpiť ďalšie prídavné LED pásy s dĺžkou 1,5 metra a vytvoriť tak vlastnú požadovanú dĺžku celkového pásu/osvetlenia. Prídavné LED pásy si môžete zakúpiť v našom e-shope. 

Dizajnový LED svetelný pás farebný RGB - LED Twinkly 100 ks LED

led pás svetelný twinkly ovládanie cez app

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Tento svetelný pás je navrhnutý pre použitie v interiéri - krytie IP20. Celý pás má dĺžku 2 metre, príčom osvetlená čast s diódami má 1,5 metra a nachádza sa na ňom 100 RGB LED žiaroviek. 

twinkly line led pás

LED pásy svetelné dekoračné - pás 1,5M - TWINKLY LINE (100 ks svetielok)

led pásy svetelné twinkly programovateľné

Svetelný pás pozostáva zo 100 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Dióda RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

led pásiky programovateľné cez app

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a LED prskavku a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

Nádherná svetelná dekorácia - nastavte si vlastné farby, animácie a motívy LED svetielok spoločne pre viacero LED zariadení

 

Univerzálna LED svetelná ozdoba ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

led pásiky rgb programovateľné

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC bude vaša svetelná ozdoba reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda, ktorá má všetky jasné dúhové farby

led svetelný pás  wifi led svetielka

Vlastnosti:

plus 100 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB svetlo - škála 16 mil. farieb
plus Univerzálne použitie
plus Dĺžka 1,5 metra


Špecifikácia:

Model: TWL100STW-BEU
Počet diód: 100
Odolnosť: IP20
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Dĺžka kábla: 2 metre
Dĺžka osvetlenej časti: 1,5 metra
Typ LED: RGB
Kábel: čierny
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x LED svetelný pás 1,5 metra so 100 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Dávid H.

LED pás svietiaci programovateľný nalepovací 1,5m - Twinkly Line - 100 ks RGB + BT + Wi-Fi

Led pás som kupoval do obývačky, ako vnútorné lemovanie obývacej steny. Vďaka možnosti meniť svetlá cez smartfón viem prispôsobiť osvetlenie mojej nálade. Super je, že cez jednu aplikáciu viem ovládať viacero svetelných pásov cez jednu aplikáciu.
Mobilná aplikácia
Jednoduchá inštalácia