Inteligentný cyklo set - smart prilba Livall BH51M + multifunkčný nadstavec s powerbankom 5000mAh + nano snímač rýchlosti

Kód tovar: 64-006
323,00 € 255,00 € Cena bez DPH: 212,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Inteligentný cyklo set - smart prilba Livall BH51M + multifunkčný nadstavec s powerbankom 5000mAh + nano snímač rýchlosti prinášajú revolúciu pre jazdu na bicykli.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Inteligentný cyklo set - smart prilba Livall BH51M + multifunkčný nadstavec s powerbankom 5000mAh + nano snímač rýchlosti prinášajú revolúciu pre jazdu na bicykli. Prilba Livall BH51M s Bluetooth bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť cyklistov, môže slúžiť ako handsfree zariadenie a zároveň poskytuje až 270°​ viditeľnosť LED svetiel pre svetelnú signalizáciu. Bicykel patrí v dnešnej dobe medzi obľúbené aktivity a taktiež slúži aj ako forma dopravy do práce, avšak netreba zabúdať na bezpečnosť. Jedným z prvkov je prilba, ktorej primárnou úlohou je chrániť hlavu v prípade pádu. Prilba, ale môže ponúkať ďaleko viac ako len základnú bezpečnosť.

Livall prišiel s jedinečnú inteligentnou prilbou, ktorá kombinuje bezpečnosť, technológie a dizajn vo veľmi vysokej kvalite vďaka čomu bude Vaša jazda na bicykli zážitkom. Na prilbe je 12 ventilačných otvorov, ktoré zabezpečujú výborný prívod vzduchu v horúcom letnom počasí. Skvelý a funkčný dizajn robí z Livall BH51M perfektnú prilbu pre dennodennú jazdu na bicykli alebo iných športových aktivitách. 

Inteligentná prilba BH51M

 

O kvalite prilby svedčia aj medzinárodné ocenenia - spoločnosť LIVALL získala za prilbu BH51M množstvo ocenení vrátane produktu roka v kategórii Urban v mestskom cyklistickom stredisku ISPO Munich 2018 (najväčší veľtrh pre športové aktivity v Európe). V januári 2018 získala táto prilba cenu za inováciu "Tech for a Better World" na CES v Las Vegas. V roku 2017 získala prilba celkovú cenu "Príslušenstvo" na Eurobike a ocenenie IFA Innovation Award "Sports Device".

 

Livall BH51M ocenenia

 

Každému cyklistovi by malo záležať aby bol na cestnej komunikácií dostatočne viditeľný z dôvodu bezpečnosti vo dne i v noci. Pomocou Livall smart prilby to nebude problém, nakoľko má v zadnej časti integrované intenzívne LED diódy viditeľné za každého počasia. Diódy môžu dokonca zobrazovať aj signalizáciu smeru jazdy. V prilbe je zabudovaný aj Bluetooth set so stereo reproduktormi a mikrofónom s potlačením okolitého šumu. Cez Bluetooth je možné sa pripojiť k mobilnému telefónu pomocou voľne dostupnej aplikácie "Livall Riding" (iOS a Android), ktorá poskytuje všetky potrebné informácie z bicyklovania. Následne po spárovaní prilby so smartfónom sa otvárajú nové možnosti využitia ako prijímanie telefonátov, počúvanie obľúbenej hudby alebo pokyny navigácie z telefónu. K dispozícií je aj bezplatná komunikácia Walkie-talkie dostupná medzi prilbami Livall, ktorá funguje na báze vysielačky. Prilba Livall taktiež znásobuje bezpečnosť integrovaným senzorom otrasu, ktorý v prípade pádu vyšle SOS signál na predvolené číslo kontaktnej osoby s Vašou aktuálnou polohou, ak zostanete v bezvedomí. Chod prilby zabezpečuje dobíjateľná batéria s kapacitou 600 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží až 10 hodín pri LED signalizácií a pri režime počúvania hudby okolo 3 - 6 hodín. 

 

prilba Livall BH51M Livall prilba

 

Prilba sa aktivuje pomocou gumenného tlačidla v zadnej časti prilby, vedľa tlačidla pod gumenným krytom je umiestnený magnetický port pre dobíjanie. Všetky časti sú dostatočne izolované pred vodou a potom. Pre pohodlné ovládanie funkcií prilby je súčasťou balenia bezdrôtový ovládač, ktorý sa jednoduchým spôsobom upevňuje na riadidlá bicykla pomocou gumičky. Príslušným ovládačom vieme aktivovať smerovú signalizáciu, zároveň ním vieme prijať hovor, regulovať hlasitosť zvuku, zapnúť fotoaparát na smartfóne a následne odfotiť alebo zapnúť vysielačku Walkie-talkie medzi prilbami Livall. Ak patríte medzi aktívnych cyklistov a zároveň radi využívate moderné technológie, tak túto inteligentnú prilbu určite oceníte. Nie len, že uľahčuje komunikáciu počas jazdy bez nutnosti zastavenia, ale zároveň zvyšuje Vašu bezpečnosť. Prilba svoje využitie nájde aj pri jazde na koni, kolieskových korčuliach, skateboarde, horolezectve atď. V našom e-shope nájdete aj iné modely prilby od značky Livall. 

 

Livall aplikácia Livall aplikacia funkcie Livall sos signal Livall prilba nastavenia Livall prilba udaje z jazdy

Multifunkčný nadstavec na mobil so zabudovaným 5000mAh powerbankom. Predstavec sa dá namontovať na riadidlá s priemerom 31,8mm. Zariadenie sa skladá z predstavca so zabudovaným powerbankom, ktorý spája kostru bicykla s riadidlami a držiaku na mobilný telefón. Dá sa do neho pevne uchytiť mobilný telefón s veľkosťou displeja  4-6 palcov. Má vertikálne polohovatelné rameno a hlavica držiaka sa dá otáčať o 360º. Svoj mobilný telefón si tak môžete nastaviť do potrebnej polohy a mať ho vždy na očiach. Vstavaný powerbank vám zaručí, že bude váš mobilný telefón vždy nabitý nech ste kdekoľvek. Pre kontrolu stavu nabitia powerbanku slúži LED indikátor batérie so 4 stupňami nabitia. To sa vám určite hodí napríklad pri používaní mobilného telefónu ako GPS navigácie kde je zvýšená spotreba energie, pri prepojení s handsfree, alebo využití iných funkcií. 

 

multifunkčný predstavec možnosti nastavenia

 

Nano snímač rýchlosti bicykla cez mobil je inovatívny spôsob sledovania rýchlosti, prejdených kilometrov a mnohých iných funkcií prostredníctvom vašeho mobilného telefónu. Zariadenie sa inštaluje na kľuku pedálov z pravej strany. Zastrčíte ho namiesto záslepky matice, ktorou je prichytená kľuka k rámu bicykla. Snímač je napájaný gombíkovou batériou a s vašim telefónom sa spáruje cez bluetooth pripojenie. Pomocou mobilnej aplikácie, ktorá je voľne stiahuteľná, bude nano snímač odosielať informácie o vašej aktuálnej rýchlosti, prejdených kilometrov a iných funkciách, ktoré aplikácia obsahuje. Snímač napájaný gombíkovou batériou vydrží v pohotovostnom režime až  do 180 dní.

 

nano snímač rýchlosti a cez mobil

 

 

 

Livall prilba BH51M

Vlastnosti Livall prilby: 

plus  Kvalitné prevedenie prilby
plus  Bluetooth handsfree/ reproduktor
plus  270°​ viditeľnosť LED diód so signalizáciou
plus  SOS upozornenie v prípade pádu
plus  Výdrž batérie v prilbe až 10 hodín

 

Špecifikácie Livall prilby:

Model: BH51M
Obvod hlavy: 57 - 61 cm
Zadné svetlá: Skupinové LED diódy
Bluetooth: BT 4.1 + HFP/ HSP/ A2DP, dosah maximálne 10 metrov
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofón: -42 dB
Batéria: 600 mAh 
Napájanie: DC-5V / 0,5 A
Nabíjací port: magnetický USB kábel
Doba nabíjania: 2 hodiny
Pracovná doba: max. 10 hodín, pri počúvaní hudby 3 až 6 hodín
Pohotovostný režim: max. 180 dní
Prevádzková teplota: 0°C do 40°C
Hmotnosť: 398 g

 

livall ovládač na riadidlá

Špecifikácie Livall ovládača:

Model: BR80
Dosah vzdialenosti od prilby: 10 metrov
Tlačidlá: 4 smerové, funkčné tlačidlo, Walkie-talkie tlačidlo, tlačidlo na fotografovanie
Aplikácia: pre všetky druhy bicyklov
Batéria: 220 mAh
Pohotovstný režim: 2 roky
Rozmery: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnosť: 18 g

Držiak na mobilný telefón špecifikácie

Vlastnosti držiaka na mobilný telefón:

plus Držiak na mobilný telefón so vstavaným powerbankom
plus Inštalácia na riadidlá
plus Powerbank s kapacitou až 5000mAh a LED indikátorom nabitia
plus Flip vertikálny uhol pohybu držiaka až 200º 
plus Hlava držiaka nastaviteľná všetkými smermi o 360º
plus Pre veľkosť displeja mobilného telefónu od 4 do 6 palcov 

 

Špecifikácie držiak na mobilný telefón:

Farba: čierna
Riadidlá Priemer: 31,8 mm
Rozmer veľkosti telefónu: 4-6 palcový displej
Kapacita batérie: 3.7V / 5000mAh
Nabíjací port: Micro USB 5V / 2A
Doba nabíjania: cca. 3.5hrs
Výstupný port: Micro USB 5V / 2A
Indikátor batérie: stav batérie 4 stupne
Nastavenie držiaka: otočné o 360º nastaviteľné v 4 smeroch
Flip Uhol: viac ako 200 stupňov
Dĺžka predstavca: 120mm

livall nano snímač rýchlosti špecifikácie

Vlastnosti nano snímač rýchlosti:

plus Snímanie rýchlosti  s prepojením cez mobilný telefón
plus Jednoduchá inštalácia
plus Pohotovostná doba až do 180 dní
plus Snímanie rýchlosti, prejdených kilometrov a ďaľšie funkcie
 

Špecifikácie nano snímač rýchlosti:

Napájanie: gombíková batéria CR2032 3V 210mAH
Montáž: vonkajšia strana pravej bočnej kľuky
Pohotovostná doba: Max. do 180 dní
Veľkosť nano snímača: 30 × 30 × 12 mm
Prepojenie: bluetooth

 

Obsah balenia:
1x Smart prilba Livall BH51M
1x Ovládač s nádstavcom na riadidlá
1x Micro USB dobíjací kábel
1x Nastaviteľný držiak
1x Predstavec riadidiel
1x Vstavaný powerbank 5000mAh
1x Nano snímač rýchlosti
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie