Prilba na bicykel SMART - Livall EVO21 so smerovkami + detekcia pádu + SOS funkcia

Kód tovar: 64-027
139,00 € Cena bez DPH: 115,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prilba na bicykel SMART - Livall EVO21 so smerovkami + detekcia pádu + SOS funkcia formou SMS správy či telefonny hovor - poskytne presnú GPS polohu v prípade nehody.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prilba na bicykel SMART - Livall EVO21 so smerovkami + detekcia pádu + SOS funkcia formou SMS správy či telefonny hovor - poskytne presnú GPS polohu v prípade nehody. Tradičné prilby vás chránia iba v prípade nárazu. Dnešný jazdec si zaslúži inteligentnejšiu prilbu s aktívnou ochranou, ktorá pomáha predchádzať nehodám skôr, ako k nim dôjde. Spoločnosť LIVALL prináša SMART PRILBU – EVO21. Jasnejšia, ľahšia a bezpečnejšia ako ktorákoľvek iná prilba na trhu. LIVALL EVO21 ponúka skutočné 360° pokrytie, s brzdovým výstražným svetlom a smerovkami pre viditeľnosť zo všetkých smerov.

cyklistická helma

O bezpečnosť sa Vám postará patentovaná detekcia pádu a technológia SOS. V prípade nehody systém SOS prostredníctvom smartfónu používateľa zavolá záchranné služby, pričom poskytne jazdcovi informácie o geografickej polohe a rozsvieti svetlá na prilbe. Dokáže rozpoznať pády kdekoľvek nad 1,5 metra a do 90 sekúnd od pádu vášmu núdzovému kontaktu pošle SOS výstražnú textovú správu SMS, ktorá im poskytne vašu presnú polohu GPS. (systém funguje v prípade používania aplikácie Livall) Vďaka aplikácii LIVALL sa používateľ môže pripojiť k špičkovej komunite prepojených jazdcov.

SOS systém hlásenia nehody

LIVALL prilba bicykel sos odoslanie spravy sms

Smart helma EVO21 na bicykel predstavuje kombináciu agresívnej aerodynamicky so zvodnými líniami. Zaraďuje sa medzi profesionálov časovkárskej cyklistiky s inteligentnou technológiou aktívnej bezpečnosti, ktorá uniká pelotónu a dostáva sa tam, kam sa ostatní jednoducho nedostanú. Špeciálny dizajn helmy pre cyklistov predstavuje víťaza v kategórii heliem bez komunikačného systému.

výkonné predné LED svetlo umiestnené v uhle, ktorý smeruje k vozovke, keď je jazdec v šprintérskej polohe. Cyklisti majú tendenciu skloniť hlavu, aby získali extra rýchlosť počas jazdy. Problém je v tom, že to môže znížiť vašu viditeľnosť pre vodičov – aj keď má vaša prilba svetlo. Aby túto výzvu zvládli, LIVALL vyvinula predné svetlo s rozsahom 45 °, aby ho mohli vidieť, aj keď skloníte hlavu do šprintu. 

Široký lúč svetla EVO21 bude presvitať v akomkoľvek uhle, vďaka čomu budete viditeľní na veľké vzdialenosti a všetci budú vedieť, že prichádzate. Zadné svetlá ukazujú smer a brzdy. Diaľkové ovládanie na riadidlách bezdrôtovo komunikuje s inteligentnými LED diódami EVO. Umožní vám držať ruky a pozornosť presne tam, kde ich potrebujete.

Unikátne LED osvetlenie - smerovky + bezpečnostné LED osvetlenie

inteligentná cyklistická helma smart cyklo

3-trojitá ochrana priamo pre Vás

Osvedčený systém riadenia nárazov EVO21 prichádza so systémami dvojitej ochrany navrhnutými tak, aby vás udržali v bezpečí. Prvá vrstva je vyrobená z PC materiálu, ktorý šíri silu nárazu po celej škrupine, minimalizuje silu a tlmí vašu hlavu. Druhá vrstva Polysource PSI je špeciálna vložka odolná voči nárazom, ktorá absorbuje zostávajúci tlak a drží ho mimo vašej hlavy. A posledná vrstva je vyrobená z pamäťovej peny, ktorá zaisťuje pohodlné uchytenie bez ohľadu na to, ako dlho budete jazdiť.

helma na bicykel livall cyklo smart prilba

Dokonalá v každom detaile

Do prilby sú integrované širokouhlé predné svetlá a super jasné zadné svetlá v uhle 270 °, čo maximalizuje vašu viditeľnosť aj na dlhé vzdialenosti. Inteligentné diódy LED signalizujú vodičom čo budete robiť ďalej (zastaviť, otočiť sa, alebo prejsť). Tri dynamické svetelné efekty navyše zaistia, že si Vás všimnú na akejkoľvek ulici. LIVALL EVO21 má senzory, ktoré rozpoznajú, keď spomaľujete, alebo zastavujete a automaticky rozsvieti výstražné svetlo bŕzd na zadnej strane prilby. Helma je vybavená akcelerometrom, ktorý využíva gravitáciu na detekciu spomalenia vozidla a aktivuje brzdové svetlá na 8 sekúnd, čím upozorní okolité vozidlá i chodcov. 

Livall helma bicykel led svetlo

Nikdy nie ste sami 

V prípade nehody či pádu má helma EVO21 systém SOS založený na detekcii pádu, ktorý sa automaticky aktivuje po 90 sekundách odpočítavania.  Automaticky vyšle núdzový signál a odošle vašu presnú polohu prostredníctvom GPS vašim núdzovým kontaktom. SOS systém možno aktivovať aj manuálne jedným klikom tlačidla na diaľkovom ovládači, ktorý sa nachádza na riadidlách. 

smart helma na bicykel app sos nudzova

APP do Vášho mobilu

Cez prehľadnú app vo vašom mobile si viete sledovať Vašu trasu, rôzne iné údaje a viete zdielať Vašu jazdu s priateľmi

app livall

Bezpečnosť prvoradá 

Prilba je aj napriek kvalitnému odolnému odvetrávaciemu systému, bezpečnostným technológiám vrátane inteligentného LED osvetlenia, detekcie pádu a systému SOS veľmi ľahučká, ale prvotriednej kvality. Je to všestranná pomôcka, ktorá nenechá nikoho ľahostajným či pri dochádzaní do mesta alebo pri prekonávaní cieľa na športových podujatiach na úrovni. 

cyklistická smart helma livall

 

 

Technické špecifikácie:

Inteligentné LED osvetlenie
LED predný pás
Signalizácia smeru (smerovky) cez ovládací modul pripevnený na riadidlách
Obvod hlavy: M54-58cm/L58-62cm
Bluetooth: 5.0 podpora
SOS varovanie
Vetracie otvory: 10
Li-ion batéria: 600 mAh
Doba nabíjania: približne 3 hodiny
Nabíjanie: magnetické
Doba prevádzky: až do 10 hodín svietenia, až  do3-6 hodín hudby + osvetlenie
3-osový gyroskop
Vodotesnosť: IPX5
Aplikácia pre smartfón: Áno – Livall
Hmotnosť: 350 gr.

M - obvod hlavy nad obočím 54 - 58 cm
L - obvod hlavy nad obočím 58 - 62 cm

livall evo 21 velkosti M L

Balenie obsahuje:
1 x ochranná inteligentná prilba LIVALL EVO21
1 x USB kábel
1 x návod na použitie

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Neuberger Klára Szandra

9153 Öttevény Arany János utca 16

Táto prilba je veľmi dobrá, je to presne to, čo som chcel.
S výrobkom som úplne spokojný, t.j. 100%.
Ďakujem mnohokrát
Nič také neexistuje
Preložené z: hu