Prilba na bicykel - Smart cyklistická prilba s Bluetooth + LED signalizáciou - Livall BH51M Neo

Kód tovar: 64-029
229,00 € 139,00 € Cena bez DPH: 115,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prilba na bicykel - Smart cyklistická prilba s Bluetooth + LED signalizáciou - Livall BH51M Neo. Dámska aj pánska cyklo prilba inteligentná pre bike či kolobežku.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prilba na bicykel - Smart cyklistická prilba s Bluetooth + LED signalizáciou - Livall BH51M Neo. Dámska aj pánska cyklo prilba inteligentná pre bike či kolobežku. Bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť cyklistov, a zároveň poskytuje až 270°​ viditeľnosť LED svetiel pre svetelnú signalizáciu. Bicykel patrí v dnešnej dobe medzi obľúbené aktivity a taktiež slúži aj ako forma dopravy do práce, avšak netreba zabúdať na bezpečnosť. Jedným z prvkov je prilba, ktorej primárnou úlohou je chrániť hlavu v prípade pádu. Prilba, ale môže ponúkať ďaleko viac ako len základnú bezpečnosť. 

cyklo prilba smart s bluetooth livall bh 51m

Livall prišiel s jedinečnú inteligentnou prilbou, ktorá kombinuje bezpečnosť, technológie a dizajn vo veľmi vysokej kvalite vďaka čomu bude Vaša jazda na bicykli zážitkom. Na prilbe je 12 ventilačných otvorov, ktoré zabezpečujú výborný prívod vzduchu v horúcom letnom počasí. Skvelý a funkčný dizajn robí z Livall BH51M perfektnú prilbu pre dennodennú jazdu na bicykli alebo iných športových aktivitách. 

cyklistická prilba BH51M smart s bluetooth

Každému cyklistovi by malo záležať aby bol na cestnej komunikácií dostatočne viditeľný z dôvodu bezpečnosti vo dne i v noci. Pomocou Livall smart prilby to nebude problém, nakoľko má v zadnej časti integrované intenzívne LED diódy viditeľné za každého počasia. Diódy môžu dokonca zobrazovať aj signalizáciu smeru jazdy. V prilbe je zabudovaný aj Bluetooth set so stereo reproduktormi a mikrofónom s potlačením okolitého šumu. Cez Bluetooth je možné sa pripojiť k mobilnému telefónu pomocou voľne dostupnej aplikácie "Livall Riding" (iOS a Android), ktorá poskytuje všetky potrebné informácie z bicyklovania. 

cyklistická prilba livall bh51m neo

Následne po spárovaní prilby so smartfónom sa otvárajú nové možnosti využitia ako prijímanie telefonátov, počúvanie obľúbenej hudby alebo pokyny navigácie z telefónu. K dispozícií je aj bezplatná komunikácia Walkie-talkie dostupná medzi prilbami Livall, ktorá funguje na báze vysielačky. Prilba Livall taktiež znásobuje bezpečnosť integrovaným senzorom otrasu, ktorý v prípade pádu vyšle SOS signál na predvolené číslo kontaktnej osoby s Vašou aktuálnou polohou, ak zostanete v bezvedomí. Chod prilby zabezpečuje dobíjateľná batéria s kapacitou 600 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží až 10 hodín pri LED signalizácií a pri režime počúvania hudby okolo 3 - 6 hodín. 

  sos alert cyklo cyklistická prilba

Prilba sa aktivuje pomocou gumenného tlačidla v zadnej časti prilby, vedľa tlačidla pod gumenným krytom je umiestnený magnetický port pre dobíjanie. Všetky časti sú dostatočne izolované pred vodou a potom. Pre pohodlné ovládanie funkcií prilby je súčasťou balenia bezdrôtový ovládač, ktorý sa jednoduchým spôsobom upevňuje na riadidlá bicykla pomocou gumičky. Príslušným ovládačom vieme aktivovať smerovú signalizáciu, zároveň ním vieme prijať hovor, regulovať hlasitosť zvuku, zapnúť fotoaparát na smartfóne a následne odfotiť alebo zapnúť vysielačku Walkie-talkie medzi prilbami Livall.

prilba Livall BH51M neo

 Ak patríte medzi aktívnych cyklistov a zároveň radi využívate moderné technológie, tak túto inteligentnú prilbu určite oceníte. Nie len, že uľahčuje komunikáciu počas jazdy bez nutnosti zastavenia, ale zároveň zvyšuje Vašu bezpečnosť. Prilba svoje využitie nájde aj pri jazde na koni, kolieskových korčuliach, skateboarde, horolezectve atď. V našom e-shope nájdete aj iné modely prilby od značky Livall. 

Livall aplikácia Livall aplikacia funkcie Livall sos signal Livall prilba nastavenia Livall prilba udaje z jazdy

SOS funkcia

V prípade nehody funkcia upozornenia SOS odošle polohu jazdca na mape Google jeho vopred vybraným núdzovým kontaktom. Prilba zaznamená, že jazdec spadol z bicykla a spustí sa 90-sekundové odpočítavanie, ktoré, ak nie je zrušené, odošle upozornenie. Táto funkcia vyžaduje, aby mal smartfón používateľa aktivovanú funkciu GPS.


SOS funkcia app mobil prilba na bicykel - Livall BH51M
 

Livall BH51M prilba - kompatibilita s Android/iOS zariadeniami

livall app pre smartphone mobil

 

Vlastnosti: 

plus  Kvalitné prevedenie prilby
plus  Bluetooth handsfree/ reproduktor
plus  270°​ viditeľnosť LED diód so signalizáciou
plus  SOS upozornenie v prípade pádu
plus  Výdrž batérie v prilbe až 10 hodín

 

Špecifikácie Livall prilby:

Model: BH51M Neo
Obvod hlavy: 57 - 61 cm
Zadné svetlá: Skupinové LED diódy
Bluetooth: BT 4.1 + HFP/ HSP/ A2DP, dosah maximálne 10 metrov
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofón: -42 dB
Batéria: 600 mAh 
Napájanie: DC-5V / 0,5 A
Nabíjací port: magnetický USB kábel
Doba nabíjania: 2 hodiny
Pracovná doba: max. 10 hodín, pri počúvaní hudby 3 až 6 hodín
Pohotovostný režim: max. 180 dní
Prevádzková teplota: 0°C do 40°C
Hmotnosť: 398 g


Špecifikácie Livall ovládača:

Model: BR80
Dosah vzdialenosti od prilby: 10 metrov
Tlačidlá: 4 smerové, funkčné tlačidlo, Walkie-talkie tlačidlo, tlačidlo na fotografovanie
Aplikácia: pre všetky druhy bicyklov
Batéria: 220 mAh
Pohotovstný režim: 2 roky
Rozmery: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnosť: 18 g


Obsah Balenia:

1x Smart prilba Livall
1x USB kábel 
1x Livall ovládač
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

98%
98%
Adam99

helma na bycikel

výstržné prvky
dobre sedí
z reproduktorov počuť dobrý zvuk

Skvelá prilba, ktorá má všetko potrebné. Výstražné osvetlenie rovnako ako bluetooth ako aj reproduktory, či mikrofón. Cena plne zodpovedá kvalite.