Duálna Kamera do auta so vzdialeným monitorovaním - PROFIO X2 + Uzamknutie SIM/Micro SD + Alarm vibrácií

Kód tovar: 14-031
349,00 € Cena bez DPH: 290,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Duálna Kamera do auta so vzdialeným monitorovaním - PROFIO X2 + Uzamknutie SIM/Micro SD + Alarm vibrácií + Live app na sledovanie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Duálna Kamera do auta so vzdialeným monitorovaním - PROFIO X2 + Uzamknutie SIM/Micro SD + Alarm vibrácií + Live app na sledovanie. Najnovšia autokamera od PROFIO Electronics Tracking Cam X2 ponúka funkcie ako GPS Tracker a to živé GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne či PC ako aj zobrazenie live obrazu z kamery v reálnom čase. Jedná sa o duálnu autokameru (predná a interiérová), ktorá umožňuje nahrávania záznamu z oboch kamier, kde predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080px pri 30 snímkoch za sekundu (s kompresiou H.264) s uhlom záberu140° a podporou vytvorenia Wifi 3G hotspotu cez vloženú 3G SIM kartu. Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. Telo kamery je vypracované z kvalitných materiálov čím je odolná voči vysokým teplotám alebo extrémnemu chladu. Ponúka možnosť uzamknutia (zámkou na kľúč) vloženej SIM ako aj Micro SD karty pred neoprávnením editovaním záznamov. Veľmi zaujímavou funkciu je aj možnosť vzdialeného vypnutia motora vozidla (pomocou relé) v prípade odcudzenia vozidla. Kamera v prípade potreby (SOS, odstránenie napájania, porucha auto-batérie) funguje aj na pribalenú externú batériu na kábli s kapacitou 450 mAh.

Duálna kamera - GPS sledovacie zariadenie do auta s WIFI a podporou 3G SIM pre dokonalý prehľad o jazde

kamera do auta live gps

V prípade núdze môžete stlačiť tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.Určite oceníte aj funkciu Alarm vibrácií - Vibračný alarm sa zapne po zastavení motora po uplynutí 5 minút. Ak je detekovaná nejaká vibrácia v odstavenom vozidle, aplikácia APP CarMatrix Vás upozorní pomocou notifikácie. Analýza chovania vodiča - vstavaný 9-osový senzor G umožňuje autokamere lepšie vykonávať analýzu správania vodiča. V prípade nevhodného chovania vodiča ako prudké zrýchlovanie, silné bzrdenie, alebo vysoké otáčky motora, Vás autokamera upozorní pomocou aplikácie na danú skutočnosť a zároveň uloží záznam z jazdy na SD kartu ako aj na Cloud server. Profio Tracking CAM X2 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Kamera do auta PROFIO X2 s funkciami pre ochranu vozidla a vzdialením sledovaním v reálnom čase

kamera do auta gps vzdialené monitorovanie
 

Po vložení SIM karty do autokamery Vám vytvorí  3G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby) a užívať si tak surfovanie na internete hocikedy a hocikde. Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Car Matrix", alebo cez PC platformu. Prostredníctvom nej je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovú skriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie autokamery. Výhodou je duálny objektív, ktorý nahráva záznamy buď z prednej alebo zadnej (interiérovej) kamery vrátane zvuku (je možné aj vypnúť nahrávanie zvuku). Interiérová kamera má IR nočné videnie, ktoré dokáže v noci nasvietiť celý priestor vozidla. 

 

profio kamera do auta x2

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj PC platformu, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.
Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

kamera do auta s gps live sledovaním profio x2

Vychutnajte si bezplatnú službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie www.car-matrix.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Jednotlivé zastavenia vozidla sú na mape označené červenou vlajkou a obsahujú informáciu ako dlho na danom mieste auto stálo. Z jazdy je možné exportovať súbor v excel formáte, v ktorom nájdete presný čas a miesto kde sa vozidlo nachádzalo. 

Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

live monitorovanie kamera do auta profio
Klikni pre zväčšnie obrázku

 

Vzdialená kontrola

Táto unikátna auto-kamera umožňuje vzdialenú kontrolu nad prehrávaním záznamov z kamery. Takisto možnosť spraviť foto snímku či video na diaľku priamo z kamery. Funkcia vypnutia motora na diaľku z nej robí skvelý nástroj ako ochranu pred odcudzením. Vibračný alarm, ktorý Vás upozorní na neželené otrasy (vniknutie do automobilu či náraz).

app na sledovanie kamery do auta

 

WiFi HOTSPOT

Po naštartovaní motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Názov hotspotu je "IMEI", zatiaľ čo heslo je posledných osem číslic IMEI. Stačí len otvoriť aplikáciu Car-Matrix, pripojiť sa k príslušnému WiFi, a potom môžete ľahko prehrávať záznamy či editovať nastavenia.
 
kamery do auta s gps hotspot app
 

3G vysokorýchlostný prenos dát

Stačí vložiť 3G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Kamera Profio Tracking Cam X2 podporuje 2G GSM a 3G WCDMA prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek.

3G vysokorýchlostný prenos dát kamera do auta

Vibračný alarm proti krádeži

Keď je ACC zapnutý, alarm a indikátory sa okamžite zastavia. Zariadenie sa prepne do režimu ochrany vozidla po 5 minútach od zastavenia motora vozidla. Ak senzory v kamere zachytia vibrácie vo vozidle, tak sa zapne alarm a upozorní Vás formou notifikácie cez aplikáciu v smartfóne do 10 sekúnd.

vibracny alarm kamera do auta profio x2

Odstavenie prívodu paliva

Keď telefón cez notifikáciu prijme narušiteľský alarm, je možné poslať príkaz na odstavenie motora. Je tak z bezpečnostných dôvodov možné urobiť len v prípade že zariadenie má identifikovanú GPS polohu a rýchlosť vozidla je menej ako 20 km/h.

odstavenie privodu paliva kamera profio x2

Živé real time sledovanie

Sledujte zábery z autokamery hocikedy a hocikde pomocou mobilnej aplikácie CarMatrix priamo vo Vášom smartfóne. 

profio kamera živé sledovanie

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovom zabrzdení alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako vážnu a spustí automatické nahrávanie záznamu. Potom uzamkne video súbor priebehu nehody. Toto video môže byť dôkazom pri dokazovaní vinníkov nehody.

zabudovany G-senzor kamera profio x2

Núdzové volanie SOS

V prípade núdze môžete stlačiť tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.

nudzove volanie SOS kamera do auta profio X2

Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pri použití našej platformy Car-Matrix môžete na jednom účte sledovať až 10000 zariadení. Je pre vás výhodné sledovať vašu flotilu po celú dobu.

riadenie flotily vozidiel kamery do auta profio

 

6 vrstvová celosklenená šošovka

Vyrobené z materiálov odolných voči vysokým teplotám, ktoré odolávajú rôznym podmienkam monitorovania. Šesťvrstvové celosklenené šošovky zaisťujú obraz s vysokým rozlíšením s vynikajúcim vyvážením farieb pre dennú a nočnú prevádzku.

6 vrstvove celosklenene sosovky kamera do auta

FULL HD 1080 video kvalita

Kamera Profio Tracking Cam X2 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do úžasných videí. Prišiel čas užiť si ostré a krásne zábery. 

FULL HD video kvalita kamera X2 Profio

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty. Normálne sa zábery ukladajú do priečinka DVRMEDIA/CarRecorder/GENERAL (hlavná kamera). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky prepíšu.

nahravanie v slucke profio x2 kamera

Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. Obraz na kamere je vždy čistý a jasný. 

podpora WDR funkcie kamera do auta Profio

Úplné 3-pruhové pokrytie

V záujme zníženia slepých bodov autokamera Profio tracking cam X2 používa 140° širokouhlý celosklenený objektív, ktorý pohodlne sníma 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoko citlivá a umožňuje presné a podrobné zaznamenávanie záberov. 

3 pruhové pokrytie na cestach profio x2 kamera

 

Porovnanie jednotlivých modelov PROFIO Cloud kamerových systémov

profio kamery do auta

porovnanie profio x1 x2 x4 x5 cloud kamery do vozidiel

Špecifikácie:

Model: PROFIO Tracking Cam X2
Procesor: ARM Cortex A7 Quad-Core 1.3GHz
Operačný systém: Android 4.4
Flash pamäť:  eMMC Flash 8GB     
RAM Pamäť: DDR3L 1GB  Frequency 533MHz 
GPS: GSM & WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA+(21Mbps)  EDGE  GPRS
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, nastaviteľný uhol snímania FOV(D) 140°
Rozlíšenie videa interiérová kamera: 640*480px
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC software: www.car-matrix.com, APP na mobil: CarMatrix
Live sledovanie:  Obe duálne kamery cez APP     
G-Sensor: Áno     
Mikrofón: Áno
Vstavané reproduktory: Áno
Podpora micro SD: až do 64GB
USB dátové rozhranie: Micro USB 5 Pin 
Batéria externá: 450mAh 
Napájanie: 12V - 24V
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)     
Rozmery kamery: 109 (D) * 69 (Š) * 52 (V) mm
Hmotnosť kamery: 225 g

 

Obsah balenia:

1x Autokamera PROFIO Tracking Cam X2
1x Kabeláž pre priame pripojenie na poistkovú skrinu 12V/24V - (Dĺžka 2 metre)
1x Držiak
1x 3M vysokoadhezívna nálepka
1x Externá batéria 450 mAh
1x Relé s káblom
1x Kábel s SOS tlačidlom
1x Zámka a kľúčiky pre uzamknutie SIM/Micro SD
1x Manuál 

profio tracking cam x2 obsah balenia

profio electronics Kamera Tracking Cam X2 je špičkový produkt  novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

99%
100%
Decampo spol.

100% plní svoju funkciu

Skvelá kamera a naozaj veľmi jednoduché online monitorovanie
Preložené z: cs
98%
Ing. Peter Porubský

Vynikajúce riešenie pre monitoring vozového parku

Naozaj profesionálne a spoľahlivé riešenie pre monitorovanie vozového parku. Máme vo firme viacero vozidiel a potrebovali sme online sledovanie cez gps ako aj kontrolu cez kamery.
Táto kamera je vo svojej triede unikátna a funkcie ktoré ponúka ako vzdialené vypnutie motora sa nám do budúcna aj v prípade odcudzenia vozidla môžu hodiť.
trošku väčšia propagácia