3 kanálová kamera do auta s GPS (predná/zadná/vnútorná) s 2K + Parkovací mód - Profio S12

Kód tovar: 55-212
399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

3 kanálová kamera do auta s GPS (predná/zadná/vnútorná) s 2K + Parkovací mód - Profio S12 - Sony Starvis, WDR + 140 ° uhol záberu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

3 kanálová kamera do auta s GPS (predná/zadná/vnútorná) s 2K + Parkovací mód - Profio S12 - Sony Starvis, WDR + 140 ° uhol záberu. Vďaka tejto autokamere budete disponovať záznamom z jazdy pred vozidlom, vo vozidle, aj za ním. Predná kamera poskytuje 2K rozlíšenie videa, kamera snímajúca interiér vozidla ako aj kamera umiestnená tak aby natáčala čo sa deje za vozidlom (zadná kamera) ponúkajú Full HD 1080p rozlíšenie. 

Vďaka vysokému rozlíšeniu, senzoru Sony Starvis, technológii WDR, clone F1.6 a širokému uhľu pohladu až 140° (predná kamera) a 140° (zadná a vnútorná kamera) budú nahrávky z kamery v špičkovej kvalite a použiteľné aj v horších svetelných podmienkach. Samozrejmosťou sú aj ďalšie funkcie, ako nahrávanie v slučke, Detekcia pohybu, GPS, G senzor alebo podpora micro SDXC kariet do veľkosti 256GB. Určite využijete aj 4 IR LED svetlá smerujúce k cestujúcim vo vozidle, ktoré dokážu presne zachytiť celú kabínu, aj keď je úplne tmavá.

Kamerový set do auta - 3 kamery (predná, zadná, vnútorná)

Profio S12 ponúka prednú kameru, vnútornú a zadnú kameru, takže výhodou je snímanie videa z 3 kamier a to súčasne pri 1440p + 1080p + 1080p /30fps, čo vám poskytne všestrannú ochranu na cestách. Predná kamera dokáže bez problémov zaznamenať jasné, viditeľné ŠPZ a dopravné značky.

3 kánálová kamera do auta Profio S12

Parkovací režim s detekciou

Monitorovanie počas parkovania je možné spustiť detekciou pohybu alebo detekciou kolízie s nepretržitým napájaním. Automatická detekcia pohybu sa spustí, keď sa pred vašim autom nachádzajú pohyblivé osoby alebo predmety, prípadne ak je detekovaný náraz. Detekcia kolízie umožní automaticky zapnúť záznam pri náraze. Pre správne fungovanie režimu parkovania by kamera mala byť vždy pripojená k trvalému napájaniu. Zapnite túto funkciu pri konštantnom napájaní a kamera začne detekovať pohyb objektov pred kamerou. Keď kamera vyhodnotí že pred vozidlom nie je pohyb, automaticky vypne nahrávanie videa. Funkcia je vhodná pre ochranu pred poškodením vozidla alebo odcudzením vecí.

Kamera do auta Profio S12 parkovací režim

Superkondenzátor

Kamera Profio S12 má zabudovaný super kondenzátorom namiesto lítiových batérií. Superkondenzátor zaisťuje lepšiu ochranu pred vyššou teplotou a nehrozí tak poškodenie alebo explozia ako pri klasických batériách. Poskytuje tiež dlhšiu životnosť ako autokamery s lítium-iónovými batériami.

Superkondenzátor kamera do auta profio s12

Spoľahlivý svedok nehody

Vďaka zabudovanému G-senzoru je autokamera Profio S12 spoľahlivým partnerom aj v krízových situáciách. Kamera automaticky detekuje náraz a uzamkne súbor aby sa automaticky nevymazal. Takýto súbor je uložený vo vyhradenom priečinku kde nemôže byť vymazaný funkciou nahrávania v slučke.

Svedok nehody Profio S12 kamera do auta

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty (podľa nastavenia). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky vymažú a nahradia novými.

Profio S12 nahrávanie v slučke

Nová kompresia videa H.265

Autokamera je vybavená novou kompresiou H.265, ktorá zaistí ukladanie záznamov v menšej veľkosti. Záznam nahratý v tejto kompresií bude zaberať o 30% menej miesta na pamäťovej karte a pritom kvalita obrazu ostane zachovalá. Takže sa pamäťovú kartu sa Vám zmestí oveľa viacej záznamov v porovnaní so staršou kompresiou H.264.
 
kompresia h.265

 

Senzor Sony STARVIS

Sony STARVIS je technológia podsvietenia pixelov používaná v obrazových snímačoch CMOS pre špičkové kamery. Vyznačuje sa vysokou citlivosťou a dosahuje vysokú kvalitu obrazu vo viditeľnej svetlosti, ale aj v oblasti kde by inak kamera musela použiť infračervené prisvetlenie. Vďaka vysoko výkonnému snímaču Sony STARVIS CMOS, veľkému 6-sklenenému objektívu je táto kamera do auta schopná automaticky zvýšiť expozíciu v tmavých situáciách na snímanie jasných videozáznamov.

Sony Starvis kamera do auta
 

Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. WDR je rozdiel v úrovniach svetla na obraze medzi najtmavšími a najjasnejšími oblasťami.  

podpora WDR funkcie kamera do auta Profio s12

WDR - wide dynamic range kamery do auta

Vysoký uhol snímania

V záujme zníženia slepých bodov autokamera Profio S12 používa 140° širokouhlý celosklenený objektív pre všetky kamrey, ktorý pohodlne sníma 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoko citlivá a umožňuje presné a podrobné zaznamenávanie záberov. 

profio s12 uhly snímania kamery do auta
 

Unikátny dizajn adaptéru

Unikátny dizajn napájacieho adaptéru v sebe skrýva port USB a umožňuje tak napájať ďalšie USB zariadenie, takže používaním autokamery nestratíte možnosť pripojiť napríklad na nabíjanie telefón.

Profio S12 USB adaptér

DashCam Player

V tomto jednoduchom prehrávacom softwari nájdete užitočné informácie, ktoré boli zaznamenané kamerou. Pri prehrávaní nahratého videa sa načítajú údaje ktoré boli vložené kamerou do video záznamu. Software Vám zobrazí GPS polohu vozidla na mape, kde budete vidieť kde sa vozidlo v daný moment nachádzalo. Údaje z G senzora sa zobrazia v grafe, kde budete vidieť preťaženie na samostaných osiach. Pri použití viac-kanálovej kamery je možné zapnúť zobrazenie viacerých obrazov počas prehrávania.
 
  prehrávač Dashcam profio kamera

 

Špecifikácie:

Model: Profio S 12
Chipset: Hi3559V200
Formát nahrávaných súborov: MP4,JPG
Kompresia videa: H.264/265 encoding
Objektív: 6G sklenená šošovka, objektív s 6 vrstvami
LCD: IPS 2,45"
GPS: Áno
G senzor: Áno (3 osí)
WDR: Áno
Nahrávanie v slučke: Áno
Mikrofón: Áno
Podpora micro SD: do 256GB ( min. class 10)
Dátové rozhranie: USB C 2.0
Batéria: Super Capacitor
Napájanie: 12V - 24V (adaptér na 5V 1,5A)
Prevádzková teplota a vlhkosť -10 ° C ~ 55 ° C, RH 15-60%
Rozmery kamery: 109 (D) * 47 (Š) * 46 (V) mm
Hmotnosť kamery: 106,6 g

Predná kamera
Senzor: Sony Starvis cmos IMX335
Rozlíšenie videa: 2K (2560x1440) 30fps
Uhol snímania: 140° (wide)
Clona objektívu: F1.6

Vnútorná kamera
Senzor: Sony Starvis cmos IMX307
Rozlíšenie videa: 1080p (1980x1080) 30fps
Uhol snímania: 143° (wide)
Clona objektívu: F2.0

Zadná (externá) kamera
Senzor: Sony Starvis cmos IMX307
Rozlíšenie videa: 1080p (1980x1080) 30fps
Uhol snímania: 143° (wide)
Clona objektívu: F1.8
 

Obsah balenia:

1. Autokamera PROFIO S12
2. Zadná kamera PROFIO
3. Kábel na pripojenie zadnej kamery - (Dĺžka 6m)
4. Napájací adaptér 12V/24V - (Dĺžka 3,5m)
5. Držiak s prísavkou a GPS
6. USB kábel
7. Manuál


Profio S12 obsah balenia

profio electronics Kamera Profio S12 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Dušan

Profio 3-kanal s12

Velmi dobra kamera, ktora nezamrza, mam ju asi 3 mesiace a oproti Dod je to top... zatial velka spokojnost. Obraz, kvalita, software, zatial najlepsia aku som mal. Uvidime leto horucavy este.