Ultrazvukový čistič pleti (špachtla) - 3 programy čistenie + masáž + galvanický prúd

Kód tovar: 11-427
99,00 € 79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Ultrazvukový čistič pleti (špachtla) so vstavanou batériou 600mAh, s 3 programami - čistenie, masáž, galvanický prúd.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ultrazvukový čistič pleti (špachtla) so vstavanou batériou 600mAh, s 3 programami - čistenie, masáž, galvanický prúd - pre dokonalý vzhľad pokožky. Kozmetický prístroj v luxusnom vyhotovení je určený na ošetrenie pleti na profesionálnej úrovni aj v domácich podmienkach. Ultrazvuková špachtľa pre najnáročnejších klientov ponúka ultrazvukové vlny režimoch čistenia pleti a liftingu, galvanický prúd, vibračnú mikromasáž,  aplikátor z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele pre extrémne dlhú životnosť, bezdrôtová prevádzka vďaka zabudovanej dobíjateľnej batérii s kapacitou 600mAh. Tento kompaktný, malý a ľahký prístroj obsahuje všetko, čo ponúka plnohodnotné estetické štúdio. Kozmetická ultrazvuková špachtľa sa dobre drží a ľahko používa.

spachtla na tvar

Kozmetický prístroj ponúka úplne porovnateľné technické parametre, ako ultrazvuková špachtľa, ktorú používajú profesionálne kozmetičky. Doprajte si dôkladne čistú a hladkú pleť kedykoľvek a v pohodlí vášho domova. Ultrazvuková špachtľa na čistenie pleti prináša celý rad výhod. Hĺbkovo čistí kožné póry. Ponúkne vám intenzívnu ultrazvukovú masáž na zvýšenie pružnosti pleti. Prístroj má špeciálny tvar aplikačnej hlavice pre ľahký pohyb po pleti aj cez záhyby a nerovnosti. Podporuje lokálny krvný obeh najmä v oblasti okolo očí.

ultrazvukový čistiť pleti

Kozmetický prístroj sa zameriava na časté upchávanie kožných pórov a tvorbu čiernych bodiek v T zóne a najmä na nose. Pravidelné hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom významne prispieva ako prevencia proti tvorbe akné. Veľkou plochou aplikátora možno stimulovať jemné metličkové vrásky s možnosťou dôkladného zapracovania výživových látok z kozmetických krémov a sér. Ultrazvukové vlny v špecifickej frekvencii odstránia všetky odumreté kožné bunky a rezíduá. Vaša pleť bude už po prvom ošetrení prístrojom voľne dýchať!

cistic tvare a pleti spachtla

S kozmetickým prístrojom je to rovnaké, ako keby ste mali v zásuvke hneď tri prístroje. Aplikačná hlavica generuje ultrazvukové vlny, masáž a galvanický prúd. Technológie, ktoré patria v kozmetických salónoch medzi najpoužívanejšie! V režime pôsobenia ultrazvukových vĺn pri použití väčšej plochy hornej strany aplikátora si vaša pleť dopraje príjemnú vibračnú mikromasáž vyvolanú ultrazvukovými vlnami.

čistič pórov

Kozmetický prístroj generuje prostredníctvom aplikačnej hlavice ultrazvukové vlny. Frekvenčný kmitočet ultrazvuku je optimalizovaný na dosiahnutie požadovaného účinku bez poranenia pleti. Všetky nečistoty, zvyšky mejkapu a odumreté kožné bunky priľnú na hrote aplikátora prístroja. Ultrazvuk prenikne aj do tých najmenších záhybov a dokonale sa prispôsobí tvaru tváre. Druhá strana aplikátora pomocou ultrazvuku v kombinácii s galvanickým prúdom napomáha účinne zapracovať kozmetické prípravky s vysokou mierou efektivity.

Na dosiahnutie ešte lepších výsledkov na ceste k čistej a žiarivej pleti je ultrazvukový prístroj na čistenie pleti  vybavený funkciou galvanického prúdu. Aplikátor generuje galvanický prúd s kladným nábojom. Záporne nabité častice nečistôt sú priťahované aplikátorom ako magnet. Ultrazvukové vlny vytvoria v kombinácii s kladným nábojom vysoko účinný nástroj na rutinné ošetrenie pleti. Pravidelné prístrojové čistenie významným spôsobom prispieva k spomaleniu procesu starnutia pleti. Záporný náboj napomáha penetrovať účinné látky z kozmetických sér do pokožky. 

Nečistota je nabitá negatívnym nábojom a aplikačná hlavica tak vytvára naopak kladné ióny, ktoré priťahujú nečistoty ako magnet a vyťahujú na povrch, kde sa dajú ľahko odstrániť. Nečistota sa zachytáva nielen na povrchu pokožky, ale hlboko v póroch. Napriek tomu zohráva zásadnú úlohu v čistení pleti ultrazvuk.

ultrazvukové čistenie pleti

Aplikačná hlavica prístroja má špeciálne zakrivenie. Pleť môžete ošetriť hneď dvoma spôsobmi – hornou hranou aplikačnej hlavice alebo väčšou plochou aplikátora. Hornú hranu aplikátora využijete na intenzívne čistenie pleti. Väčšou plochou aplikátora možno veľmi účinne zapracovať kozmetické prípravky hlbšie do pleti. Zamerať sa môžete na jemné vlásočnicové vrásky s intenzívnou ultrazvukovou mikromasážou.

Technológie prístroja sú naprogramované do 3 plne automatických režimov. Žiadne zložité zdĺhavé nastavenie. Ultrazvukový čistič pleti má automatické program, ktoré poskytnú vašej pleti špičkové ošetrenie vo všetkých fázach: intenzívne hĺbkové čistenie, zapracovanie kozmetických prípravkov alebo intenzívnu ultrazvukovú mikromasáž jemných vrások!

galvanický prúd čistenie pleti

  • Ultrazvukové vlny doplnené o kladnú ionizáciu

Pomocou kozmetického prístroja ľahko odstránite odumreté kožné bunky a rezíduá. Na ošetrenie sa používa úzka horná plocha aplikačnej hlavice. Program je ideálny na hĺbkové čistenie pleti. 

  • Kontinuálne a prerušované ultrazvukové vlny

Program je ideálny na čistenie pleti alebo intenzívnu stimuláciu jemných vrások na dosiahnutie liftingového efektu. 

  • Ultrazvukové vlny doplnené o zápornú ionizáciu

Na ošetrenie pleti sa používa väčšia plocha hornej strany aplikátora. Program kozmetického prístroja je ideálny na zapracovanie kozmetických prípravkov pod hornú vrstvu pleti. Použiť môžete váš obľúbený kozmetický prípravok. 

ultrazvukový čistič tváre

Vlasnosti:

plus Odstránenie odumretých kožných buniek a nežiaducich rezíduí
plus Dokonalý peeling pleti až do hĺbky kožných pórov
plus Funkčná prevencia proti vzniku čiernych bodiek a upchávaniu kožných pórov
plus Účinné zapracovanie kozmetických prípravkov, krémov a sér do pleti
plus Liftingový efekt na jemné mimické vrásky a posilnenie pružnosti pleti
plus Neinvazívne bezbolestné ošetrenie bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov
plus Lokálna podpora krvného obehu na stimuláciu lymfatického systému tváre


Špecifikácia:

Materiál: ABS, nerezová hlavica
Farba: biela
Napájanie: dobíjateľná vstavaná batéria
Nabíjanie: micro USB kábel, DC 5V
Max. výkon: 1,5W
Kapacita batérie: 600mAh
Hmotnosť: 82g
Rozmery: 158x50x20 mm


Obsah balenia: 

1x Ultrazvukový čistič pleti
1x USB kábel pre nabíjanie
1x Manuál
 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie