Elektrická manikúra a pedikúra so vstavanou batériou + 6 nádstavcov

Kód tovar: 11-423
105,00 € 89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Elektrická manikúra a pedikúra so vstavanou dobíjateľnou batériou 500mAh + 6 nádstavcov, 3 úrovne rýchlosti a zmena smeru rotácie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Elektrická manikúra a pedikúra so vstavanou dobíjateľnou batériou 500mAh + 6 nádstavcov, 3 úrovne rýchlosti a zmena smeru rotácie. Tento šikovný prístroj je určený na manikúru a pedikúru. Je napájaný pomocou zabudovanej dobíjateľnej batérie s kapacitou 500mAh a výdržou 2 hodiny, takže nepotrebujete žiadne káblové pripojenie zariadenia. Obsahuje 6 nádstavcov s rôznou hrúbkou a účelom použitia, ktoré si môžete ľubovoľne meniť podľa toho, čo konkrétne potrebujete ošetriť.

Keramický nádstavec je vhodný na úpravu nechtov na rukách aj nohách, kde bývajú nechty príliš tvrdé a niekedy zarastené. Zvládne obrúsiť mozole, okraje kurích ôk aj zrohovatenú kožu. Využitie nájdete aj v starostlivosti o umelé nechty. Plstený nadstavec nechty vyhladzuje a leští. Tento prístroj ponúka ľahko ovládateľný rýchloupínací systém nadstavcov a možnosť nastavenia až 3 rýchlostí otáčania aj jeho smeru. 

elektrická manikúra prístroj

Nechty ako zo salónu v pohodlí domova. Obsluha elektrickej manikúry je veľmi pohodlná a zvládne ju každý. V balení nájdete 6 rôznych nástavcov, ktoré môžete ľubovoľne vymieňať. Získajte krásne nechty v bezpečí a pohodlí vášho domova. Dobíjacie a bezdrôtové prevedenie. Zabudované LED svetlo pre jasný pohľad na nechty. 3 rýchlosti rotácie a 2 smery - vpred a vzad pre rýchle a ľahké použitie.

leštenie nechtov

Elektrická manikúra je neoceniteľným pomocníkom žien, ktoré dbajú na svoju krásu a túžia byť upravené v každej situácii. Špeciálne nástavce sú vhodné ako na úpravu nechtov na rukách, aj nohách. Nechty si krásne opilníkujete, v prípade nechtov na nohách sa zbavíte nevzhľadnej hrubosti a následne povrch nechtov krásne vyleštíte aby bol hladký, jemný a závideniahodný. Okolie nechtov si ošetríte kužeľom a už vám nič nebráni pochváliť sa vašim novým a krásnym ja.

starostlivosť o nechty

Profesionálna sada na manikúru a pedikúru poteší každého, kto dbá o svoj vzhľad a vzhľad svojich rúk, nôh a nechtov.Touto manikúrou ľahko odstránite stvrdnutú kožu na nohácha a nebudete mať ani problém odstrániť prípadné kurie oko. Neupravené nechty sa stanú minulosťou! S pomocou manikúry a pedikúry bude pre Vás hračkou upraviť nechty do podoby, aká Vám vyhovuje a aká je trendy. Vďaka miniatúrnym rozmerom si tento prístroj môžete zobrať všade so sebou. 

leštič nechtov

Sada obsahuje 6 nástavcov napríklad pre obrúsenie, odstránenie a vyhladenie nechtov alebo kože. Zariadenie disponuje možnosťou voľby z 3 rýchlostí a navyše si u nich môžete zvoliť ľavý či pravý chod. Samozrejmosťou je LED svetlo. Teraz budú vaše ruky a nohy profesionálne upravené!

domáca úprava nechtov

Profesionálne upravíte svoje nechty ako mávnutím čarovného prútika. S pomocou elektrickej manikúry bude pre vás úprava nechtov do trendy podoby úplnou hračkou.

elektrická manikúra a pedikúra


Vlasnosti:

plus Určený na manikúru a pedikúru
plus Napájanie pomocou dobíjateľnej zabudovanej batérie
plus 6 nádstavcov rôznej zrnitosti
plus Vhodný na úpravu nechtov na rukách aj nohách, obrúsenie mozoľov, okrajov kurích ôk aj zrohovatenej kože
plus Možné použiť aj na umelé nechty
plus Ľahko ovládateľný rýchloupínací systém nadstavcov
plus 3 rýchlosti otáčania + zmena smeru rotácie

Špecifikácia:

Farba: biela
Napájanie: dobíjateľná vstavaná batéria, DC 3,7V
Nabíjanie: micro USB kábel, DC 5V
Max. výkon: do 0,5W
Kapacita batérie: 500mAh
Výdrž batérie: cca. do 2 hodín
Hmotnosť: 53g
Rýchlosť rotácie: 15000 RPM
Doba nabíjania: 2 hodiny
Vhodná leštička: 2,35 mm
Rozmery: 156x21,5x20 mm


Obsah balenia: 

1x Elektrická manikúra
6x Nádstavec
1x USB kábel pre nabíjanie
1x Manuál
 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie