Detský čistič ušného mazu s WiFi a FULL HD kamerou - odstraňovač ušného mazu pre deti

Kód tovar: 67-041
69,00 € Cena bez DPH: 57,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Detský čistič ušného mazu s WiFi a FULL HD 1920x1080p kamerou - odstraňovač ušného mazu pre deti je inovatívnym spojením moderných technológií a starostlivosti o zdravie najmenších.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Detský čistič ušného mazu s WiFi a FULL HD 1920x1080p kamerou - odstraňovač ušného mazu pre deti je inovatívnym spojením moderných technológií a starostlivosti o zdravie najmenších. Tento šikovný prístroj prináša nový rozmer starostlivosti o čistotu uší vašich detí. S jeho pomocou už nie je čistenie uší spojené s nepríjemnými zážitkami, pretože toto zariadenie ponúka bezpečný a efektívny spôsob, ako odstrániť nahromadený ušný maz. Vďaka možnosti pripojenia cez wifi je tiež jednoduché ho ovládať a sledovať jeho výkon prostredníctvom aplikácie (iOS / Android) z akéhokoľvek smart zariadenia, čo robí starostlivosť o zdravie uší jednoduchšou a pohodlnejšou ako kedykoľvek predtým.

Odstraňovač ušného mazu pre deti s WiFi je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť a efektívnosť. Jeho šetrné materiály a ergonomický dizajn zabezpečujú, že proces čistenia uší prebieha bezpečne a bez nepríjemných pocitov. Vďaka špeciálne vyvinutým príslušenstvám je možné upraviť intenzitu a presnosť čistenia podľa potreby, čím sa zabezpečuje maximálna účinnosť bez toho, aby to bolo pre vaše dieťa nepríjemné. Čistič uši pre deti s wifi je spoľahlivým partnerom v starostlivosti o hygienu uší, čo z neho robí skvelú voľbu pre modernú rodinu, ktorá si cení pohodlie a efektívnosť vo svojom každodennom živote.

Čistič uši s wifi pripojením pre deti detsky s kamerou do ucha

Rozkošný a pútavý dizajn

Okrem svojej účinnosti a technologickej vyspelosti tento čistič uši pre deti s wifi okúzľuje aj svojím rozkošným a pútavým dizajnom. Jeho ergonomický tvar nie len prispievajú k atraktívnemu vzhľadu, ale tiež zabezpečujú pohodlné a príjemné používanie pre deti. Svojím jemným vzhľadom a prívetivým dizajnom dokáže tento produkt získať srdcia nielen malých používateľov, ale aj ich rodičov, čo ho robí nielen praktickým, ale aj atraktívnym doplnkom do každej domácnosti.

čistič uši pre deti detsky cistic na cistenie usi detsky

Pohodlné a univerzálne WiFi pripojenie

Čistič ušného mazu s WiFi spojením disponuje jednoduchým a intuitívnym rozhraním, ktoré je kompatibilné s rôznymi iOS a Android zariadeniami. Užívateľsky prívetivá aplikácia umožňuje sledovať proces čistenia uší na displeji vášho smartfónu, alebo tabletu, čím zvyšuje pohodlie a efektivitu celého procesu.

Čistič uši pre deti s wifi prináša nielen účinné vyčistenie, ale aj schopnosť zachytiť dôležité momenty počas čistiacich operácií. Vďaka zabudovanej funkcii fotografovania je možné zachytiť snímky vnútra ušného kanála, čo je obzvlášť užitočné pre neskoršie konzultácie s odborníkmi, alebo pre vlastné záznamy. Táto možnosť pridáva nový aspekt k starostlivosti o ušné zdravie, poskytujúc cenné informácie, ktoré by inak mohli byť prehliadnuté.

odstraňovač ušného mazu pre deti s kamerou

Efektívna a inteligentná starostlivosť s HD kamerou

Prístroj na čistenie uší s HD kamerou a integrovaným svetlom predstavuje novú generáciu v starostlivosti o ušné zdravie. Ponúka nielen presné a hĺbkové čistenie, ale aj možnosť sledovania a analýzy stavu ušného kanála, čím prispieva k lepšiemu pochopeniu osobnej hygieny.

čistič ušného mazu s WiFi pre deti do ucha kamera

Komfort a presnosť v každom kroku

Zabudovaná lupa v kamere je jednou z výnimočných vlastností tohto úžasného čističa uší pre deti s wifi. Táto inovatívna technológia umožňuje detailné sledovanie procesu čistenia uší v reálnom čase s vysokým rozlíšením. Vďaka tejto funkcii rodičia, alebo staršie deti môžu presnejšie monitorovať a riadiť čistiaci proces, čo prispieva k zabezpečeniu dôkladného a efektívneho vyčistenia uší. Táto užitočná vychytávka poskytuje väčšiu istotu a kontrolu, čím robí starostlivosť o uši pohodlnejšou a spoľahlivejšou.

odstraňovač ušného mazu pre deti s kamerou

Dôraz na hygienu a bezpečnosť

Odstránovač ušného mazu bol navrhnutý s dôrazom na hygienu a bezpečnosť. V balení nájdete silikónové lyžičky, ktoré zabezpečujú čistenie uší s dôrazom na hygienu a minimalizujú riziko zranenia či podráždenia. Prístroj má kapacitu batérie 130 mAh, čo znamená až 45 minút nepretržitého používania. Táto vylepšená výdrž umožňuje užívateľom pohodlne vykonávať čistenie uší bez obmedzení, dokonca aj pri častejšom používaní.

odstranovac usneho mazu pre deti s wifi a HD kamerou

 

Špecifikácia:

 • Model: Q3
 • Materiál: PC Shell
 • Batéria: 130 mAh
 • Pracovný čas: 45 minút
 • Pixel fotoaparátu: 8,0 mega pixelov
 • Micro 5PIN vstup: 5V / 0.5A
 • Rozlíšenie videa: 1920*1080px
 • Oblasť zaostrenia: 12-15mm
 • Priemer objektívu: 3,5mm
 • Pracovná teplota  -10° - 45°
 • Váha: 26g


Obsah balenia:

1x Detský čistič uší 
6x Lyžička do uší
1x Nádoba na ušné lyžičky
1x Nabíjací kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie