Čistič zubných protéz 45kHz ultrazvukový čistič U-V na zubné protézy 360° hĺbkové čistenie

Kód tovar: 67-040
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

45kHz Ultrazvukový čistič U-V na zubné protézy 360° hĺbkové čistenie + 99,99% čistenie svetlom, aby sme vám zaistili zdravší a pohodlnejší život.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Čistič zubných protéz 45kHz ultrazvukový čistič U-V na zubné protézy 360° hĺbkové čistenie + 99,99% čistenie svetlo​. Ultrazvukový čistiaci prístroj na vyrovnávatká, chrániče úst, strojčeky, hlavy zubných kefiek, čistič držiakov na všetky zubárske zariadenia, biele šperky, prstene alebo kľúče. 360° všeobecné hĺbkové čistenie - stroj na čistenie držiakov využíva vysokofrekvenčné zvukové vlny 45 000 Hz na 360° preniknutie do štrbín a dutín, čím účinne odstraňuje častice/nečistoty zo zubných protéz, držiakov, dentálne strojčeky, hlavy zubných kefiek a dokonca aj šperky, aby vaše veci vyzerali ako nové a v perfektnom stave.

Ultrazvukový čistič zubných protéz - aby sme vám zaistili zdravší a pohodlnejší život

Čistič zubných protéz - čistenie kefky, strojčeky


Dva režimy na čistenie – Ultrasonic cleaner. Tento ultrazvukový čistiaci stroj má 2 režimy čistenia: Režim 1 - 5 minút ultrazvukového čistenia LED a Režim 2 - 5 minút ultrazvuku plus 5 minút pulzu a čistenie LED súčasne. Umožňuje vykonať vhodné nastavenia podľa vlastností predmetov na dosiahnutie dokonalých výsledkov čistenia. Je možné kombinovať s čistiacimi tabletami, umývacím prostriedkom a ústnou vodou pre 360 ° hĺbkové čistenie a redukciu zápachu.

čistič na zubné protézy U-V 99,99% čistenie svetlom

99,99% čistenie  svetlom - čistič je dodávaný s 3 kusmi LED svetiel, pracuje automaticky s ultrazvukom alebo pulzom po dobu až 5 minút alebo 10 minút, svetlá spolupracujú s ultrazvukom, 360° všeobecné hĺbkové čistenie, je efektívny, udržujte svoje osobné veci, ako sú zubné protézy, šperky, prstene, hodinky, holiaci strojček, štetec na make-up, zubná kefka, každý deň ako nové.

čistiaci prístroj na vyrovnávatká, chrániče úst, strojčeky, hlavy zubných kefiek, šperky

Jedinečne navrhnutý nízkohlučný stroj na čistenie šperkov. Na hornej strane ultrazvukového čističa držiakov sú 2 multifunkčné vyhradené otvory, čo je veľmi výhodné pre čistenie dlhých predmetov, ako sú hlavy zubných kefiek a štetce na make-up. Škrupina je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu ABS, vstavaná vložka z nerezovej ocele je odolná. Dno je vybavené štyrmi protišmykovými gumami, ľahko stabilizuje ultrazvukovú čističku, účinne znižuje hluk a uľahčuje používanie.

ultrazvukový čistiaci prístroj kefky protezy, proteza


Ľahké piužitie a veľká kapacita - ultrazvukový čistiaci prístroj má dotykové ovládanie jedným tlačidlom, extrémne jednoduché ovládanie a automaticky čistí za 5-10 minút, nie je potrebné neustále dávať pozor. Prenosné zariadenie - veľká kapacita 200 ml stačí na čistenie zubných protéz, strojčeka, šperkov a ďalších predmetov a ultrazvukovú čističku si môžete dať do kufra, takže je to pohodlné. Tento ultrazvukový čistič zubných protéz je tiež skvelým darčekom pre seniorov a dospelých.

čistič zubne nahrady sperkyŠpecifikácie produktu:
Ultrasonic výkon: 25W
Frekvencia 45 kHz
Kapacita: 200ml
Veľkosť vnútornej nádoby: 8x8x4cm
Celkové rozmery výrobku : ‎ 11,38 x 11,38 x 9,4 cm
Hmotnosť: 90,72 g
Napájanie: DC12V / 2A


Obsah balenia:
1x ultrazvukový čistič
1x napájací kábel
1x manuál
 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie