Bezdrôtový digitálny očný masér iSee4 s kompresiou tepla a hudbou

Kód tovar: 11-286
189,00 € 159,00 € Cena bez DPH: 132,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Bezdrôtový digitálny očný masér iSee4 s kompresiou tepla a hudbou sa efektívne postará o potlačenie Vášho stresu, napätia a bolesti po náročnom dni.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bezdrôtový digitálny očný masér iSee4 s kompresiou tepla a hudbou sa efektívne postará o potlačenie Vášho stresu, napätia a bolesti po náročnom dni. Jedná sa o inovatívne zariadenie, ktoré slúži ako masážny prístroj pre celú okulárnu oblasť a využíva kombináciu inteligentého tlaku vzduchu, vibračnej masáže, bodovej masáže a jemného infračerveného žiarenia čo prínáša výsledný efekt omladzovania unavených očí. Zariadenie v sebe skrýva dokonca aj zabudované reproduktory s nahranými prírodnými melódiami, ktoré Vám pomôžu sa uvoľniť počas relaxácie. 

ocny maser

Mali ste ťažký deň v práci? Doľahla na Vás únava? Doprajte si chvíľu oddychu v pohodlí domova, stačí si nasadiť na hlavu digitálneho očného maséra a o zvyšok sa už postará. Jemné masírovanie s ohrievaním a v pozadí hrajúce upokojujúce zvuky to sú ideálne podmienky pre efektívný relax. DIgitálny očný masér neslúži len na relax, ale vie byť užitočný aj pre iné účely, ako pri potlačení bolesti hlavy alebo tlaku v očiach. Totiž pravidelné masírovanie okulárnych oblastí má blahodárny účinok na Vaše oči, nakoľko masírovanie podporuje lepší krvný obeh čo má pozitívny vplyv na vačky a tmavé kruhy pod očami. Doprajte svojim očiam patričnú opateru v dnešnej digitálnej dobe pri neustálom hľadení do displejov a monitorov. 

bezdrotovy maser oci

Digitálny očný masér je bezdrôtový, takže sa nemusíte obmedzovať dĺžkou káblov počas relaxácie. Zabudovaná Lítiová batéria s kapacitou 1150 mAh poskytuje dlhú pracovnú dobu a dobíja sa pomocou pribaleného nabíjacieho kábla. Zariadenie ovládate len pomocou jedného multifunkčného tlačidla s ktorým si volíte typ masáže zo štyroch, ktoré sú k dispozícií.  

Vlastnosti:

PLUS Zmierňuje namáhanie očí, suché očí a tlak
plus Potláča bolesť hlavy
plus Zlepšuje krvný obeh
plus Uvoľní Vás 
plus Podporuje lepší spánok

 

Špecifikácie:
 
Výkon: 5W
Napájanie: 5V
Rozmery: 208 mm (širka) x 76 mm (dĺžka) x 106 mm (výška)
Hmotnosť: 318 g

Balenie obsahuje:

1x Digitálny masér očí
1x nabíjací kábel
1x Manuál
1x Prenosné púzdro

digitalny ocny maser

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie