LED žiarovka - osvetlenie pre rastliny 7W

Kód tovar: 36-056
29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED žiarovka - osvetlenie pre rastliny 7W môže slúžiť ako doplnkové osvetlenie alebo pomáha poskytnúť podporu pri obohacovaní rastlín počas rastu, kvitnutia a vegetačného štádia v zimných obdobiach.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED žiarovka - osvetlenie pre rastliny 7W môže slúžiť ako doplnkové osvetlenie alebo pomáha poskytnúť podporu pri obohacovaní rastlín počas rastu, kvitnutia a vegetačného štádia v zimných obdobiach. Tento priam neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED Grow žiarovka je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

NASA LED žiarovka


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED Grow lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín, je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné 3W LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED žiarovky sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

led growing light

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlo má vlnovú dĺžku 620-750nm a frekvenciu 400-484THz. Modré svetlo má vlnovú dĺžku 450-495nm a frekvenciu 606-668THz. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky.

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ: NASA LED žiarovka
Príkon: 7W
Výkon: 581lm (pre porovnanie ako 1 klasická 40W žiarovka)
Počet LED: 10
Typ LED: SMD LED dióda
Vstupné napätie: AC85-265V
Rozmery (mm): 60x50
Pomer červenej a modrej: 6: 4
Typ závitu: E27

Diskusia k produktu (2)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Pet

Žiarovka na rastliny 7 W

Peter Lazar odpovedať

Dobrý den, potrebujem žiarovky s ukončením GU 10 a nie E27. Máte aj takéto v ponuke?
Dakujem

Cool Mania

LED žiarovka - osvetlenie pre rastliny 7W

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň
Bohužiaľ nie, ospravedlňujeme sa.

Iva

LED žiarovka - osvetlenie pre rastliny 7W

Iva Vychytilova odpovedať

Dá sa tá zarovka zaskrutkovať namiesto te zarovky čo mam v osvetlení

Preložené z: cs
Cool Mania

LED žiarovka - osvetlenie pre rastliny 7W

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, samozrejme.

Preložené z: cs
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie