Starožitná sada kaligrafického pera s pierkom + 5 hrotov - Darčekový set

Kód tovar: 100-022
49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Starožitná sada kaligrafického pera s pierkom - Darčekový set je skutočným klenotom pre umelecké srdcia a nostalgikov a originálny darček pre Vašich blízkych.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Starožitná sada kaligrafického pera s pierkom + 5 hrotov - Darčekový set je skutočným klenotom pre umelecké srdcia a nostalgikov a originálny darček pre Vašich blízkych. Toto zvláštne pero nesie v sebe krásu minulých čias a umožňuje oživiť umenie kaligrafie s elegantným štýlom. 

kaligrafické pero s pierkom na atrament
Výnimočný dar pre milovníkov písania a vintage štýlu

Starožitné kaligrafické pero je originálnou a štýlovou dekoráciou, ktorá zaujme nielen spisovateľov, umelcov a milovníkov kníh, ale aj ľudí obľubujúcich retro veci. Jeho umiestnenie na pracovnom stole je skutočne výnimočné, pretože opticky rozširuje priestor a vytvára príjemnú pracovnú atmosféru. Svojou eleganciou a históriou toto pero dokáže zútulniť každú kanceláriu či pracovňu. Nechajte sa inšpirovať jeho kaligrafickým pôvabom a vstúpte do sveta písania s jedinečným štýlom.

Starožitné kaligrafické pero na písanie darcek

Umelecké vyjadrenie s 5 rôznymi hrotmi kaligrafického pera

Kaligrafia je umenie, ktoré sa zrodilo zo zručnosti a vášne pre písmo. Starožitné kaligrafické pero poskytuje kaligrafovi neobmedzenú kreativitu a vyjadrenie. S jeho 5 rozličnými hrotmi je možné dosiahnuť širokú škálu efektov a štýlov písma. Jemné hroty umožňujú precízne a detailné písmo, ktoré je ideálne pre vytváranie tenkých a jemných čiar. Naopak, hrubšie hroty ponúkajú možnosť vytvárať širšie a expresívnejšie písmo, čím dodávajú vašim kaligrafickým dielam silu a výraz.

Starožitné pero s pierkom

 

Luxusný darčekový set

Tento luxusný darčekový set obsahuje namáčacie atramentové pero s modrým atramentom a kovovou rukoväťou, do ktorej je prichytené originálne pierko a štýlový kovový podstavec. Spolu tvoria štýlovú ozdobu každého pracovného stola. Súčasťou sady je aj sklenená fľaštička s modrým atramentom. Pero tiež obsahuje kvalitný hrot s ktorým sa veľmi príjemne píše. V balení ale nájdete ďalších 5 hrotov, ktoré majú rôzne široké špičky.

darcekove balenie kaligraficke pero

Špecifikácia:

  • Kovové prevedenie pera
  • Kovový podstavec
  • Modrý atrament
  • 15 ml atrament
  • Dĺžka pera: 24 cm

Obsah balenia:

1x Starožitné kaligrafické pero s pierkom na namáčanie
1x 5 kaligrafických hrotov
1x Modrý atrament
1x Kovový podstavec

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie