Krabička na pero kožená darčeková - Eko Koža

Kód tovar: 100-025
10,00 € Cena bez DPH: 8,33 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Krabička na pero kožená darčeková - Eko Koža je elegantná a sofistikovaná voľba pre luxusné perá, ktorá pôsobí rovnako trendy, ako aj prakticky.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Krabička na pero kožená darčeková - Eko Koža je elegantná a sofistikovaná voľba pre luxusné perá, ktorá pôsobí rovnako trendy, ako aj prakticky. Jej prevedenie v tmavej farbe je vkusné a univerzálne, a preto sa hodí pre obdarovanie akejkoľvek osoby - či už je to vaša kolegyňa, nadriadený, priateľ, alebo blízky člen rodiny. Táto krabička je perfektným spôsobom, ako premeniť obyčajné pero na skutočný darček, ktorý bude pôsobiť osobitne a ušľachtile.

Darčeková krabička na pero

Darčeková krabička na pero v čiernej farbe

Elegantný a originálny darček

Krabička je navrhnutá tak, aby sa do nej presne zmestilo štandardné pero až 2ks a zároveň aby zaručila jeho bezpečný transport a skladovanie. Jej vnútorné vybavenie je prispôsobené tak, aby pero nepoškodilo ani pri náhodnom náraze, alebo páde. Týmto spôsobom sa stáva darčeková krabička nielen esteticky príťažlivým, ale aj praktickým doplnkom.

krabičky na perá luxusne kožené

Minimalistický dizajn

Okrem svojho praktického využitia však čierna darčeková krabička na pero prináša aj istý stupeň elegancie a rafinovanosti. Jej minimalistický dizajn a kvalitné materiály, z ktorých je vyrobená, sú skutočne ohromujúce a dodajú každému peru extra hodnotu. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete túto krabičku darovať samotnú, alebo s ňou priložiť aj pero, je to jedinečný a osobitý darček, ktorý určite poteší každého obdarovaného.

Špecifikácia:

  • Čierna farba
  • Kožené prevedenie - EKO koža


Obsah balenia:

1x Darčeková krabička na pero v čiernej farbe

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie