Vianočný svietiaci veniec s LED - 50ks RGB+W - Twinkly Wreath + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-033
119,00 € 99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vianočný svietiaci veniec s LED - 50ks RGB+W programovateľný cez app v mobile - Twinkly Wreath, Bluetooth + Wi-Fi ovládanie cez Smartphone.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vianočný svietiaci veniec s LED - 50ks RGB+W programovateľný cez app v mobile - Twinkly Wreath, Bluetooth + Wi-Fi ovládanie cez Smartphone. Tento revolučný LED svetelný reťazec prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Android, iOS

Svetelný umelý veniec na vianoce - LED svietiaci Twinkly

svetelný veniec vianoce

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri - krytie IP20

twinkly veniec led vianoce

LED svietiaca vetva - TWINKLY svetielka 50ks LED

led svetelná ozdoba veniec twinkly

Svetelný veniec pozostáva z 50 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Dióda RGB+W znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb + W biela farba. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

twinkly led girlanda

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelný veniec, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

vianočné smart žiarovky

Univerzálna LED svetelná vetva ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Prepracovaná mobilná aplikácia spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude vaša svetelná dekorácia reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda s novou 4-kanálovou architektúrou, ktorá má všetky jasné dúhové farby a dokonalú čisto bielu farbu

led svetelný pás rgb+w led dióda led žiarovky ovládané cez wifi

 

Vlastnosti:

plus 50 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB+W svetlo - škála 16 mil. farieb + nastaviteľná biela
plus Univerzálne použitie
 


Špecifikácia:

Model: TWR050SPP-BEU
Počet diód: 50
Odolnosť: IP20
Priemer diódy: 5 mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Typ LED: RGB+W matná+čistá
Farba vetvy: zelená
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x LED svetelný veniec s 50 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie