Svetielka na stromcek SMART - LED Twinkly Strings - 250 ks RGB+W + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-020
159,00 € 139,00 € Cena bez DPH: 115,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Svetielka na stromcek SMART - LED Twinkly Strings - 250 ks RGB+W + BT + Wi-Fi. Vianočné osvetlenie na stromček - Svetlá aké si zamilujete.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Svetielka na stromcek SMART - LED Twinkly Strings - 250 ks RGB+W + BT + Wi-Fi. Vianočné osvetlenie na stromček - Svetlá aké si zamilujete. Tieto revolučné LED svetielka na vianočný stromček prinášajú do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. LED stromcek - svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri, aj exteriéri - krytie IP44. Táto veľkosť - 250 svetielok je vhodná pre stromčeky s výškou 120 až 150 cm. 

Vianočné osvetlenie na stromček - LED smart svetlá TWINKLY - 250ks

svetielka na stromcek led twinkly
 

LED stromcek vianočný - TWINKLY svetielka - 250ks

led stromcek  twinkly svetielka led

Vianočné svetielka Twinkly Strings pozostávajú z 250 kusov LED svetielok vhodných pre ozdobu vianočného stromčeka. LED dióda sa nachádza každých 8 cm na kábly, ktorý je čierno-zelenej farby - pre splynutie so stromčekom. RGB+W znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb + W biela farba. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

vianočné osvetlenie na stromček twinkly

 

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

svietiaci stromcek led twinkly

LED svietiaci stromcek ovládaný cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Prepracovaná mobilná aplikácia spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil najkrajší vianočný stromček wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC bude Váš vianočný stromček reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music svetla

Unikátna LED dióda s novou 4-kanálovou architektúrou, ktorá má všetky jasné dúhové farby a dokonalú čisto bielu farbu

led svetelný pás rgb+w led dióda led žiarovky ovládané cez wifi

 

Vlastnosti:

plus 250 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB + W svetlo
plus Krytie IP44

 

Špecifikácia:

Model: TWS250SPP-BCH
Počet diód: 250
Dĺžka kábla od prvého svetla po adaptér: 3,5 m
Osvetlená vzdialenosť: 20 m
Odolnosť: IP44
Priemer diódy: 5mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozostup svetiel: 8 cm
Typ LED: RGB+W matná + čistá, rovná
Kábel: čierno-zelený
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1,5A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín

Obsah balenia: 

1x LED žiarovky na vianočný stromček s 250 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

99%
99%
Žaneta83

svetla na stromček

Dajú sa farebne zladiť s hocijakou výzdobou
Ovládanie cez smartfón
Jasné svietenie
Chcela by som také aj vianočné gule

Vianoce sú jedno z období na ktoré sa najviac teším. S mojim mužom každoročne striedame farebnosť osvetlenia a výzdoby. Cez mobilnú aplikáciu ktorou sa ovládajú, je možné vytvoriť vlastnú scénu a farebnosť svietenia. TWINKLY nás jednoducho nadchli!