Smart svetelná reťaz 6m - Twinkly Cluster - 400 ks AWW dióda - biele LED + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-026
179,00 € 149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Smart svetelná reťaz programovateľná cez app v mobile 6m - Twinkly Cluster so 400 ks AWW dióda - biele led, Bluetooth + Wi-Fi ovládanie cez Smartphone.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Smart svetelná reťaz programovateľná cez app v mobile 6m - Twinkly Cluster so 400 ks AWW dióda - biele led, Bluetooth + Wi-Fi ovládanie cez Smartphone. Tento revolučný LED svetelný reťazec prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Android, iOS

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri, aj exteriéri - krytie IP44. Táto reťaz je dlhá 6 metrov a má na sebe 400 LED žiaroviek

biela led reťaz

LED svietiaca reťaz - TWINKLY - zlatá edíica - svetielka 6M - 400ks LED

twinkly zlatá reťaz biela

Svetelný pás pozostáva zo 400 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Svetlá sú rozmiestnené vedľa seba, kažých 1,5 cm. Táto zlatá edícia obsahuje diódy AWW - s ktorými nastavíte, okrem intenzity, ideálnu bielu farbu podľa potreby - od jantárovej, cez teplú bielu, až po studenú bielu farbu. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

biela svetelná led reťaz

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

zlatá svetelná reťaz

Univerzálna LED svetelná reťaz ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

 

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude vaša svetelná reťaz reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda, na ktorej si môžete nastaviť presnú farbu bielej - od jantárovej, cez teplú bielu, až po studenú bielu farbu

  zlatá edícia twinkly

 

Vlastnosti:

plus 400 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus Jantárové/zlaté, teplé biele a studené biele svetlo
plus Univerzálne použitie
plus Krytie IP44


Špecifikácia:

Model: TWC400GOP-BEU
Počet diód: 400
Dĺžka kábla so žiarovkami: 6 m
Dĺžka kábla od prvého svetla po adaptér: 3,5 m
Odolnosť: IP44
Priemer diódy: 4,3 mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozostup svetiel: 1,5 cm
Typ LED: AWW rozptýlená plochá
Kábel: čierno-zelený
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x LED svetelná reťaz so 400 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie